Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk a könnyű nőket többre értékelik azoknál, mint akikért küzdeni kell?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egyértelműen így van. Csak azt nem értem, hogy miért? Miért nem jó egy átlagos, és mellesleg nem hülye csaj egy pasinak se??? Mármint komolyabb kapcsolatra gondolok,mert nem egy egy éjszakás strigula szeretnék lenni.Szóval, szerintetek miért van ez így???
2011. nov. 25. 23:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló a kérdező nem azt akarja, hogy a másik szenvedjen csak azt hogy várjon rá és ne az első alkalommal teperjék lefele.

Kérdező te pedig ne aggódj lesz csak várnod kell főleg hogy még csak 17 vagy. Amúgy meg a férfiak szeretik azokat a nőket akik nem könnyűvérűek mert tudod mindig az a legjobb amit nem kaphatsz meg könnyen :P

2011. nov. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Márpedig igenis értékelik =) Mondjuk a te korosztályod lehet, hogy még épp a tombolós idejét éli, ezért találsz nehezebben megfelelő pasit.

De én azt a srácot, akivel most randizgatok pont azzal fogtam meg, hogy amint elkezdte nekem tenni a szépet megmondtam, hogy nem fogok lefeküdni vele. Már 2 hónapja randizunk, aludtunk is együtt (nem is egyszer), és nem volt szex. Nem is erőlteti, mert élvezi a helyzetet. Annyira a tenyerén hordoz, hogy nem is kívánhatnék többet =) És mielőtt bárki beszólna, hogy akkor miért húzom még az agyát: ő az, aki folyton hangoztatja, hogy nem akarja elkapkodni, és én vagyok az, aki elég gyakran az ajkam harapdálom, hogy visszafogjam magam =)

2011. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Upsz ez lemaradt: 21/l és ő 24/f
2011. nov. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen a válaszokat :) akkor marad a jól bevált várás és lesz ami lesz :)
2011. nov. 26. 07:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem így van, de azért az se jó, ha egy lány sokat kéreti magát. Akkor úgy veszem, h nem tetszem neki, és keresek mást.
2011. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!


Pont abban a korosztályban vagy, ahol a könnyű préda a menő... Ismétlem magam, a feletti korosztálynál változik a helyzet:) 22F

2011. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
08:17-nek igaza van az sem a legjobb ha sokáig vagy elérhetetlen. Mutasd ki neki, hogy tetszel, mert azt szex nélkül is ki lehet fejezni.
2011. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!