Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk a könnyű nőket többre értékelik azoknál, mint akikért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyértelműen így van. Csak azt nem értem, hogy miért? Miért nem jó egy átlagos, és mellesleg nem hülye csaj egy pasinak se??? Mármint komolyabb kapcsolatra gondolok,mert nem egy egy éjszakás strigula szeretnék lenni.Szóval, szerintetek miért van ez így???
2011. nov. 25. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez pont nincs így....könnyű nők ahogy viszonyúlnak magukhoz,a férfiak is úgy fognak...nem tudom te honnan vetted azt hogy a könnyű nőket többre tartják...miért is kéne a könnyű nőket többre tartani?
2011. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert nekik nem kell ajándékokat venni, ők megszokták hogy kihasználják őket és csak egy éjszakára kellenek. A rendes nőkért pedig küzdeni kell amire csak kevés férfi képes
2011. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

attól függ milyen korosztályra gondolsz, a fiatalok nagy része ki akarja élni magát. másik része vagy megunta ezt vagy nem akarja és nem is talál komoly kapcsolatot.

amúgy mi számít "küzdésnek" nálad? mert lehet hogy azt már valaki elutasításnak veszi és épp ezért tovább áll

2011. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
pl.: nem akarok 3 hét után lefeküdni vele, hanem időt szeretnék hagyni az ismerkedésre... lehet maradi vagyok, de ez van :P
2011. nov. 25. 23:32
 5/17 anonim ***** válasza:
na ennyit mongyuk nem lehet elutasításnak se maradiságnak venni énszerintem. lehet akkor csak szimplán olyan körökből hajtanak rád ahol inkább futó kapcsolatok mennek
2011. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a mai világba nagyon nehéz olyat találni aki komoly kapcsolatot akar szerintem. Főleg, hogy itt is olyanokat olvasok, hogy 12-13 évesen lefeküdjön-e ezzel meg ezzel??? Na ez azért már nagyon gáz :S:S
2011. nov. 25. 23:47
 7/17 anonim ***** válasza:
hát ez már nevetséges lassan. csak az a gond hogy sokan ezt csinálják, van pár ember akik nem, de csak ilyenekbe futnak bele jönnek a csalódások sorba és hát... van akinek egyszerűen elege lesz, már nem bízik semmi új kapcsolatban, kizárja az érzelmeket és azt mondja hogy "a f*szom fog szenvedni tovább". bár ezt az egyéjszakázós életmódot hozzáteszem nagyon gyorsan meg lehet unni mert nem okoz hosszútávú örömöt
2011. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sok olyan fiú van, aki komoly kapcsolatot akar és normális barátnőt(nem ribancot).

Nem tudom hány éves vagy, de a 20feletti korosztálynál már nem lesz ilyen problémád:) 22F

2011. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2011. nov. 25. 23:56
 10/17 anonim ***** válasza:
azért mert nem éri meg küzdeni, minek?Más csaj tart annyira, hogy nem kell küzdenem érte, aki meg nagyképű és küzdetni akar mást meg szenvedtetni az egyedül marad, egyszerű nem?
2011. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!