Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a matektanárom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a matektanárom. Ezzel mit tudok csinálni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem is igazán a külső miatt, hanem annyira intelligens, rendes, kedves és humoros. Amíg az összes tanár csak panaszkodik az osztályról, ő nem.

Amúgy nem apakomplexusról van szó, mert kb 23 éves lehet.

Mondjuk szerintem annyira neki nem is tűnik fel hogy ott vagyok, mert nem szoktam beszélni. Szeretek az órájára járni, de közben tudom hogy ő egyáltalán nem gondol jó fejnek és ez rossz:(

Más volt már ilyen helyzetben?

16/l


2011. dec. 21. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ugy megy h felejtsd el, keress mast. Ha most o tetszik neki, o is fog meg egy ideig.


Nekem az a tanacsom, hogy a magad oromore nezegesd, mosolyogj ra... jol fogod erezni magad tole :) Almodozni szabad.. Ha meg szerencsed van, akar az o figyelmet is felhivhatod magadra. :)


20L, hasonlo cipoben :D (csak nekem foiskolai tanarom :) )

2011. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:)köszi
2011. dec. 23. 19:37
 13/16 anonim ***** válasza:
na? dugtatok?
2014. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDD nem.
2014. szept. 28. 15:38
 15/16 anonim ***** válasza:
kááár:D
2014. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

de itt miért mindenki a "felejtsd el"- syndromában szenved?

az senkinek nem jut eszébe, hogy esetleg ha őszintén megbeszélnék a dolgokat, az lenne a legegyenesebb megoldás? hát nemtom ... én biztos azt tenném, max megmondja, h hát izé így nem meg úgy nem, de ugyan már miért kéne magadba fojtani?

2014. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!