Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Annyira szerethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Annyira szerethiányos vagyok, hogy az egyedüllétnél jobb egy csúnya lánnyal is lenni már, szerintetek beteg vagyok és ez már annak a jele, hogy én is egy csúnya, túlsúlyos lánynál kötök ki, akik igazából sosem tetszettek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem mindenki kap esélyt tőlem, leadom az igényeimet, mert egy lánnyal sem tudok kapcsolatot kiépíteni, mert egyszerűen félek kezdeményezni élőben, neten is csak görcsölök, hogy mit ne írjak, amitől elijesztem vagy untatom a lányokat.
2012. jan. 20. 23:21
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

ma 23:27


Kösz, hogy megosztottad a tapasztalatod, de nekem nem megy, nem tudok csajozni, nem megy, ha oda is menrék menni józanon tuti, hogy még el is pirulnék és zavarna az is, hogy mások látják ahogy csajozni próbálok, biztos lenne az égés, annyira izgulós, félénk, gátlásos vagyok.


Próbálok változni, de nem sikerült legyőzni a félelmeimeg és gátlásaimat csak alkohollal,d e akkor meg elvész a félénk, rendes fiú énem és egy iszákos, nagydumás, bohócot látnak a lányok belőlem csak.

2012. jan. 20. 23:31
 12/42 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám.
2012. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mit gondolnak a többiek.. Vagy egyedül, vagy egy hájas nővel öregedsz meg (mert az ilyenek piócaként rád ragadnak), VAGY összeszeded magad, és odamész valakihez, aki tetszik. Ha nem jött össze..az nem kellemes! De ne add fel! Bátran menj oda, ne félénken. Mutasd meg, hogy nem vagy egy bunkó köcsög, de azért ne legyél elveszett se.:) Sok sikert!:) Menni fog!:)
2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Az alkohol nem megoldás.Muszály magadon eröt venni és odalépni a kiszemelt lányhoz ,nem kell betojni nem fog megenni, és ha elpirulsz akkor mi van?Jót mosolyog rajtad a lány ,de az már lehet ez jó jel.
2012. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az elején nyomj le 1-2 felest, aztán rágó be és úgy nyomjad. Utcán is mehet nyugodtan így, később már nem lesz rá szükséged, mert lesz gyakorlatod.
2012. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Vagy szerezz egy lánybarátnőt, aki segít neked csajozni. Barátot könnyebb szerezni talán.:D
2012. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

ma 23:32


Üdv a klubban! Akkor neked sem volt még barátnőd, már ott tartok, hogy fizetnék egy ölelésért is, csak valami aranyos lánytól kaphatnám, aki vonzó valamiért.


Amúgy nem voltak nagy igényeim szerintem külsővel kapcsolatban, csak a mai nap el sem tudnám mondani hány nekem tetsző, szép lányt láttam, elég volt, ha testalkatra inkább vékonynak mondható és az arcában volt valami báj.


De eddig a túlsúlyos lányok nem tetszettek és ezért gondoltam, hogy rákényszerítem magam, hogy velük legyek, talán ők szeretnének, hisz nekik meg fiút nehezebb találniuk, biztos jobban is megbecsülnének mint egy vékony lány és nem is csalnának meg, mert amúgy sem nagyn kellenek másoknak.


De mondom ez kényszer, hazudnom kéne, hogy tetszik, közben nem vonzóbb, mint egy fiú, sajnálom, de egyszerűen nem tetszenbek a kövér lányok, de a gondolat és a szándék bennem van, mert biztos sok rendes van köztük.


A vékony lányok meg akárkit megkaphatnak, biztos nem egy magamfajta vékony, alacsony fiúnál kötnének ki, amikor kaphatnak egy hatalmas, izmos, jó képű, vadállatot is.

2012. jan. 20. 23:38
 18/42 anonim ***** válasza:
Szerezz egy duci csajt aztán fogyaszd le, el rángatod magaddal futni stb:D
2012. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

ma 23:43


csak erőszakolom magam, de továbbra sem vonazanak, de úgy tűnik muszáj lesz, mert én kezdeményezni élőben sosem fogok merni

2012. jan. 20. 23:56
 20/42 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy muszáj lesz.. És hidd el.. Jobb egyedül, mint egy olyannal, akihez nem vonzódsz.
2012. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!