Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualitást minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitást minek tartjátok és hogyan viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés

Én melegként úgy gondolom, hogy a melegségről nem tehetünk, és nem is tudunk rajta változtatni. Ezért bűn nem lehet. Tehát utálni sem szabad valakit azért, mert meleg.


Sem normális sem jó dolognak sem tartom a melegséget, tehát propagálni sem kéne. Nem szeretem sem a meleg mozgalmakat, sem a meleg mozgalmárokat.


A szex mindenkinek a magánügye. A hetro és a meleg is maradjon a négy fal között.


Két fiú kapcsolatát sosem fogom házasságnak nevezni. Vallásosként pláne nem. A házasság egy dolog, a meleg kapcsolat egy másik.


Nem szeretem azt, ha valaki kivonja magát a társadalomból, és csak meleg helyekre jár meleg emberekkel. Aki magát kirekeszti, azt más is ki fogja. Én sokféle emberrel vagyok jóban, sokféle társaságom van. Sokan tudják rólam, de nem téma.


A férfiatlanságot nem szeretem. Melegként is teszek azért hogy férfias legyek, és ezt elsősorban a belsőre értem. A melegség egy dolog, a férfiatlanság egy másik, és ez nem mindig jár együtt.


2011. dec. 14. 20:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"A homoszexualitást szexuális beállítottságnak tartom."


És mi az a szexuális beállítottság? Döntés? Hajlam? Betegség?


Igen, szerintem is több ma a meleg, mint a történelemben bármikor. Ezt én a nemi szerepek felborulásával, a természettől való elszakadással és az emancipációval magyarázom.


Egyébként én vallásos is vagyok meg meleg is. Hat a két dolog egymásra, és egyiken sem tudok változtatni. Össze kell hangoljam.


Az államnak nem tudom mihez van joga, de az egyház álláspontja csak arra kötelező, aki azt elfogadja, tehát ő alkothat erről álláspontot. Szerintünk a házasság szentség, és ez azért csak egy férfi és egy nő között jöhet létre, mert Isten így teremtette meg az embert. Aki a saját nemének egy tagjába esik ee, annak más kapcsolati formával kell beérnie.


Én még nem találkoztam olyan fiúval, aki tényleg férfiatlan, de ennek ellenére pszichológiai értelemben nem romhalmaz. Bár ettől még létezhet.

2011. dec. 15. 09:30
 12/23 kovpet ***** válasza:

"a nemzetek identitását ki kívánja írtani"


Szerintem az irtja ki az identitást, hogy már egy turbomagyar is hosszú i-vel írja az "irtani"-t...

2011. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, meg tudod mondani, hogy milyen jelekből ismerhető fel, ha valaki meleg? Nekem ez nem megy, de szeretném kitanulni ;)
2011. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"És mi az a szexuális beállítottság? Döntés? Hajlam? Betegség? "


Döntésnek nem mondanám, hiszen akkor nem lennének irányultságok, hanem mindenki mindenkivel szexelne. Most komolyan, ha ez egy döntés lenne, ki lenne az a hülye, aki azt választja, hogy igen, abba az X százalékba szeretnék tartozni, akiket a társadalom megvet, a szülei kitagadnak, és úgy általában nem könnyű párt találni mert sokkal kevesebb emberből válogathat? Ilyen döntést senki nem hoz.


Betegség? Egy betegséget el lehet kapni, és van rá gyógyszer. A szexualitást nem lehet gyógyítani, a szaporodás miatt beépített tartozék. A homoszexualitásnak is van evolúciós funkciója, mint például az elárvult utódok felnevelése stb.


Én a hajlamot mondanám, bár erősebb annál. Inkább ösztön. Meg érzelem. De ha te is meleg vagy, gondolom ezt nem kell elmesélni, hanem tudod saját tapasztalatból.



Egyébként Istennek is van humorérzéke, azzal, hogy pont a bárányt választotta szent állatnak. A hím juhok közül 10ből egy a saját neme irát érdeklődik.


A legtöbb queer ember nem az identitása miatt romhalmaz, hanem a homofób és vagy transzfób társadalom miatt, amiben él. Ha minden nap azzal szembesülsz, hogy a környezeted negatívan áll hozzád, egy idő után megkattansz vagy elmenekülsz belőle. Ha normális környezetben élsz, akkor nagy valószínűséggel leszel ép személyiség.

2011. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Azt én is szeretném tudni, hogy egy hetero miből látja minden melegen, hogy az.

Én már szurtam ki egy fél pillantásból valakiről hogy az,de ott mind a ketten bejöttünk a másiknak.

Aztán vannak azok, akik tipikusan meleg módon néznek ki, ők egyértelműek.


És valóban, nem magától a ténytől kell szárul lenni, hanem attól, amivel ez együtt jár. Persze ezt a mi hozzáállásunk is befolyásolhatja.

De honnan lehet tudni mindenkiről? Szerintem nem lehet.

2011. dec. 17. 17:32
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki "meleg módon néz ki" nem árulkodik a szexualitásáról, csupán a személyiségéről, ízléséről.

Ismerek olyan pasit, aki mint kinézet, mind fogalakozás, mind mozgás szempontból 100% melegnek tűnik, folyton mindne pasi fel akarja szedni, és közben egyáltalán nem meleg.


Ténylegesen a homoszexualitást max abból lehet tudni, hogy látod, hogy szeretkeznek, vagy az illető az arcodba mondja hogy meleg.

Másból előítéletet levonni baromság.

2011. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egyébként fontos mindezeket a kérdéseket egyáltalán feltenni , a válaszokról ill. annak többségéről ne is beszéljünk,mert azok vagy ostobák vagy....hagyjuk.

Mert kitudja hányadik ezzel kapcsolatos kérdést olvasom és persze a szuper véleményeket minderről, és igazán nagy bölcsesség nem derül ki, de miért is derülne ki egy olyan dologról amit tényként kéne kezelni.

Ez nekem melegként olyan kérdés mint a fű miért zöld és jönnének emberek akik igenis be akarják bizonyítani hogy nem zöld hanem más színű.

A férfiasság jegyeit meg szerintem nem is kéne megvitatni egy olyan időszakban amikor az utcát végigjárva és nézelődve ez már absz. nem egyértelműen látható.

Érdekes, hogy a melegség semmilyen külső jegyeit nem viselő embert már nem ismerik fel melegként (jómagam ilyen vagyok )épp azok akik erre esküdnek, hogy mindig felismerhetők,ez meg inkább vicc.Ez kb. olyan, hogy felakarom ismerni azt ha valaki okos és értelmes.Persze vannak külső jelei de.....na erről írok.

2012. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

19/F Amúgy nem vagyok előítéletes de...

milyen sok buta primitív ember van itt! :S

A melegek és a leszbikusok is ugyanolyan ember mint mindenki más!Csak egy kicsit különböznek a többiektől. Hozzáteszem "amit nem ismerünk arról ne alkossunk véleményt míg meg nem ismerjük!" Mert lehet hogy a te legjobb barátod/barátnőd is meleg/leszbikus. Nekem van véleményem a melegekről és a leszbikusokról is : van meleg haverom és leszbikus barátnőm is és megkel hogy mondjam hogy ugyan olyanok mint mindenki más csak a nemi identitásuk azonos,és büszke lehet magára az aki véleményt alkot egy olyan dologról amiről fingja nincsen!!! -.-"

2012. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
A melegeknek meg kell halniuk.
2012. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!