Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kiabál velem a párom, vagy nincs igaza?

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban, 4 éve együtt is élünk.


Soha nem voltak gondjaink férfi miatt, nem volt féltékeny. Most viszont egy csoporttárs, akit pár hónapja ismertem meg. Azóta állandóan megkeres valamivel. Szinte naponta felhív, ha bármi van, tőlem kérdezi, éjjszaka is keres.


A párom azt mondja, hogy nyomul rám és én hagyom. Féltékenykedi, pedig a srác soha nem tett egy utalást sem arra, hogy randizna vagy bármi..............


Én sajnálom, nem akarom hogy eltünjön, mert jóbarátomnak tartom.

Szerintetek is vak vagyok??? Nem létezik, hogy ennyire.


2012. jan. 10. 22:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg naiv vagy. Lehet, hogy randira még nem hívott, és nem lepett meg vörös rózsával, de minek hívogat éjszaka?
2012. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 Kingaa1 ***** válasza:
100%
na meg még ha fél órákat csevegsz vele, akkor meg minn csodálkozol? Naiv vagy szerintem is
2012. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Én is félre értettem eleinte, de közel 1 éve ezt csinálja és semmi jelét nem adja annak, hogy ő akarna bármit is, ezért nem tartok tőle. Ezt a páromnak is elmondtam, de ő azt mondta, majd meglátom, hogy igaza lesz, mert sunnyog a pasas.
2012. jan. 10. 22:48
 14/48 A kérdező kommentje:

Nem én akarok annyit csevegni, soha nem hívom direkt, ő hív fel. De mindig sulis témával. Tehát arról szól a fél óra is.


Ne csináljátok már. Most komolyan azt feltételzitek, hogy akar valamit, én vagyok ennyire naív???????????


De elmondta volna már, ilyen nincs.

2012. jan. 10. 22:50
 15/48 A kérdező kommentje:

Volt egy időszak nem olyan rég, amikor nagyon kivoltam, ő is tudta, lecsaphatott volna rám, de nem tette.


Én nem akarom elhinni, hogy nem barátként tekint rám. Soha nem csináltunk még együtt semmit, akkor kitalált volna már valamit. Csak suliban találkozunk, párszor volt, kb 2-szer, hogy elugrott 1-1 könyv miatt, de annyi.

2012. jan. 10. 22:53
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért sulis dolgokról sem szokás folyton beszélni nem hiszem hogy olyan hűde érdekes lenne
2012. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 zseni001 ***** válasza:
Szerintem a párod az irántad érzett szeretete miatt nem küldte el még a francba, vigyázz, rámehet a kapcsolatod.
2012. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen nehéz a tananyag, kétlem, hogy késő este ne lenne jobb dolga. Én sem vagyok valami tájékozott, de nem tudnék fél órára elegendő kérdéslistát összeírni.
2012. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

De már 1 éve nyomulna úgy, hogy jele nincs? Én még ilyen férfit nem láttam.


Az éjjeli hívásokat meg úgy vettem, hogy vannak tapintatlan emberek, akit nem zavar, hogy esetleg mit illik és mit nem. lehet ezek egyike. Vagy annyira jó barátnak tart, hogy ezt megengedi magának.


Én személy szerint ezt a részét a dolognak magam is furcsállom, mert én senkit nem hívnék fel már nyolckor sem.

2012. jan. 10. 22:56
 20/48 anonim ***** válasza:

neked kell tudnod a kérdésekre a választ. Segítségképpen ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.


-Ha nem lennél kapcsolatban, járnál vele?

-Fantáziáltál már valaha róla?

-Volt már vele valamilyen álmod? esetleg erotikus jellegű?

-Amikor telefonálsz vele, elváltoztatod-e a hangod? (pl mint a kellékfeleség című filmben, az elején amikor Jennifer Aniston beszél telefonon a kecskeszakállas csávóval) szóval a nők jellemzően előveszik a bájos hangukat, ha más srácokkal dumálnak

-Gyakran ültök egymás mellett pl órákon?

-Magadban össze szoktad-e hasonlítgatni a pároddal?


Nézd, amúgy valószínűleg többet akar, attól még hogy nem hívott el randira, nem jelent semmit. Ha tiszteled a párod, és elfogadod hogy ő a férfi, akkor alakítsd át úgy ezt a "kapcsolatot", hogy a kommunikáció mértéke kettőtök közt konvergáljon a nullához.

2012. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!