Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Úgy értem, férfi és nő között, ha a "meg akarja dugni" esete kizárt (lett volna rá lehetőség, de egy csókon kívül más nem történt, a férfi miatt). Amúgy meg a férfi mindenben kikéri a nő véleményét, keresi a társaságát, csodálja az életmódját, egyéniségét. Természetesen nem "gyerekekről" van szó, hanem felnőtt emberekről.
2012. jan. 21. 11:34
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ilyen esetekben az őszinteség segíthet leginkább. Kezdd te, és akkor jó eséllyel ő is megnyílik. Mondd el neki azt, amit itt leírtál!
2012. jan. 21. 12:30
 12/44 anonim ***** válasza:
hát nemtom...lehet inkább hagynom kéne egy picit...nem akarom magamat ráerőltetni, meg van jobb dolgom is,mint ,hogy ezen sírjak...csomó haverom van,meg viszonylag népszerű is vagyok,de az emberek talán épp ezért néha elég felszínesek velem, és Ő valahogy olyan más volt,Vele tudtam normálisan komolyan beszélgetni,megosztottam Vele olyan dolgokat is,amit mással nem,ösztönösen megbíztam benne,és Ő is bennem...azt hittem Neki is jó ez a kapcsolat,én nem akartam h szerelem legyen belőle,mert tudtam,h akkor véget ér ennek a szépsége...attól tartok már mindkettőnk részéről szerelemről beszélünk,de mégsem jön össze...hát nem tudom...inkább élem tovább az életem,aztán előbb utóbb úgyis találkozok Vele...mást most sajna nemtok tenni...bízom a véletlen szerencsékben,mert az eddigiek is így spontán alakultak ki
2012. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd veszni a dolgot, később csak bánni fogod. Legyél határozott! :)
2012. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
De ha egyszer szeretitek egymást, akkor hogy tudnál barátként tekinteni rá? Biztos vagy benne, hogy működne?
2012. jan. 21. 12:44
 15/44 anonim ***** válasza:
határozott vagyok ha kell,mindig is az voltam,talán túlságosan is...talán ezért osztom meg az embereket ennyire...mert ha bekerülök egy társaságba,ott az emberek egy része nagyon megszeret,a másik része meg ki nem állhat...lehet kicsit vissza kéne vennem az egómból,mert borzasztó túlzásokba vagyok képes esni minden téren...ha valami nem jön össze,mint pölö most,akkor élvhajhászatban vezetem le a feszkót..mert sajna borzasztó hangulatfüggő vagyok,egyik pillanatba nagyon boldog,a másikba meg borzasztó szomorú,nemtom miért van ez....ez a lány azért volt fontos nekem,mert Vele valahogy mindig boldog voltam...most egyenlőre hagyom,aztán majd lesz ami lesz, most én aztán már nem hívom sehova,nem fogok megalázkodni,majd ha személyesbe találkozok Vele újra,akkor talán majd kialakul valami,ha mondjuk 2esben leszünk...
2012. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Hát én pontosan ugyanilyen vagyok. De ha hagyod az egészet, óriási lehetőséget szalasztasz el, azt gondolom. Meg kellene beszélnetek. Veszítenivalód nincs, ha tényleg a lelki társad, akkor a legfontosabb az őszinteség.
2012. jan. 21. 12:59
 17/44 anonim ***** válasza:
az fix h fogok még találkozni Vele...de ha 1szer már megpróbáltam elhívni vhova,és kitért,amit én nem-nek veszek...legalábbis ezzel arra utalt,h most egy ideig hagyjam békén,én meg a világért sem akarok az útjába állni...pár hétig hagyom az egészet,vagy nemtom, de ha egyszerűen nem képes egyértelmű válaszokat adni nekem,akkor ez így nem mehet tovább...lehet,meg jó lenne ha végre kiderülne,h számíthatok e rá,mint partnerre,mert ha nem,akkor keresek mást, van 2 másik lány akik már régóta nyomulnak rám,csak egy szavamba kerülne és jönne bármelyik,mondjuk én leszarom,nekem nem fontos h a barátnő "ki legyen pipálva":D....nekem akkor is ez az egy kell... de msot nem tudok mit tenni..hacsak nem küld magáról valami biztató jelet a napokban,akkor egy ideig most biztos nem közeledek hozzá...sajna túl nagy a büszkeségem,meg persze az egóm:/
2012. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

"kitért,amit én nem-nek veszek"

Ajjjajjj, akkor te nem ismered a női NEM-et! :) Nézd, én azt gondolom, hogy semmi mással nem tudod bebizonyítani jobban, hogy fontos neked, mint azzal, hogy legyőzöd az egódat, és közlöd vele, hogy szeretnél vele komolyan elbeszélgetni. Nem egyszerűen "elhívod valahova", mert azzal egy nő nem tud mit kezdeni, valószínűleg ő is bizonytalan, és egy ilyen "elmegyünk valahova, de nem derül ki, mi is van pontosan", csak ezt a bizonytalanságot erősítené. De ha egyértelműsíted, hogy tényleg tisztázni szeretnéd a helyzetet, akkor minimum kíváncsiságból elmenne!

2012. jan. 21. 13:28
 19/44 anonim ***** válasza:
én eddig mindent őszintén elmondtam Neki...konkrétan megmondtam h meghívnám egy sörre...nemtom mért nem képs válaszolni, csak dumálni akarok Vele 1 jót azt ennyi,1 csomó csajhaveromat is meg szoktam hívni 1 sörre,aztán ők rögötn meg is mondják,h oké,vagy h menj a fenébe...stb:D....de Ő meg kitért mintha én már valami komoly randira akarnám hívni v. ilyesmi,még meg is magyarázta,h Neki iylen meg olyan dolga lesz akkor,szóval most egy darabig 1általán nem ér rá kb január végéig...hát most erre mit lehet csinálni,addig amíg amúgy is dolga van,én aztán nem fogom zargatni,utána meg amúgy is találkozunk személyesen,és akkor majd meglátom mi lesz...persze sose lehet tudni,lehet,küld magáról valami kis életjelet,és akkor bármi kialakulhat,én már mindent megtettem, most inkább kipihenem magam,ha fontos vagyok Neki,akkor keresni fog,ha meg nem akkor meg nem...rajta múlik minden
2012. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Kicsit hasonló helyzetben vagyunk amúgy, azért próbálok nő oldalról segíteni... szóval a nők a bizonytalanságot, a kétséget viselik el a legrosszabbul. Én azt gondolom, hogy az illető hölgy nem tudja eldönteni, hogy mit akarsz tőle - pedig amit itt nekünk leírtál, attól bármelyik nő elolvadna, és nagyon hálás lenne, ha ezt elmondanád neki őszintén!!! De valószínűleg azt gondolja, vagy arról győzték meg, hogy te csak fel akarod melegíteni a levest, esetleg egy röpke numerára, amihez nyilvánvalóan nincs kedve. Mindenképpen azt javaslom, hogy hívd el úgy találkozóra, hogy egyértelműsíted, komolyan szeretnél vele beszélgetni!

Egyetlen negatívumot látok: hogy ha ő tényleg szeretett, és meggyőzte magát, hogy nem lehet, akkor már másképp tekint rád, esetleg fél attól, hogy felkavarnád, vagy már nem érez úgy irántad és nem akar sajnálatból találkozni veled - ezek mind benne vannak a pakliban! De soha nem tudod meg, ha meg sem próbálod!

Hívd fel most! :) Aztán számolj be, akár privátban is! ;)

2012. jan. 21. 13:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!