Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kiabál velem a párom, vagy nincs igaza?

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban, 4 éve együtt is élünk.


Soha nem voltak gondjaink férfi miatt, nem volt féltékeny. Most viszont egy csoporttárs, akit pár hónapja ismertem meg. Azóta állandóan megkeres valamivel. Szinte naponta felhív, ha bármi van, tőlem kérdezi, éjjszaka is keres.


A párom azt mondja, hogy nyomul rám és én hagyom. Féltékenykedi, pedig a srác soha nem tett egy utalást sem arra, hogy randizna vagy bármi..............


Én sajnálom, nem akarom hogy eltünjön, mert jóbarátomnak tartom.

Szerintetek is vak vagyok??? Nem létezik, hogy ennyire.


2012. jan. 10. 22:43
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, csak alapvetően nem a lerosszabbat feltételezem az emberekről.


Kedves utolsó, na ez az. És hogy a fenébe válasszam szét, mit tesz barátságból és estleg érzelmekből, hogy van e nála valami. Ez nem olyan könnyű.

2012. jan. 11. 08:24
 42/48 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarja hogy fogadjátok örökbe.

Elég gyerekes a fazon és töketlen. A barátaimat pedig nem zaklatom minden nap valami hülyeséggel és nem hívom őket éjszaka, mert a barátaim és szeretem őket. Ez nem barátság, hanem egy önző, infantilis játék és szerencsétlenkedés, amit felnőtt ember elég hamar meg szokott unni. Ha eddig nem untad ezt meg akkor annak több oka lehet:

1. Bejön neked a csávó nyallerkodása, mert növeli az önbizalmadat és ezért nem rázod már le

2. Tetszik a fazon és akarsz tőle valamit

3. Gyerekes és naív vagy

4. Mindez egyszerre


Ha tisztelnéd a párod érzéseit és valóban szeretnéd őt, a fazontól pedig tényleg nem akarnál semmit, akkor valahogy már rég leépítetted volna.


Amúgy tudom, hogy ez az én fogyatékosságom, de én már veled is ordítottam volna.


Persze ez csak az én véleményem.

2012. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Hát köszi szépen!


Bíztató. :(


Válaszolván kérdéseidre:


1. Nem akarok tőle semmit, de mint embert szeretem, mert remek barátnak tartom. Ha gondom van, ő mindig segít, próbál feldobni, hogy ne csüggedjek.


2. Az egómat növeli? Mégis hogyan növelné, ha mondom, hogy semmit nem mond és nem tesz, tehát akkor miért használom én ki a helyzetet? Ezt nem igazán értem.


Hogy gyerekes, az tény, ezért nem is veszem komolyan, csak iskolai barátként tekintek rá, és a páromat igenis tisztelem. Furdall a lelkiiseretem, azért is írtam itt.

2012. jan. 11. 13:37
 44/48 anonim ***** válasza:
Tessék, ezt olvasván ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. egyből eszembe jutott ez a sztori. Ez történik ilyenkor :) Kérdést megválaszolta a kedves kérdező :)
2012. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Pffffffffffffffffff. De a helyzetem más. Szerintem nem tudja, hogy van párom. Erről soha nem beszéltünk, nem tudom, tudja-e. Látott már vele, de nem összesimulva stb.
2012. jan. 16. 13:08
 46/48 anonim ***** válasza:
"De a helyzetem más. Szerintem nem tudja, hogy van párom." - Ez most komolyan... Akkor mi lenne ha megmondanád neki, hogy van párod. Akkor ha van esze, és esetleg felmerült benne hogy több is lehetne közöttetek, nem fog nyomulni. Mondjuk megemlíted neki, hogy "képzeld múltkor itt és itt voltunk a barátommal, nagyon jó volt, te jártál már arra?" Szóval még csak nem is kell úgy előadnod hogy figyelj van barátom, ne keress annyiszor mert őt ez nagyon zavarja.
2012. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

nem tudja,hogy van barátod?

te kis sunyi.

akkor eléggé egyértelmű a dolog,uh ne magyarázkodj itt.

2012. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Miért vagyok sunyi? Soha nem kérdezte. Én sem kérdeztem őt, hogy van-e neki, mert nem vagyok rá kíváncsi, mi közöm hozzá?
2012. jan. 16. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!