Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elveszíteni könnyen gyereket?

Figyelt kérdés
lehet terhes vok.
2011. dec. 12. 20:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
remélem nagyon, hogy nem vagy terhes... és remélem soha nem is lehetsz.
2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
nem gyilkosság. mikor fogjátok már fel végre, hogy az anyának nincs lehetősége, mert ha tetszik, ha nem 9. hónap végéig a magzat biológiailag igen is élősködik az anyán. nincs saját teste, nincsenek saját gondolatai, az agyműködése egy szobahörcsögével azonos, milyen jogai vannak egy minimum 14 évet leélt, köztetek járó nővel szemben, aki talán a lányotok, legjob barátnőtök, és mégis szenvedésre ítélnétek, h hordja ki, holott nem akarja, csak mert neketek úgy tetszik h egy még meg nem kezdett élet fontosabb mint ő a már leélt X évével...grat. lehet erkölcscsőszködni, de én ennél nagyobb képmutatást még életemben nem láttam. és az ilyeneknek komolyan néha azt kívánom, lássa azt végigszenvedni a 9 hónapot, akit a legjobban szeret, és legyen ott vele a terhesség utáni depresszióban, amikor majd vagdossa az ereit, h ő nem akart gyereket.
2011. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22%
aki 14 évesen tud szexelni, az tudja kihordani is:))) ne viccelj már! ezt te se gondolhatod komolyan. 14 évesen a tanulással kéne foglalkozni, nem azzal hogy épp kivel szexeljek. és ha már ilyen idióta kis ribanc, akkor meg VÉDEKEZZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! óvszer nem szokott csak úgy kiszakadni
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
ma 21:02 ott a pont!!!! szerintem se kene 14 evesen össze vissza dugni...
2011. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

"amikor majd vagdossa az ereit, h ő nem akart gyereket."

B*zdmeg ha nem akar gyereket akkor védekezzen -.- Jó lehet kiszakadt a gumi.. de akkor is hogy a f*szba lehet ilyen kérdést feltenni? -.-

"Kedves" kérdező .. nagyon remélem, hogy nem vagy terhes mert ilyen anyát még a legnagyobb ellenségemnek SEM kívánok !!!

De én még mindig azt mondom, hogy nagyon fake szaga van ennek az egésznek ..ilyenkor miért nem válaszolsz kiscsillag?^^

2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
hat jaah lehet hogy kiszakad a gumi elö fordul bizony!de csak eszre lehet venni...es utanna belehet venni a 72oras a tablettat!ez a kerdezö telleg beteg!/ AGYILAG/
2011. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú,hogy itt tart a világ! Ha valaki nem tudná,egy csomag óvszer,vagy 3hónapra elég fog.gátló olcsóbb mint egy gyerek felnevelése! Mérlegelni kéne.És igen,ha ezekre nincs pénze az illetőnek akkor nem kell szexelni,mert akkor a gyerek felnevelésére sem lesz! De tényleg előfordulhat sajna olyan,hogy valamilyen úton-módon védekezés ellenére terhes lesz az illető.Azért vannak helyzetek,mikor nem elítélendő az abortusz.És sajnos van olyan,hogy annak a kis életnek jobb,ha nem születik meg :(!
2011. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval ,én is azt mondom, hogy ez a csaj ne szüljön .. csak felidegesít, hogy így kérdez rá..
2011. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Sztem nem kellene piszkálni,elég fura kérdés igaz,de nem tudhatjuk,h mi áll a háttérben,h hány éves,h nem védekeztek vagy baki csúszott be,de úgy gondolom,h még akkor lett volna lehetőség 72 órás tabira,ha kiszakad a gumi,szóval ez nem mentség....viszont sztem senki felett se szabad pálcát törni,ő gyereke(magzatja),ő teste,ő dönt,semmi jogunk belepofázni....

Aki itt mondja,h h lehet ilyen,h elveteti,meg ilyenek,talán jobb a gyereknek ha éhezik,ha rossz körülmények között nő fel?vagy,h az anyja megszüli ugyan,de lehúzza a wc-n meg hasonlók,ilyenről is hallani.

Szóval ő tudja,h miért akarja ezt,az viszont biztos,h hány nő mit meg nem tenne érte,h gyereke legyen....

2011. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#23

(=_=)" te is a "lényeget" ragadtad ki..

azt írtam M I N I M U M 14 éves, mivel onnantól lehet gyereke, ez nem azt jelenti h 14. van aki 30 évesen csináltat abortuszt, csak ha 30 at írok abba meg belekötöök h már 14 évesen lehet gyereke...

2011. dec. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!