Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások nem értik a viccet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem értik a viccet, vagy tényleg sértőeket mondok?

Figyelt kérdés

Elsősorban barátnőm kapcsán(már ex) merült fel, hogy sokszor megsértődött. És elismerem, igenis mondtam olyat, amit tényleg nem kellett volna, azokat tudom is, de annyi olyan volt, ami nem volt sértő mégis sértődés lett belőle. S valóban, régebben, úgy 2-3 éve lényegesen szemetebb voltam ilyen téren, többször is megsértettem egyik lány barátom, de már nem teszek ilyet, már én vagyok a legjobb barátja. Mindig csak lányok sértődnek meg, az az érdekes. Úgy érzem nem mondok sértőeket.

Egy példa:

Csajnak kiírva facebookon állapotnak egyik dal címe. Odaírja egy srác, hogy remélem nem énekelsz közben, természetesen megfelelő hangulatjellel a végén. Én oda írtam, hogy "Most miért? Én hallani akarom... nevetni mindig jó:P" Így, ahogy van, szmájlival mindennel. És megsértődött. Most ez komolyan olyan durva?? Mert ha igen, akkor tényleg velem van a baj. (természetesen nem csak így szoktam humorizálni, de azt hiszem az ízléses csipkelődés még elmegy) Bocsi, hogy hosszú lett, s ha nem egészen érthető, de siettem:)


2011. dec. 29. 21:36
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
De egyébként, úgy érzem a humorom sokrétű. Én vagyok az, aki a kérdésben szerepel. Az is én vagyok, aki január 1-jén benyögi, hogy úgy emlékszem a tavalyi évre, mintha tegnap lett volna. (szerintem vicces) Az is, aki elvont humort is alkalmaz. Pld: -De tudod mi a rossz? -Mi? -Hát mondjuk ha nincs lábad... szeretem a fárasztó vicceket, a helyzetkomikumokat, s bármit, amit viccesnek tartok. És nagyon sok ilyen van. Csak mindig tudni kell, hogy kinél melyiket kell alkalmazni, mennyiszer, s mikor. Kezdek ráérezni erre.
2011. dec. 29. 22:27
 22/35 anonim ***** válasza:

Nekem is van humorérzékem nem sértődgetek, de nem hiszem,hogy te csak a zenével kapcsolatban mondasz ilyet :)

Szóval ez simán poén, ezért visszaugatok és kész :D

Mi az, amikor átléped a határt? Erről kéne mesélned, akkor tudnék segíteni.

Hány éves vagy egyébként?

2011. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

18 vagyok. Úgy érzem, hogy a humor az egyetlen olyan dolog, amiben jó vagyok. Amit élvezek, s szeretek, s bármikor nyitott vagyok rá. Tényleg bármikor. Eddig nem volt olyan az életemben, mikor nem tudtam volna nevetni. Még ha belül rossz is volt, akkor is. Mondjuk ez már színészet is..:D

Úgy értem, hogy éppen emiatt, sokszor túl sok, ebben lehet valami. De egyszerűen ilyen az alaptermészetem, mindig vidám, s hát így jönnek a poénok. Persze elismerem, néha tényleg picit sok, s talán idegesítő. Mondjuk ezt is csak exem mondta, másokat nem zavar. És még úgy lépem át, hogy tényleg előfordul, hogy mondok sértőt. De ez már nagyon ritka. Mondjuk ma volt egy, exemmel találkoztam, de nála már nem is érdekelt, hogy mit mondok, csak őszinte voltam. De egyébként pedig mindenki más, s nem tudhatom hogyan reagál egy adott poéntípusra, amíg nem próbáltam ki. Akinél tudom, hogy sértené, annál nem alkalmazom. Illetve de, csak másképpen. Nincs sértődés belőle azóta sem. Mert nem veszik fel a barátaim, s én sem tőlük. A másik meg az, hogy- nyersen hangzik- bocs, de ilyen vagyok. Aki szeret az úgy szeret ahogy vagyok, aki meg nem, az ne akarjon megváltoztatni. Legyen az barát, vagy barátnő. Nekem fontos, hogy önmagam lehessek, s ehhez kell a humorom.

Huhh, ez hosszú lett. Arról beszéltem amiről kellett?:D

2011. dec. 29. 22:49
 24/35 anonim ***** válasza:
Épp a lényeget hagytad ki :D
2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

:D

De írtam arról, hogy milyen amikor átlépem a határt. (szar poén eszembe is jutott erről rögtön amúgy:D)

Mire gondolsz pontosan?

2011. dec. 29. 23:00
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

B*zmeg :D

Mondj már példát :D

Így ezt lehetetlen megítélni :)

2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Nos, mondjuk nemrég volt egy, nem sértődött meg a csaj, mert nagyon jóban vagyunk, de megjegyezte, hogy ez nem volt olyan szép.

Beszéltünk a tablóképekről, s mondta, hogy ezeken a képeken nem szép. Hát ez magas labda volt, mondtam asszem, hogy: -Hát nem csak a képeken nem... Na most, egy nőnek ez halál. Előtte magamban gyorsan átgondoltam vagy 3xor h mondjam-e, most ez nem jött be. De rendes volt, tudja, hogy poén, de attól nem esik olyan jól neki, főleg, hogy szegényt az ág is húzza nagyon. Tudom, hogy nem volt szép, s nem is vagyok rá büszke, de csak úgy kibukott. De tudom kontrollálni már, de néha van egy-két kósza, ami kicsúszik. Még dolgozni kell rajta:D

2011. dec. 29. 23:12
 28/35 A kérdező kommentje:
Jah meg sokszor csak közvetlen utána jut eszembe, hogy bakker, ezt nem kellett volna.. Még az a pozitívum, hogy tudok róla:)
2011. dec. 29. 23:14
 29/35 Normálisvagy? ***** válasza:
100%
Meddig bizonygatod még, hogy humoros vagy? :O :D
2011. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem. Túlzásokba esem:D:D
2011. dec. 29. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!