Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy szép lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy szép lánnyal kézenfogva végig sétálni a városban, majd egy padra leülve csókolózni. Olyan nagy álom ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 02:09
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

ma 22:32


170cm magasan is lehetsz cuki, szeretnivaló, főleg, ha belül is szerethető vagy :)


mondjuk épp én érvelek, aki fiúként nem kell senkinek sem, de épp ez az, hogy lánykétn jobbak az esélyeid


én alacsony fiúként sokkal kevesebb lánynál próbálkozhatok, sőt még az alacsonyak is inkább tőlem jóval magasabbakra hajtanak ahogy már sok helyen leírtam


én ezt tapasztalom, hogy egy 165cm magas fiút, nem vesznek észre sem...

2012. jan. 15. 23:17
 32/35 anonim válasza:
Én is 167 cm vagyok és nem kellek kutyának sem.
2012. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

ma 19:58


Üdv a klubban, én úgy döntöttem elmegyek kigyúrom magam, mást már úgysem tudok tenni, a lányok a külsőt látják először és az alapján választanak úgyis. Izmos testtel talán végre nekem is jut szép nő.

2012. jan. 16. 20:21
 34/35 anonim ***** válasza:
Szépség az relatív dolog :)
2012. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

ma 11:28


bár lenne olyan, akinek tetszem én is!

2012. jan. 19. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!