Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Annyira szerethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Annyira szerethiányos vagyok, hogy az egyedüllétnél jobb egy csúnya lánnyal is lenni már, szerintetek beteg vagyok és ez már annak a jele, hogy én is egy csúnya, túlsúlyos lánynál kötök ki, akik igazából sosem tetszettek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem mindenki kap esélyt tőlem, leadom az igényeimet, mert egy lánnyal sem tudok kapcsolatot kiépíteni, mert egyszerűen félek kezdeményezni élőben, neten is csak görcsölök, hogy mit ne írjak, amitől elijesztem vagy untatom a lányokat.
2012. jan. 20. 23:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nem nő attól sem. :) eléggé kivagyok gyúrva, talán még kevesebb önbizalmam van, mint mielőtt elkezdtem edzeni.
2012. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
és a siránkozástól meg az önsajnálattól jobb lesz? lófaszt.
2012. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Komolyan kevesebb??? Igaz most én se gyúrok, de amikor gyúrtam, akkor azért növelte egy kicsit az önbizalmamat:D
2012. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
32. De legalább nem kell éveket elsz*rni rájuk a semmiért.
2012. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
helyette hisztiztek, mint a 10 éves kislányok. nem csoda, hogy nem kelletek senkinek. a lányok fiút, férfit akarnak, nem kislányt...
2012. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

# 35


Ez így van. És az első lépést úgy tudnák megtenni, ha rájönnének erre... Utána pedig elkezdenének változni.

2012. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Na figyelj én is hasonló ember vagyok csak annyi különbséggel, hogy nekem már volt egy nagyon jól kinéző barátnőm de a kevés önbizalmam miatt elhagyott Ezután a sarkamra álltam és elkezdtem a suliban szerepelni leégetni magam, csak azért hogy az égős szituációkat egyre jobban megszokjam hogyha mondjuk megszólítok egy jó csajt az utcán akkor hogyha beégek nála akkor ne amortizálódjak le. ÉS az önbizalmad növelésére a ninjitsu harcművészet a legjobb szer . 2 Ninjitsu edzés után már mertem szemezni egy csajjal és meg is szólítottam, csak a számát elfelejtettem elkérni de nagyon jó volt. Ja és próbáltam egy olyat is amit te írtál, hogy odamentem csak úgy szemezés nélkül úgy vert a szívem amíg odamentem mint az állat és csak úgy tudtam megszólítani hogy odaképzeltem magam a suliba hogy most rád jött az öt perc és valami olyan szitu jutott az eszembe aminél nem tudom visszatartani a röhögésem :D aztán így megszólítottam igaz beégtem, de a beégésért cserébe vigaszdíjnak kiba..ott jókedvem volt egész nap mert úgy megemelkedett ezalatt az adrenalinszintem, hogy egész nap azt éreztem hogy most tényleg élek :D. Na figyelj írok neked egy privit és találkozzunk és aztán menjünk csajozzunk be úgy mint a büdös Sz..r :D
2012. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
A 37 es vagyok . Annyit még elfelejtettem közölni hogy miért pont a Ninjitsu? Azért mert a Ninjitsu nagyon sokat javít a testbeszédeden. Sokkal magabiztosabb lazább leszel és a testbeszéded nagyon gyors ütemben elkezd alfásodni és mindez ösztönösen fog jönni. Ami a csajoknál egy előny szóval ha úgy mész oda egy csajhoz hogy full magabiztosan lazán alfásan Cool testbeszéddel akkor az már egy előny. Ezért ajánlom neked a Ninjitsu-t.
2012. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
ja és még egyszer annyit hogy 18 - éves vagyok .
2012. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
ja és én is debreceni vagyok :)
2012. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!