Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magammal elhitet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magammal elhitetni hogy jól nezek ki?

Figyelt kérdés

parszor hallottam innen-onnan, h helyesnek tartanak, nos en realista vagyok, szoval tudom h nem vagyok bunronda, de azer megis ketsegeim vannak a kulsommel kapcsolatban, ti hogyan hitetitek el magatokkal h jol neztek ki?

20/f



2012. jan. 5. 11:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe mindennao írd fel mi tetszik és mi nem, egyszer majd el kezd csökkeni ami nem.
2012. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Küldj nekem képet magadról és én elhitetem veled:D
2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem helyes vagy/jól nézel ki :) és még a szemüveged is jól áll :D nem értem miért nem hiszed el..jól nézel ki!!Biztos sok lánynak bejössz.és még mindig jól nézel ki!:D
2012. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
adj magadnak önbizalmat, és akkor az valós önbizalom lesz. járj el sportolni, kommunikálj az emberekkel többet, képezd magad. nem nagy dolog, csak nagynak érzed. ismerkedj a lányokkal, és sose félj a kudarctól, mert az mindig benne van a pakliban.
2012. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Hidd el, nem ez a baj/belül van a zűrzavar."


Nem kell jól kinézned-genetikailag. És el sem kell hinned magadról. De valamilyen szinten el kell fogadnod magad, ki kell békülnöd saját magaddal. Azt kell kifejleszteni magadban, hogy azoknak jöjjél be, akiknek akarsz. Önbizalom, kisugárzás. Dolgoznod kell magadon. Külsőleg is, belsőleg is. De persze nem változtathatsz meg eleve adott dolgokat.

2012. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik előttem szólónak,valódi önbizalmat kell először fejlesztened,amit olyan dolgokkal kell elérned, amik számodra értékek.valakinek ez egy és ugyanaz a külsőségekkel,ebben kimerül ami neki fontos,erre gyúr,és lesz önbizalma. Van aki másban akar elérni sikert,a külcsín másodrangú vagy sokadrangú,de amint magának megfelel csoda mód külsőleg is megszépül mert önbizalmat nyer. és ezek nem idealista szólamok részemről,rengeteg példát láttam rá. És nagybetűvel:a nők többségének nem a külső számít,hanem az önbizalom,az önértékelés és elfogadás.Ha magaddal rendben vagy érezteted másokkal hogy rendben van ha ők meg veled akarnak lenni. ugyanez fordítva,ha te magad furcsállod h értékelnek,persze h elbizonytalanodik a külvilág is,h ezek szerint téved.
2012. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszi a megerősítést, 16-os.
2012. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!