Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli fiúként megtettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli fiúként megtettem az egyik legrosszabb dolgot, hiába próbáltam elnyomni magamban, a jövőben mit tehetnék ellene? 18F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ALAP dolog, egy szingli fiú nem eshet kétségbe, nem fordulhat önmagába, és ami a legfontosabb, SOHA nem mondhat olyat hogy "Nekem már szinte mindegy ki jön, csak nő legyen" mert ez a LEGVISSZATASZÍTÓBB mondatok egyike amit nő felé lehet intézni. Ma volt egy elvonult beszélgetésem a suliban egy nagyobb kedves lány barátommal, aki vigaszképpen meg szokott ölelni engem vagy barmikor beszélgethetünk és egyszerűen nem bírtam tovább adni a "Hű de erős férfi vagyok" képet kifelé, ugyanis nem vagyok gép, ember vagyok, nem lehetek minden egyes nap minden percében erős, van hogy én is elgyengülök!


Sajnos elmondtam neki hogy mennyire rosszul érzem magam egyedül, nehezen viselem azt hogy lassan fél éve nincsen senkim (1 évig volt velem, szép volt, jó volt, de most bele kell törődnöm hogy hiába vagyok fiatal és tombolnom kéne meg csajozni, egyszerűen nem jön össze és allergiás vagyok azokra az alakokra akik ezzel bombáznak engem, ha ennyire könnyű dolog ez, hogy becsajozni, akkor tessék, csináljak meg ők mindig és minden percben, beszélni könnyű mindenről) , s bár a fent említett legvisszataszítóbb mondatott még volt erőm elfojtani (igen tudom, igényesnek kell lennem, sosem szabad igénytelen, rossz növel beérnem stb) egyszerűen kiöntöttem neki a szívem, muszáj volt levennem a mindig erős vagyok álarcom. S bár szívesen meghallgatott és nagyon segítőkész volt, borzalmasan magam alatt voltam és könnyen el tudom képzelni hogy a rólam kialkotott képe immár megváltozott


Egyszerűen néha nem megy ezeket magamban tartanom, s ezzel bizony csak, mondjuk ki, nagyon rosszat teszek megítélésem felé. Hogyan tudnám ezt elfojtani magamban amikor a suliban vagyok? Mert bar a sulin kívül gyakran beszélek erről (az sem tudom megcsinálni hogy ne központi téma legyen ez életemben, hiába próbálok, hobbik és más szabadidős dolgok, sajnos nem tudnak segíteni) mert kibeszélés nélkül csak engem pusztítana bellülről


Egy férfinak kötelező ügyelnie a jó kisugárzása, de egyszerűen nem megy mindig a "magabiztos, sosem gyenge" férfi kép kialakítása, mert ez egyben önmagam meg hazuttolása, másrészt pedig néha (sajnos) gyűlölöm a nemi szerepköröm, miszerint férfiként kell viselkednem életkorom és nemem miatt, de nem tehetek ez ellen semmit, ebbe születtem bele, ez van,el kell fogadnom! Nem merek önmagam lenni, ugyanakkor a lelkem ezért kiált, márpedig alapból én teljesen másképpen viselkednék, nem a felém kiszabott normák szerint


Nagyon magam alatt vagyok most és sajnos, bármennyire nem szeretném, árad belőlem a negatív energia kifelé. Tudom, hogy meg KELL változnom. Mit tehetnék ez ügyben?


2011. nov. 29. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ne nyígj már örülj hogy volt, nekem nem volt. és még több ezer 20on évesnek se MO-on

f18

2011. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Lifeishard ***** válasza:
100%

Az is erő, ha a negatív érzéseidet felvállalod, csak át ne ess a ló túloldalára. Beszéld ki magadból, ha az úgy könnyebb, de ne engedd, hogy tényleg ez legyen a központi téma az életedben. Attól leszel férfi, ha felvállalod a rossz érzést, teret engedsz neki, ha ettől könnyebb lesz, de nem engeded, hogy befolyásoljon. Gondolj bele, ez egy circulus vitiosus: mennél többet beszélsz a dologról, annál szarabb lesz, és mennél szarabb lesz, annál többet akarsz majd róla beszélni. Hívd fel a barátaidat, dumáljatok akármiről - csak ne erről! -, menj el futni, úszni vagy boxolni, vagy csináld azt, amiben jó vagy. Olvass Rejtő Jenőt vagy vicclapokat, játssz valami jó kis játékkal, nézz akciófilmet.

Ha Téged ilyen mély érzelmekkel áldottak meg az istenek, menj el valami szeretetszolgálathoz önkéntesnek, segíts másokon - amilyen intenzitással most megéled a rosszat, hirtelen úgy éled majd meg a jót, és az kiszorítja a bánatodat. Ha eltűnik a fájdalmad, keserűséged, eltűnik a negatív energia forrása is. Én így gondolom.

2011. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem értelek... Azért vagy elkeseredve mert féléve nem volt btnőd? Nekem meg még soha nem volt. Na, együtt sírunk?
2011. nov. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Hanariko ***** válasza:
100%
nem olvastam végig a kérdést és a kommenteket se, de ott leálltam ahol azt írtad féléve nincs senkid... nekem 17 éve nincs és nem dőlt össze a világ.
2011. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Hanariko ***** válasza:
rövidebben a 11. válaszolóval kb. egyet értek
2011. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
FÉL éve? Kisfiam, ennél sokkal hosszabb nőmentes időszakok is lesznek még, mielőtt megtalálod az igazit.
2011. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Én nem lennék olyan bizakodó, mint a többiek. Szintén lelkizős fiú vagyok, és több lánytól megkaptam, hogy nem vagyok elég férfias, nem tekintenek pasinak. Jött mellé a "biztos van olyan lány, aki ezt értékeli" duma, de ez annyira komolyan vehető, mint a "maradjunk csak barátok". Vagy színészkedned kell, vagy beletörődnöd, hogy ebben a formában nem kellesz senkinek. Én már döntöttem, de nem akarlak befolyásolni.
2011. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18 évesen nem is fog senki férfinak tekinteni. Ilyenkor még fiú vagy, ahogy a lányok is lányok. Férfi az nálam 25 körül kezdődik. Férfi az, aki eltartja magát (nem engem, csak magát!!!), felelős a döntéseiért, tudja, mit miért tesz és nem nyavajog, hanem megoldást keres.
2011. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szia, én is csak azt tudom tanácsolni, hogy légy, aki vagy, tehát vállald fel az érzéseidet, és ez az, amit Erőnek neveznek. Minden más csak álca, ami egyszer lehullik, és akkor jön el az igazi szenvedés. Üdv, F/24
2011. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 .Daniel. ***** válasza:
Na figyelj haver az egyik válaszoló remekül leírta a dolgot. Ha közelebbről megnézed a dolgot akkor mit csinálnak azok akik elfojtják az érzéseiket? Félnek a társadalom kritikájától. Mit tesznek azok akik nem félnek a társadalom bírálatától? Azt teszik amit te is tettél. Az már más kérdés hogy ha a csajnak mondod hogy nem tudsz csajozni vagy nem is akarsz vagy csak arra engedsz következtetni hogy nemvagy jó a csajoknál az egy mínusz pont. Tehát sírj nyugodtan mert a bátorság férfiasabb mint a gyávaság:)
2011. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!