Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megimsersz egy nőt, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megimsersz egy nőt, és az kétszer is azt mondja fél éven belül, hogy kedvel, de inkább távol maradna tőled, mit gondolnál? És ezek után, ha a férfi még mindig keres, azt tekinthetem úgy, hogy jelentek neki valamit?

Figyelt kérdés

Még mielőtt lehordtok, elmondom az okot.


Pár hónapja ismertem meg, elég sok már, de hiába közeledik szépen , lassan, nem hívott még soha randira pl. De mégis szereti a társaságomat. Én szépen megszerettem és gondoltam véget vetek a szenvedésemnek, kétszer kértem arra, hogy inkább ne keressük egymást. És mégis keressük.


Van ennek jelentősége szerintetek?


2011. dec. 14. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De amíg nem mondod ki kb,hogy szereted,addig ő nem lehet biztos benne és mivel nem biztos benne ezért bizonytalan kettőtökkel kapcsolatban. Próbáld meg! Vagy összejön vagy nem,de nem veszíthetsz:)
2011. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!