Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy szép lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy szép lánnyal kézenfogva végig sétálni a városban, majd egy padra leülve csókolózni. Olyan nagy álom ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 02:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
figyelj, vannak lanyok (koztuk en) aki tenyleg nem az alapjan valaszt, hogy milyen a srac kulseje. ha nem vagy egy adonisz, meg lehet szep baratnod. a belsovel nagyon sokat lehet kompenzalni, hidd el nekem. pl nagyon utalom amikor a tobbi csaj fotok alapjan mondja egy sracra hogy ronda vagy helyes. a normalis csajok a kisugarzasbol, a beszedbol dontik el, hogy bejossz e nekik. a felenksegedre: ha sosem probalod meg, akkor az eselyed meg a nullanal is sz.rabb!
2012. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

én dögösnek tartom a külsőm, de így is félek:D Nah?

F18

2012. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Légy bátrabb,és akkor nem lesz olyan nagy álom.:)

Én is féltem eleinte ismerkedni (most is félek,de nem olyan nagyon),mert nem szeretném,hogy másnak kellemetlen legyek stb vagy valami..de,aztán rájöttem,hogy egyszer élünk,nem? megpróbálom..ha meg úgy érzem,nem szeretne velem találkozni,akkor lekopok.kész:)

lehetne több önbizalmad..és a kisugárzás dob a legtöbbet az embereken!

na,szóval vágj bele :D


16/L

2012. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
keress más álmot ami könnyebb
2012. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, tökre hasonlítunk.

Én is önbizalomhiányos vagyok és rondának tartom magam. Nekem is ilyen álmaim vannak, mint neked. De mégse teszek semmit

2012. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

ma 22:08


kösz, de ha te egy vékony, alacson, cuki lány vagy akkor nem is csodálkozom azon, ha nem utasítottak el :D


hidd el nekünk fiúknak nehezebb, olvastam, hogy a lányokba bele van kódolva ez az elutasításos dolog


nehezebb áttörni a falukat sajnos :/

de ha sikerül akkor nyert ügyünk van


az a baj, hogy én nagoyn érzékeny, érzelmes vagyok és ha engem elutasítanak onnantól kezdve totál bedepizek és egyből az jön le, hogy ronda vagyok és bizto nem kellek másnak sem :/


nem tudom, de ilyenkor egyszerre érzek dühöt, haragot, amiért nem nőttem magasra, illetve fájdalmat, amiért egy lány sem szeret :/

2012. jan. 12. 23:15
 27/35 A kérdező kommentje:

ma 23:00


merre valósi vagy?


ha van kedved dumálgathatunk, jó pár barátom ismertem meg a neten


kár, hogy lányokról nem tudom ugyanezt elmondani, neten is nagyon elutasítóak, volt akit nagyon kedveltem, tök jól ellevelezgettünk aztán hirtelen nem írt többet és megszakított velem minden kapcsolatot, sajnáltam, mert tényleg szimpatikus volt jellemre is és nem csak a külseje miatt

2012. jan. 12. 23:18
 28/35 anonim ***** válasza:

23:00 vagyok.

Pest megyében lakom. Télleg hasonlítunk. Én is ilyen érzékeny vagyok. És főleg a külsőmre. Az a fő bajom, hogy rondának érzem magam.

Lenne kedvem beszélgetni. Privátban elküldheted az msnedet, ha gondolod.

2012. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
és akkor mivan ha csúnyák vagytok? tegyetek ellene... már annyi mindent kitaláltak, krémek, FODRÁSZ, smink, stb... ha egyszer így nem kellesz senkinek, próbálj megváltozni. lehet hogy csupa zsír a hajad, vagy tiszta ragya a képed, vagy csúnya a szemüveged, mittudomén... próbálj meg változtatni, hordj divatosabb ruhákat. igenis, elsőre mindenki a külsőt nézi, senki sem lát beléd, hogy "jaaaj de szép a belsője, milyen kedves, hűséges stb.", hanem azt nézi mindenki, hogy milyen a sérója, milyen ruhákban jár, ápolt-e, milyen illata van.
2012. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

22:08 vagyok

nem vagyok alacsony,cuki..:) pont,hogy kicsit magas vagyok (170 cm)..sokszor zavar,de próbálom leküzdeni.

Amúgy ismerek olyat,aki vékony,alacsony,és biztos tartják cukinak is páran,mégis lett már visszautasítva....:/:)

2012. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!