Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Megint itthon, egyedül szilveszterkor. Mindenki bulizik én meg ülök itt és unatkozom... különöző okok miatt.


Ti miért vagytok otthon (és/vagy egyedül)?


A kérdés főleg a 16/17-25 éves korosztálynak szól!

Végülis más is írhat, de mindenki írjon kort és nemet is (ha nem túl nagy kérés :D )!


2011. dec. 31. 21:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem hívtak meg sehova.

16/F

2011. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Engem sem hívtak sehova de nem is tudom mennék-e.

22/F

2011. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Tavaly azért ültem itthon, és tanultam, hogy ha megint nem vesznek fel az egyetemre, akkor elmondhassam, hogy én nem buliztam, szülinapon, névnapon, szilveszterkor, mindig tanultam. Ezzel nyugtattam magamat. Most, hogy felvettek, itthon ülök és tanulok, hogy levizsgázzak pár nap múlva. Jó, mi? Nem csak te érzed magadat szerencsétlennek. Egyszer csak át fog fordulni a laptopon az óra, és hopp 2012 lesz, ami sokkal jobb leírva, mint a 2011, és megint megtesszük a fogadalmakat, amiket kis kitartással be is fogunk tartani. Én szeretem az új évet, de jobban szeretném ha nem buknék ki az egyetemről. Sok helyre hívtak, kedvem is lenne, de ez van. 20/L
2011. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na akkor itt is megosztom:

Összevesztem ma a legjobb (és az egyetlen igazi) barátommal akivel szinte együtt nőttem fel.... Szóval eléggé magam alatt vagyok... Úgy érzem egy barátom sincs, egyedül maradtam... jól kezdődik az újév... Pedig vele buliztam volna..

A sulis "baráti" körömből voltak akik a pasijukkal mentek bulizni, így azok kilőve. Volt aki olyan házibuliba ment ahol 4000Ft volt alapból a "belépő". Mehettem volna, de annyiért soha...

Van még egy barátnőm, de vele meg nem engedtek el...

Ezenkívül amúgy se vagyok egy nagy bulizós típus, nem vonz valahogy a nagy tömeg, a részegek meg a mosogépzene (nem hallgatok ilyet). Amúgy se ittam volna túl sokat, undorító dolog a részegség szerintem.

17L

2011. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
mosógépzene alatt melyik zenei stílust érted?
2012. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én évek óta csak házibuliba járok, annál jobb nincs, jó társaság és semmi gond nincs, némi ital (alkoholmentes, alkoholos), étel (szendvics, chips, stb...), zenehallgatás, társasozás, dumálgatás éjfélkor pedig Himnusz utána koccintás és folytatás, ha meg valaki elfárad ledől valahova vagy hazamegy aludni:) 13-an kb. 20 ezer forintból mindent megvettünk és rengeteg meg is maradt, mind étel, mind italok (későbbi házibulira nagyon jó alap, mert eláll:)).

BUÉK mindenkinek!:)

2012. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 kakas szilvia válasza:

nekem sok haverom van és jo volt a szilveszter halálra ittam magam

annyi az egész hogy legyen pénzed és sok haverod

12 éves pali vok

2013. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!