Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualitást minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitást minek tartjátok és hogyan viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés

Én melegként úgy gondolom, hogy a melegségről nem tehetünk, és nem is tudunk rajta változtatni. Ezért bűn nem lehet. Tehát utálni sem szabad valakit azért, mert meleg.


Sem normális sem jó dolognak sem tartom a melegséget, tehát propagálni sem kéne. Nem szeretem sem a meleg mozgalmakat, sem a meleg mozgalmárokat.


A szex mindenkinek a magánügye. A hetro és a meleg is maradjon a négy fal között.


Két fiú kapcsolatát sosem fogom házasságnak nevezni. Vallásosként pláne nem. A házasság egy dolog, a meleg kapcsolat egy másik.


Nem szeretem azt, ha valaki kivonja magát a társadalomból, és csak meleg helyekre jár meleg emberekkel. Aki magát kirekeszti, azt más is ki fogja. Én sokféle emberrel vagyok jóban, sokféle társaságom van. Sokan tudják rólam, de nem téma.


A férfiatlanságot nem szeretem. Melegként is teszek azért hogy férfias legyek, és ezt elsősorban a belsőre értem. A melegség egy dolog, a férfiatlanság egy másik, és ez nem mindig jár együtt.


2011. dec. 14. 20:05
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
26%
Elfogadom de kéremszépen nyilvánosan ne buzuljatok ami a 4 fal között történik az rátok tartozik de utcán nem bírom elfogadni egyszerűen undorító de mint pl jo span elfogadom
2013. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, szimpatikus vagy a kérdésben írtak alapján.
2014. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező ez mind szép és jó,de a valóságban nem így működik.

Ha nem mutatod meg az embereknek,hogy ilyen is van,nem beszélünk róla,akkor azt hiszik nincs is.

A szexualitás a személyiség része,amit nem lehet eltitkolni.


Ha megismersz egy új embert kb a 10.kérdésében már lesz olyan,ami a szexualitásra utal.

A heterók sem a 4 fal között élnek,és ha megkérdezik őket,hogy kivel vannak kapcsolatban,vagy milyen stílusban élnek,szükségük van-e párkapcsolatra,milyen típusú egyének jönnek be nekik,akkor válaszolnak rá,mert ez nem tabu.

nem a szex részleteiről beszélnek,bár vannak akik arról is.

Vagy neked jó érzés,ha azt feltételezik alapból,hogy heteró vagy,és minden "heteró" kérdésre hazugsággal kell válaszolnod?Vagy kitérned?Akkor minek beszélgetünk a másikkal?Minek megyünk ki az utcára?Szerinted ez normális?


Az emberek egy helyen élnek,és meg kell ismerniük egymást,a hasonlóságokat és a különbségeket is.

Ettől vagyunk különbek az állatoktól,hogy beszélünk és gondolkodunk.

2014. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!