Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások nem értik a viccet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem értik a viccet, vagy tényleg sértőeket mondok?

Figyelt kérdés

Elsősorban barátnőm kapcsán(már ex) merült fel, hogy sokszor megsértődött. És elismerem, igenis mondtam olyat, amit tényleg nem kellett volna, azokat tudom is, de annyi olyan volt, ami nem volt sértő mégis sértődés lett belőle. S valóban, régebben, úgy 2-3 éve lényegesen szemetebb voltam ilyen téren, többször is megsértettem egyik lány barátom, de már nem teszek ilyet, már én vagyok a legjobb barátja. Mindig csak lányok sértődnek meg, az az érdekes. Úgy érzem nem mondok sértőeket.

Egy példa:

Csajnak kiírva facebookon állapotnak egyik dal címe. Odaírja egy srác, hogy remélem nem énekelsz közben, természetesen megfelelő hangulatjellel a végén. Én oda írtam, hogy "Most miért? Én hallani akarom... nevetni mindig jó:P" Így, ahogy van, szmájlival mindennel. És megsértődött. Most ez komolyan olyan durva?? Mert ha igen, akkor tényleg velem van a baj. (természetesen nem csak így szoktam humorizálni, de azt hiszem az ízléses csipkelődés még elmegy) Bocsi, hogy hosszú lett, s ha nem egészen érthető, de siettem:)


2011. dec. 29. 21:36
1 2 3 4
 31/35 Normálisvagy? ***** válasza:
76%
Inkább csak olyan kis buzgómócsing vagy!
2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Ami érdekes, mert idegenek között nem szoktam, inkább visszahúzódó vagyok. Lehet azért, mert interneten vagyunk, s nem közvetlenül kommunikálunk.
2011. dec. 29. 23:25
 33/35 Normálisvagy? ***** válasza:
76%
Ne hasonlítsd már össze a személyes kontaktot a netes "beszélgetéssel" A kettő nem ugyan az! Legyél olyan amilyen vagy..., nem szólok bele többet! :)
2011. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
75%
Ismerek egy ilyen embert. 30 évesen sem nőtt még be a feje lágya. Pár hete csatlakozott hozzánk egy kis italozásra. A társaságból utána mindenki mondta h legközelebb ne jöjjön, ha lehet, mert utálják...
2011. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mus musculus ***** válasza:
Na jó, mit írtam már megint, amiért ilyen mértékű lepontozás jár?
2011. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!