Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Az alábbi típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Az alábbi típus közül melyik férfi jönne be nektek?

Figyelt kérdés

1. Talpra esett,határozott,kicsit rámenős és kezdeményező típus és karizmatikus egyéniség aki bármit elér amit akar de nem túl romantikus és nem túl gyengéd..


2.bár ő sem papucs de kicsit vissza fogottabb,szeretik az emberek,mosolygós,jó képű,romantikus alkat és gyengéd a nővel az ágyban és megértőbb az életben is,bár nem olyan tettre kész és talpra esett de mindig lehet rá számítani és a családjáért tűzbe menne ha arról van szó..


tegyük fel mint két esetben egy hasonlóan jó képű fickóról van szó...


2011. nov. 28. 09:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy TE milyen típus vagy...
2011. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mivel én sem vagyok túl romantikus,és hányok a csöpögős filmektől is,inkább az 1.-t választanám.
2011. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ma 09:41


Most hogy jön az ide hogy én milyen típus vagyok?Mit akarsz tőlem hee?:D

2011. nov. 28. 10:33
 14/21 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ahogy idősödnek a nők, és kezdenek hosszú távra tervezni, gondolom, hogy egyre jobban a 2-es típusra vágynak. Viszont fiatal korban és később is, mindig az 1-es lesz az ami 'megmozdít bennük valamit'... Erre ugye szokták volt mondani, hogy kutyából nem lesz szalonna :)


22/F

2011. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Évek óta a 2. típust keresem.Létezik egyáltalán?:)
2011. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez butaság, a leírtakon kívül még épp millió személyiségvonás és jellemző fogja eldönteni, hogy melyikük tetszik meg, vagy melyikbe leszek szerelmes.
2011. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ma 11:26

Létezik bizony, épp őt várom haza a munkából(a férjem) :)

2011. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én összegyúrnám mindkettőt és ami abból kijön.:))))
2011. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13:19-nek.Jó ezt hallani,szerencsés vagy:)
2011. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
1-es. De ne legyen tajparaszt. Ha csak simán nem romantikázós, az oké, én sem vagyok az.
2011. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!