Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kiabál velem a párom, vagy nincs igaza?

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban, 4 éve együtt is élünk.


Soha nem voltak gondjaink férfi miatt, nem volt féltékeny. Most viszont egy csoporttárs, akit pár hónapja ismertem meg. Azóta állandóan megkeres valamivel. Szinte naponta felhív, ha bármi van, tőlem kérdezi, éjjszaka is keres.


A párom azt mondja, hogy nyomul rám és én hagyom. Féltékenykedi, pedig a srác soha nem tett egy utalást sem arra, hogy randizna vagy bármi..............


Én sajnálom, nem akarom hogy eltünjön, mert jóbarátomnak tartom.

Szerintetek is vak vagyok??? Nem létezik, hogy ennyire.


2012. jan. 10. 22:43
1 2 3 4 5
 21/48 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Nem tartom megfelelö reagalasnak a kiabalast, de az olvasottak alapjan a parodnak kell, hogy igazat adjak.


Az uj baratod nem biztos, hogy csak baratod szeretne lenni. Ha valoban az, tartsa tiszteletben a maganeletedet es maganszferadat is. Nyugodtan mond meg neki, hogy ez feszültsegekhez vezet a paroddal, mert uj neki a szitu. A parod reakcioja vszinüleg azert ilyen, mert tehetetlennek erzi magat, fel elvesziteni es dühös, mert viselkedesevel csak tovabb ront a helyzeten.


Az, hogy nem probalt lecsapni rad az uj baratod, nem feltetlenül jelenti azt, hogy nem akarna. lehet egyszerüen nem mert vagy varni akart meg egy kicsit, hatha komolyan mentek szet a paroddal.


Te lehet, hogy naivan allsz a dolgokhoz, de ha a masik srac akar valamit, akkkor a reszeröl nem fair a viselkedese. Sem, hogy szabotalja kapcsolatodat, sem, hogy nem öszinte veled.


Tapintatosan probald megbeszelni vele is es a paroddal is.

2012. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Keveset tudunk a viselkedéséről, de már ennyiből sejtem, hogy nagyon is vannak jelek. Ha már a te szemellenződön is átszivárgott valami...
2012. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Ne így képzeljétek el a dolgot.


PL: felhív valami miatt, pl hol van a honlapon a tételsor. 1 óra múlva visszahív, hogy nem találja. Elmondom.

Este visszahív hogy ja megvan.


Na ilyen dolgai vannak néha. Egyetlen egyszer tett olyat , amin elgondolkodtam és rögtön fura volt nekem. Azt hitte van valami köztem és egy másik csop.társ között, de hogy honnan szedte?? A lényeg, hogy kissé ingerülten rákérdezett. De miután se előtte se később nem volt félreérthető dolog, betudtam baráti aggódásnak.


A páromat féltem, mert szeretem és bele halnék, ha elveszíteném. 2 tűz között vagyok úgy érzem.


Már én érzem rosszúl magam, ha hív és a páromon látom hogy ideges. Félek, hogy azt hiszi, becsapom. Pedig tudja, hogy nem, a srác messze van tőlem, dolgozom, ha épp nem , akkor együtt vagyunk. De nagyon félek, hogy félre érti.

2012. jan. 10. 23:01
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon udvariasan és nagyon gyanútlanul is megkérhetnéd, hogy legyen szíves, ne hívjon este nyolc után, mert a párodnak és neked kell a magánélet.
2012. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak mondd meg neki, hogy ne hívjon annyiszor és főleg ne olyan későn, mert zavar. Ennyire egyszerű.
2012. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

-Ha nem lennél kapcsolatban, járnál vele? -------Nem, nekem ő túl komolytalan.

-Fantáziáltál már valaha róla?------------ Nem.

-Volt már vele valamilyen álmod? esetleg erotikus jellegű? ---------------Álmodtam már vele, de nem erotikus jellegűt.

-Amikor telefonálsz vele, elváltoztatod-e a hangod? (pl mint a kellékfeleség című filmben, az elején amikor Jennifer Aniston beszél telefonon a kecskeszakállas csávóval) szóval a nők jellemzően előveszik a bájos hangukat, ha más srácokkal dumálnak -------------még ezt soha nem figyeltem

-Gyakran ültök egymás mellett pl órákon?--------------------soha nem ülünk egymás mellé, na ezt furának találtam már. Állandóan keres, engem hív bármi baja van, de ott teljesen már, mindig odajön hozzám, nevetgél, stb, de soha nem ült még mellém

-Magadban össze szoktad-e hasonlítgatni a pároddal?-------------- előfordult már. olyan szinte, hogy mennyire más, komolytalan, mig a párom egy talpig férfi


A kiabálásra: nem velem kiabál a párom, hanem azért, hogy már megint hív, rá dühös

2012. jan. 10. 23:07
 27/48 zseni001 ***** válasza:
100%

Az a példa alapján tök idióta, baromnak nevezném az ürgét, akit nem kellene a felsőoktatásba bevenni, vagy hova.


A baráti aggódásnál (amin gondolkodtál) már dörzsöltebb csókának néz ki az illető. Vicces nem vagyok egy Sherlock Holmes, de ez furcsa nekem is. Azért, mert nekünk is van szomszédunk, aki bár már a 60 körül van és átjön ezért, meg azért, de neki tényleg nincs családja, fia otthagyta, részeges stb. és nálunk ömleszti ki a lelki dolgait persze félrészegen.


A párodat idegesíti, tegyél róla, hogy ne idegesítse, írtam vigyázz, ennek lehet rossz következménye is.

2012. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Attól még a probléma nem lesz megoldva, mert ha nappal hív fel, és nem is egyszer néha-néha, attól ugyanannyira nyugtalan a párom.


Hasonló helyzetben én kiakadnék, és magam beszélnék a nővel. Viszont erről az oldalról ez nem is olyan könnyű.


Azt hiszed van egy jó barátod, és hozd fel neki ezt a kényes témát. Én attól tartok, hogy ezt elmondom neki, és kiderül szó sem volt ilyesmiről, akkor alaposan lejáratom magam a hülyeségeinkkel.

2012. jan. 10. 23:10
 29/48 A kérdező kommentje:

Jelek??? De mégis mire gondoltok, mire figyeljek oda??


Nem vettem eddig észre semmit. Annyi furaság volt csupán, a "baráti" aggódás.


Hajajj, azt hiszem nagy slamasztikában vagyok, ha mind ezt mondjátok.

2012. jan. 10. 23:12
 30/48 anonim ***** válasza:
76%

igen.

rendkívül vak vagy.

a gyerek várja a lehetőséget.

pl összeveszés és neki sírod el a dolgot és hopp,már be is akadt a vígasztaló farka.

ennyi.

csodálom a barátod türelmét.

én két ilyen hívás után megnyúznám a gyereket és törölném az életedből.

ezzel rendkívüli módon szétalázod a barátod és a naiv butaságoddal magadat is égeted,plusz adod a gyerek alá a lovat ez eléggé egyértelmű.

2012. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!