Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, most komolyan hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, most komolyan hol ismerkedtek? 21L

Figyelt kérdés
Nem találok barátot, pedig szeretnék. Nagyobb városban élek, ami nem a jó lehetőségeiről meg a jó közbiztonságáról híres. Mégis mit csinálhatnék? Hova menjek, hogy esélyem legyen rátalálni a nagy Ő-re?
2012. jan. 5. 14:20
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

A Miskolci pasikkal nekem is vannak problémáim :)


Nem lehet őket látni csak a DVTK meccsen, de ott meg már túl sok van :D


27/L

2012. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
hogy hol ismerkedek? jelenleg sehol. lehet csak kifogások, de buliban nem szeretnék, baráti társaságom nem túl nagy, az utcán pedig tök közömbösek a lányok, ha ránézek valakire azonnal elkapja a fejét... hasonló cipőben járunk
2012. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Egész Észak-Magyarország kihalt. Egerben már gyakorlatilag nincs nyitva semmi, mert nem jár senki sehova. Gondolom a cigányok elkezdték szedni a védelmi pénzeket, illetve egyébként is...2 járőr megy egy megyeszékhelyen, velük párhuzamosan pedig 30 cigány rabló banda. Miskolc még rosszabb, együttérzésem lányok.
2012. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csak épp nem válaszoltam. :) Én kizárásos alapon arra jutottam, hogy csak neten. Vagy valami csoda folytán kiderül, hogy van valamelyik ismerősömnek egy eltitkolt, értelmes, normális lány barátja, de nem hinném... :)
2012. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ismerkedni, ha én lennék a te nagy Ő-d, megszívtad :D
2012. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sehol sem.
2012. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
65%

Mert Pest sokkal jobb mi?

Semmi baj sincs Miskolccal, csak el kell kerülni a lepra helyeket. Ha Miskolccal bajotok van, akkor mit írnátok Ózdra?

Ja és ne mondd már, hogy fényes nappal sem mersz kimenni az utcára és végigsétálni a főutcán. Ez csak egy kifogás. Ha nem kellesz senkinek, azért van, mert csúnya vagy.

2012. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Vhogy éreztem hogy Miskolcra gondolsz xDDDD

Hajrá, én se találok bnőt, neked könnyebb még akkor is ha nem vagy olyan szép mert lány vagy

F18

2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!