Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elveszíteni könnyen gyereket?

Figyelt kérdés
lehet terhes vok.
2011. dec. 12. 20:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

stressz, fizikai srülés (hasi ütés, erőszak), gondolom amerikában vannak injekciós eljárások itt még nem, gondolataid ereje...

nade egyik sem 100% os és biztonságos, szal áén az abortuszt ajánlanám...v ha még nem telt el a 72 óra, akkor 72 órás tabit.

2011. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
28%

#10


én meg az ilyen embereken dobom el az agyam, akik mindenbe beleszólnak és mindenkit diszkriminálnak...de most őszintén mi a retkes büdös f*sz közöd van hozzá h mit csinál a kérdező a saját testével?? hordj ki te 9 hónapon keresztül egy valamit a testedben azután beszélgethetünk jó..te r*tardált kis antiempata...

2011. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
miért te most épp mit csinálsz kedves utcsó?:)))))) hát szerintem aki nem képes védekezni, az ne szexeljen! a gyerek komoly dolog, és könyörgöm joga van az élethez, bár lehet h jobb is h elveteted, ilyen anyukája soha ne legyen:)
2011. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
én épp védem egy nő emberi jogait, aki lehet h védekezett, csak kiszakadt neki a gumi, v nem hatott a tabi, mert ugye ilyen is van (bioszkönyv, fizikaóra)...
2011. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
jaah, amúgy sztem is tök normális cölibátust fogadni a 21. században, ahha persze biztosigazad van..úristn..köttesd el magad, h ilyen sz*r elveket már ne tudj átadni a gyerekednek, h a nőknem élvezhetik aszexet meg a hasonló tap*óságok
2011. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
remek.én meg védem a gyerek jogait, akinek joga van az élethez:) ja és mellesleg benne van persze 50%ig, de akkor meg hogy lehet ilyen idióta kérdést feltenni? abortusz a felelőtleneknek és a gyilkosoknak:)
2011. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

20.42-nek.

Két gyereket hordtam ki a testemben, úgyhogy hadd ugassak bele.

A saját testével azt csinál, amit akar.

Egy magzat nem az ő teste!!! Amint megfogant, joga van az élethez.

Nem a középkorban élünk, hogy minden dugás lutri legyen, vagy terhes marad, vagy nem.

Bőségesen válogathat a kérdező a védekezési módok között, még csak nem is drága, ha végképp nincs nála semmilyen eszköz, akkor xopja le és nyalja ki, de ne dugjanak védekezés nélkül!!!

Ha igen, akkor meg ne csodálkozzon, ha terhes lesz.


Kérdező: a gyereket abortusszal lehet elveszejteni, magyarán megölni. ...és még az sem 100%! (Kb. két hónapja volt erről egy riport.)

30 ezer, és kikaparnak, csak tűrjed, amit a szüleidtől, az egészségügyisektől, meg a környezetedtől kapni fogsz.


Ha egy gyerek jönni akar, akkor jönni fog, és emelgethetsz súlyt, rugdoshatnak, leugorhatsz a tizedikről, kb. akkora esélyed van, hogy te halj bele előbb, és csak aztán a baba, mint arra, hogy előbb elvetélsz, és aztán ki tudja... lehetnek szövődmények.

Akár a méhed is elvesztheted, bár ebből a szempontból nem kár érted, ha nem leszel már nő. Csak bepisilsz, ha röhögsz, és szakállad nő ...


Egyébként előbb tudni kéne, hogy terhes vagy-e.

A vérzés kimaradását, egyéb tüneteket akár nemi betegség is okozhat, ha nem védekeztetek. És én is szívből remélem, hogy inkább tripperes vagy.

2011. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
te se érdemelsz meg gyereket...:))))
2011. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ha a kedves kerdezönek nem volt annyi esze hogy normalisan vedekezzen akkor megerdemli!! de ba*szki meg ahoz sincs esze hogy orvoshoz menjen a problemajaval.... aki igy akarja elvetetni a gyereket az beteg!es nem beszelve arrol hogy barmilyen következmenye lehet ennek!
2011. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

B*szni tudsz, de egy kisbabát felnevelni már nem? Hogy vagy képes egy ilyen kérdést feltenni ilyen hideg vérrel? A hozzád hasonló r*bancokat tudnám felakasztani :@@@@ Gondolj már bele hány Nőnek nem lehet gyereke, te meg csak így megölnéd?:|| Ha nincsenek meg a rendes körülmények akkor azt mondom oké.. de azért így feltenni, ilyen témában egy kérdést.. hát b*zdmeg a pofám leszakad.

Ha meg fake a kérdésed elgondolkozhatnál azon, hogy milyen dolgok azok amik szórakoztatóak és mik azok amelyek nem vicc tárgyát képzik ;)

2011. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!