Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség. Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy nálam 16 évvel idősebb sráccal. Nagyon szimpatikus, intelligens, jóképű, meg minden ilyesmi, viszont csak sokkal idősebb mint én. Szombaton randiznánk, de nem tudom, hogy elmenjek-e, vagy inkább mondjam le. Még nem volt barátom, tapasztalatom sincs. Jól esik, hogy tetszek valakinek, ő is nekem, de ez a 16 év... A szüleim is nagyon kiakadnának ha megtudnák, meg úgy mindenki, végül is szinte az apám lehetne. :/

20/L


2011. dec. 29. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Agybeteg a JQA.
2011. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Figyu! A kérdésedből ezt veszem ki, hogy tapasztalatlan vagy. Azt tudnod kell, hogy az idősebb paliknak tetszik a friss husi. 99 százalék, hogy kihasznál. 1 százalék, hogy szerelmes lesz beléd és Te is belé. Ha az 1 százalék bejön, akkor nagyon boldog lehetnél.
2011. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

16 év korkülönbség tényleg sok! Ha gondolod menj el, de csak úgy, hogy megkéred egyik barátod, hogy kísérjen el, ha lehet akkor egy erősebb fiút, és figyeljen a távolból, hogy minden rendben legyen, és hogyha ne adj Isten valami gond lenne akkor tudjon segíteni. Nem azt mondom, hogy feltétlenül baj lesz, de nem árt felkészülni minden eshetőségre. És ne menj el vele olyan helyre ahol nincsenek emberek.

2011. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ha elítéled, azt ne a kora miatt tedd. ismerd meg, és utána ítélkezz.
2011. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem nem megyek el. És nem ítélem el, főleg nem a kora miatt, csak egyszerűen a korkülönbséggel van problémám!

2011. dec. 30. 00:01
 16/21 anonim ***** válasza:

Miért ne találkoznál, ha a korától eltekintve szimpatikus a pasi?


Nem az a kérdés, hogy hozzámennél-e, hanem hogy randiznál-e, és gondolom a randizás nem az ő lakásán lesz, hanem mondjuk egy kávézóban.


Ne siess el semmit, merj nemet mondani, de ezek a tanácsok akkor is állnak, ha tapasztalatlan 20 évesként egy 23 évessel találkozol.


Egyébként mi az oka, hogy 20 évesen nem volt még barátod?

2011. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az, hogy félek a fiúktól :S Eddig mindig mindenkit elküldtem. Jó, nincs kizárva, hogy ha találkozok is vele, őt is el fogom, de hátha nem :)
2011. dec. 30. 09:47
 18/21 Maidx14 ***** válasza:
Talalkozhatsz vele, de ne fekudj le vele, ha kialakul valami akkor is huzd. Es lehetoleg ne ess belé!
2011. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőlü(n)k?
2011. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mert nincs tapasztalatom, és biztos vagyok benne, hogy ha lenne barátom, mindent elrontanék, amit csak lehet, és kiábrándulna belőlem.
2011. dec. 30. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!