Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Úgy értem, férfi és nő között, ha a "meg akarja dugni" esete kizárt (lett volna rá lehetőség, de egy csókon kívül más nem történt, a férfi miatt). Amúgy meg a férfi mindenben kikéri a nő véleményét, keresi a társaságát, csodálja az életmódját, egyéniségét. Természetesen nem "gyerekekről" van szó, hanem felnőtt emberekről.
2012. jan. 21. 11:34
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Egyébként mi lenne, ha leírnád neki? Hiszen úgy tűnik, hogy írásban megy a dolog... nekem is mindig könnyebb írásban, és mindig előrevitte a dolgokat, ha leírtam, mit gondolok, mit érzek?!

Szerintem ez a megoldás...

2012. jan. 21. 15:01
 32/44 anonim ***** válasza:

nem! szó se lehet róla,h feladjam,soha nem adtam föl még semmit ami igazán fontos volt nekem.

hát akkor erőt veszek magamon,és majd felhívom vagy ráírok nemtom,ahogy adja a helyzet,muszáj lesz...össze fog ez jönni és kész,mert már eldöntöttem,és ha én valamit a fejembe veszek...

2012. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Ember, ragadd már meg a tökeidet, és mondd el neki, hogy mi a stájsz. Ha tényleg bejössz neki, akkor nem fog kiröhögni, és tuti ráindul a témára. Ha meg nem, akkor legalább helyre tetted a dolgokat, és nem ábrándozol róla. Most komolyan: MIT VESZÍTHETSZ?
2012. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
na jó! megpróbálom...de ha kiröhög akkor jöttök nekem egy sörrel!:P
2012. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Ezt mondom én is. :)

Mert foglaljuk csak össze a helyzetet: a csaj valószínűleg beléd szeretett, de mivel nem tudja, hogy mit érzel, kerül. Róla már tudjuk, hogy nem fogja kimutatni az érzéseit, nem fog biztatni, ezt felesleges elvárni tőle.

Te meg szenvedsz, hogy ő neked a legfontosabb. Én most külső szemlélőként azt látom, hogy az EGYETLEN lehetőség az, ha egyértelműen kinyilvánítod (bármilyen formában), hogy mit jelent számodra. Komoly esélyt látok a hepiendre, ha meg nem, akkor legalább tényleg kiderül, hogy mi van (de erre tényleg nagyon kicsi esélyt látok, ismétlem, ha nekem egy pasi ezeket mondaná/írná, amiket te itt, akkor lehetne kapcsolatom is, azonnal borítanék miatta - főleg, hogy már korábban megvolt az összhang).

Na, hát én így látom, és hajrá! De légyszi, tényleg számolj be, én úgy izgulok!!!

2012. jan. 21. 15:12
 36/44 A kérdező kommentje:
Én három sörre hívlak meg, ha nem sikerül! Komolyan!
2012. jan. 21. 15:13
 37/44 anonim ***** válasza:
hízelgő hízelgő:D....majd privátba megírom,mi lett...köszönöm,h szorítasz nekem,de komolyan!
2012. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Tartom a sört, de az csakis Kriek lehet (meggysör). :D


Még annyit, hogy próbálj meg tényleg őszintén, szívből beszélni. Ez most férfi szemmel nyálasan hat, de a csajok nagyon tudják értékelni. Hiába, ők ilyen lelkisek... :)

2012. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben egyetértek, tényleg szívből kell jönnie - lehet, hogy tényleg könnyebb lesz írásban, de ahogy jónak látod!

Én részemről a gyümölcsös söröket (nő létemre) nem szeretem, de amúgy is remélem, hogy nem lesz nagy közös sörözés a vége! :D

Vagy igen, de akkor megünnepeljük a pár boldog egymásra találását! Csak előre szólok, hogy akkor a fiatalúr fizet! :)

2012. jan. 21. 15:18
 40/44 anonim ***** válasza:
Kriek? ilyenről még nem is hallottam:D de végül is...mindent ki kell próbálni:D...de remélem,nem lesz rá szükség
2012. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!