Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, most komolyan hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, most komolyan hol ismerkedtek? 21L

Figyelt kérdés
Nem találok barátot, pedig szeretnék. Nagyobb városban élek, ami nem a jó lehetőségeiről meg a jó közbiztonságáról híres. Mégis mit csinálhatnék? Hova menjek, hogy esélyem legyen rátalálni a nagy Ő-re?
2012. jan. 5. 14:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ja mert mindenki aki netezik az idő előtt elhízik :) Ez ám a felfogás :) Én se vagyok az a tipikus szemüveges, elhízott rusnya pacák amit a sok okos netes kocka néven magaelé képzel, de jobbszeretek elbeszélgetni a kiszemelt csajjal kicsit látni milyen a személyisége és utána találkozni, minthogy bulin vagy bárhol csak külső alapján leszólítsam és ha még szóba is áll akkor is lehet hogy egy beképzelt tajparaszt :) természetesen a baráti társaság, összejövetelek stb. is jó alkalmak de a célirányú ismerkedés az sztem legfőképp neten működik jól ennek többféle módja is van. Kis ismerkedés aztán mehet a tali és lehet élőbe megmutatni ki milyen :) Ha meg időközbe vmi bulin vagy baráti körből jön valaki az se a világvége :) 21/F
2012. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

ma 14:25

elnézést rosszul fogalmaztam:

melyik "nagyobb" városban laksz? Lehet te vagy az a szomszéd lány akit egy ideje figyelek :)

2012. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Melyik város kérdező? :) Ha közel vagy egyeztethetünk egy randit :) 21/F
2012. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
hát én ismerkednék sok féleképp,személyesen,interneten,mindenogy.De egy ideje nem jött össze senkivel semmi komoly(22-f)
2012. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

szó sincs róla hogy bekockulj...

most napi 1-2 óra a facebook, meg a társkeresők.

Hidd el, hogy lesz jelentkező bőven...neked csak ki kell szűrni..;)


am én pasi vagyok, poénból feltettem egy hírdetést, hogy alkalmi szexkapcsolatot keresek, de bármi kialakulhat.

ennyit írtam, semmi mást, meg képet se tettem ki.

3 csaj írt 1 hét alatt!!!!

és nemis akármiylenek...;) nem k*rvák az látszana, de nemis csúnya csajok, sőt.....

am van barátnőm emg minden csak szórakozgattam...


sztem egy próbát megér..:)

2012. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
miskolcon
2012. jan. 5. 14:36
 17/28 anonim ***** válasza:
Wáááááá Annyira tudtam... Egyébként én is. Vagyis a közelében.
2012. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ja, na hát akkor mind1.. jó messze
2012. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
eléggé :S
2012. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egy ideje már sehol. Értelmes csaj nem nő minden bokorban.
2012. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!