Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások nem értik a viccet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem értik a viccet, vagy tényleg sértőeket mondok?

Figyelt kérdés

Elsősorban barátnőm kapcsán(már ex) merült fel, hogy sokszor megsértődött. És elismerem, igenis mondtam olyat, amit tényleg nem kellett volna, azokat tudom is, de annyi olyan volt, ami nem volt sértő mégis sértődés lett belőle. S valóban, régebben, úgy 2-3 éve lényegesen szemetebb voltam ilyen téren, többször is megsértettem egyik lány barátom, de már nem teszek ilyet, már én vagyok a legjobb barátja. Mindig csak lányok sértődnek meg, az az érdekes. Úgy érzem nem mondok sértőeket.

Egy példa:

Csajnak kiírva facebookon állapotnak egyik dal címe. Odaírja egy srác, hogy remélem nem énekelsz közben, természetesen megfelelő hangulatjellel a végén. Én oda írtam, hogy "Most miért? Én hallani akarom... nevetni mindig jó:P" Így, ahogy van, szmájlival mindennel. És megsértődött. Most ez komolyan olyan durva?? Mert ha igen, akkor tényleg velem van a baj. (természetesen nem csak így szoktam humorizálni, de azt hiszem az ízléses csipkelődés még elmegy) Bocsi, hogy hosszú lett, s ha nem egészen érthető, de siettem:)


2011. dec. 29. 21:36
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem annyira ismerem a csajt, évfolyamtársam, túl sokat nem beszéltünk. De gondoltam jó fej, az eddigiek alapján. Lehet csak rossz napja van..
2011. dec. 29. 21:45
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
Hát az én barátom is ilyen kis mókamester, csak a baj az, hogy sajnos többet sérteget, poénkodik, mint kedve, bókol. És egy idő után persze, hogy szarul esik az embernek... 15/L
2011. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ha te tudnád..:D Én barátnőmet az égig felmagasztaltam, de nap mint nap kb, mégis, elég egy rossz valami, s baszhatod bármit mondtál, tettél addig. Pedig érdekes, hogy anno a humorom volt az egyik, amiért tetszettem neki.

2011. dec. 29. 21:48
 14/35 anonim ***** válasza:
ez nem is durva beszólás :D
2011. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem sértő csak szimplán kretén vicc. Akiknek ez vicces látszik, hogy sosem voltak kiközösítve ok nélkül és biztos soha nem nevették ki őket undorítóan... Néha mások érzéseire is lehetne gondolni...
2011. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Fogalmad sincs, hogy milyen az életem. Vagy milyen volt. Szívesen cserélnék veled, szerintem te kérnéd előbb vissza a sajátodat. Légyszíves ne ítélj látatlanban:)
2011. dec. 29. 22:00
 17/35 anonim ***** válasza:
75%

Nem humorérzék ez. Ez fos.

Erőltetett humor amitől hányok.

bocs de igaz

2011. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Semmi gond:D Ez a te véleményed, elfogadom. De akkor légyszíves mondj, mutass valamit, ami igazi humor. Köszönöm:)
2011. dec. 29. 22:05
 19/35 anonim ***** válasza:
48%

Én ezt egy "menj a fenébe:D"-vel el szoktam intézni:D

nem veszem a lelkemre, hiszen látszik hogy vicceltél:)

15/L

2011. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 mus musculus ***** válasza:
48%

Ilyeneket én is be-benyögögetek időnként lány létemre és az a poén, hogy szintén tapasztaltam a jelenséget, melynek lényege, hogy csak a nőnemű haverok rágnak be mindig.:D

Szerintem észrevehető némi különbség a humoros csipkelődés és a szánt szándékú megalázás között, ezt 21:58-nak üzenem. Különben engem is röhögtek már körbe csoportosan anélkül, hogy rászolgáltam volna.

2011. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!