Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 hete elmondtam valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hete elmondtam valakinek, hogy sokat jelent nekem, azóta semmi válasz, nem hallottam róla. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Miért nem válaszol erre? Én megértem, ha nem kölcsönös, semmi baj, majd valahogy talpra állok, de hogy semmi válasz. Ezt nem tudom mire vélni, miért teheti ezt velem?


23/N


2011. nov. 25. 19:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Na meg, ebből már pozitív válasz soha nem lesz, a negatívnak meg miért kellene ütnie?


Ezt nem értem.

2011. nov. 25. 20:07
 22/23 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom az előző hozzászólásokat,nagyjából azonos véleményeket látok. Te is tudod,hogy ebből jó/pozitív dolog nem sülhet ki. Lehet,h már rég van valakije, de te erről nem tudsz. Az is lehet,h csak addig voltál jó,míg tiltott gyümölcs voltál.

Az meg,h miért, szempont? Nem válaszol. Paraszt!

2011. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen, ebben van valami! Megalázott ezzel, pedig szerintem, hogy egy nő elmondja az érzéseit, nem egy eget rengető dolog. Értékelni kellene, nem megalázni. De sebaj, majd én is így teszek, átnézek rajta, nem hagyom magam.


Úgy vélem, én nem voltam ezzel szemét, nem követtem el semmit, pusztán őszinte voltam. Így jártam! =(

2011. nov. 26. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!