Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Megint itthon, egyedül szilveszterkor. Mindenki bulizik én meg ülök itt és unatkozom... különöző okok miatt.


Ti miért vagytok otthon (és/vagy egyedül)?


A kérdés főleg a 16/17-25 éves korosztálynak szól!

Végülis más is írhat, de mindenki írjon kort és nemet is (ha nem túl nagy kérés :D )!


2011. dec. 31. 21:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Mert nincsenek barátaim.

22/F

2011. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nincsen senki akivel elmehetnék, amúgy sem vagyok bulizós fajta, de jó lenne valami kis laza éjszakai/hajnali séta.
2011. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Jelen! Úgy volt,hogy a barátommal szilveszterezek,de 3héttel ezelőtt dobott mert az egyik haverja telebeszélte a fejét..
2011. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
16/L
2011. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Sajnos én is úgy vagyok ezzel a rohadt szilveszterrel, hogy itthon vagyok...


Nem hívtak, ezért nem is megyek :-D


Inkább tanulok egy kicsit...


18/F

2011. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is ugyan abban a helyzetben vagyok mint te.. én a barátommal lettem volna,de mégsem jött össze. Kikurtúl jó érzés, nem mondom.
2011. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
antiszoc vagyok 20L
2011. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
16F sehol semmi normális buli..rossz társaság
2011. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Ti miért vagytok otthon (és/vagy egyedül)?"


Azért mert magasról leszarom ezt az egész szilveszter b.ziságt. Holnap 2012-őt fognak mutatni a naptárak, nem pedig 2011-et. Na és akkor mi van? Ettől nem lesz se jobb, se rosszabb az életem. Ráadásul nincs kedvem elszórni egy csomó pénzt piára, hogy másnap meg szenvedjek a másnaposságtól, nincs kedvem elmenni valami zsúfolt szar helyre ilyen hideg, nyálkás szar időben csak mert de facto ez az előírás.

Menjen, akinek kedve van én ettől nem fogom magam se kevesebbnek, se rosszabbnak érezni magam.

2011. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem szeretek bulizni. 21L
2011. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!