Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Annyira szerethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Annyira szerethiányos vagyok, hogy az egyedüllétnél jobb egy csúnya lánnyal is lenni már, szerintetek beteg vagyok és ez már annak a jele, hogy én is egy csúnya, túlsúlyos lánynál kötök ki, akik igazából sosem tetszettek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem mindenki kap esélyt tőlem, leadom az igényeimet, mert egy lánnyal sem tudok kapcsolatot kiépíteni, mert egyszerűen félek kezdeményezni élőben, neten is csak görcsölök, hogy mit ne írjak, amitől elijesztem vagy untatom a lányokat.
2012. jan. 20. 23:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a prosti után legszívesebben elbujdokolnál.

Bátorság! Hát elvégre mi vagyunk a fiúk! Mi kezdeményezünk! Ha kiröhögnek nevess velük. A másik majd nem röhög. Az arány száz az egyhez. De az az egy megéri, hidd el! Ne gyerekeskedj, mert kapsz egy pofont.( az élettől)

2012. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

ma 00:03


de amikor minden szép lány megkaphat akárkit így aztán engem biztos nem vennének észre sem, amikor választhat mindegyikük egy magas, izmos fickót is magának


szóval érted, nekem csak a nagyon csúnya, kövér lnyok maradnak kényszerből, mert másnál hogy is lehetnek esélyem?!

2012. jan. 21. 00:08
 23/42 anonim ***** válasza:

Szia kérdező

Sztem ismerlek. Írj rám privátba aztán kiderül. Am azért írtam ide, mert érdekel a téma, én is kb ilyen vagyok mint te és később még szeretném elolvasni a válaszokat :)


21f

2012. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Sok alacsony átlagos vékony lány létezik azoknál simán lehet esélyed ha rendbe hozod magad valahogy lelkileg én szerintem.
2012. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
miért drágám, egy duci csajnál majd jobban fogsz tudni kezdeményezni? ne szórakozz már. ha náluk megy, akkor a szép lányoknál is. am meg be kéne fejezni ezt a siránkozást, meg az "úgysem fog sikerülni" szánalmas dolgot, mert így tényleg nem fog. minden hozzáállás kérdése.
2012. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Amúgy a 165 cm-es debreceni srác vagy jól sejtem?:)
2012. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Könnyen beszél akinek legalább egyszer összejött valami. De nekünk, kinek egyszer se, az önbizalmunk közelebb áll a-1hez mint a 0 hoz. És így csajozni nem lehet. Ez egy ördögi kör, amiből nem lehet kiszálni.
2012. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

ma 00:27


ha rajtam kívül nincs más, akkor igen

2012. jan. 21. 00:34
 29/42 A kérdező kommentje:

ma 00:17


de lányok, komolyan nektek menne ez?


egy ismeretlen nektek tetsző fiúhoz odamenni, mindenféle égést és egyéb kellemetlenséget, izgalmat, idegességet és félelmet legyőzve?


nem is tudjátok milyen nehéz ez nekem, egyik haverommal megpróbáltuk utcán, buszmegálóban egyszer, de hevesebben kezdett verni a szívem ahogy közelítettem a lány felé és egyszerűen máer lépni sem bírtam, végül csak leültem alány mellé a buszmegállóban aztán szép csendben ahogy jöttem leléptem, de rá sem mertem nézni a lányra, akkora égés volt, mert a lány szerintem észrevette, hogy miért mentem oda, mert haverommal hangosan vitáztunk ki menjen előbb, hát én próbálkoztam, de sikertelenül

2012. jan. 21. 00:40
 30/42 anonim ***** válasza:
Növeld valahogyan az önbizalmadat. Tudom, elcsépelt... De kezdj el gyúrni:) Attól kicsit megnő.
2012. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!