Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellemi társ - létezik ilyen?!

Figyelt kérdés
Úgy értem, férfi és nő között, ha a "meg akarja dugni" esete kizárt (lett volna rá lehetőség, de egy csókon kívül más nem történt, a férfi miatt). Amúgy meg a férfi mindenben kikéri a nő véleményét, keresi a társaságát, csodálja az életmódját, egyéniségét. Természetesen nem "gyerekekről" van szó, hanem felnőtt emberekről.
2012. jan. 21. 11:34
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Nem, nem tettél meg mindent! Én egy ilyen "igyunk meg egy sört és dumáljunk" dologra nem lennék vevő hasonló helyzetben, pedig szeretem a sört!

De ha azzal hívnád fel, hogy nagyon fontos számodra, hogy komolyan beszélgessetek, és tényleg kéred, hogy szakítson rád egy kis időt, akkor biztosan bele fog menni!

2012. jan. 21. 13:46
 22/44 A kérdező kommentje:
Értsétek már meg, hogy mi nők, sokkal bonyolultabb lelkek vagyunk! :)
2012. jan. 21. 13:47
 23/44 anonim ***** válasza:
#19: neked ennyire nincs lövésed arról, hogy hogy működnek a nők? Sörre amúgy is csak a kretének hívnak meg egy csajt, már bocs. :D
2012. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

jó vágom,bár az eddigi csajok nem panaszkodtak,ha söröztünk egy jót,én minden haverommal azt szoktam,függetlenül attól,h fiú e avagy lány. de am. bármire nyitott vagyok,nem erről van szó.


Köszönöm a lekreténezést:P remélem azért az illető nem tart annak,h ilyen szörnyűségre vetemedtem,h meg mertem hívni egy sörre:D


mindent egybevéve nekem tényleg fontos ez a Nő,mer nem olyan mint a többi,van benne vmi különleges,ami olyan igazán nőiessé teszi,tényleg az igazi nőt látom benne,mert mellette valahogy tudok önmagam lenni,és erősebb is vagyok mellette...

de az a problémám,h tényleg nem értem,h most akkor mit akar tőlem,akar 1általán valamit? mert eddigi barátnőim sokkal egyértelműbbek voltak,így simán megmondtam nekik,h randizzunk meg ilyenek,meg rögtön le is smároltam őket,de ez nő ez nem olyan,róla nemtom eldönteni,h mit akar...


pedig én most tényleg csak 1 sima dumálgatást szeretnék Vele,de komolyan őszintén,semmi több,csak egy laza beszélgetést,és ezt is mondtam Neki,mert így is van,ez az igazság...dehát kitért,mert sztem félreértette,azt hiszi én már rögtön randira hívom,pedig csak nagyon hiányzik a társasága:(...persze,ha majd a tali jól sikerül,akkor kialakulhat több is...

2012. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt neki mondanád el? Mégis mit vársz tőlünk?
2012. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
b@sszus, ha ezt mondaná egy pasi, amit itt leírtál, tuti elolvadnék! Egy idióta vagy, ha nem mondod el neki! A sör miatt nem, ha szereti, akkor szerintem teljesen rendben van! :)
2012. jan. 21. 14:48
 27/44 anonim ***** válasza:
ugyan mit mondhatnék? ha ezt így eldarálom teljesen hülyének néz....tudod mi férfiak nagyon nehezen beszélünk az érzéseinkről,inkább igyekszünk a másik kedvében járni,tettekkel bizonyítani, és iylenkor a nők nálam eddig vették a lapot,és össze is jöttem eddig mind1ikkel,kivéve Vele...akkor ezekszerint nem voltam elég 1értelmű? hát pedig azt hittem...nekem az,h konkrétan kimondom mit érzek,nem megy...erre képtelen vagyok,az nekem oylan nyers,olyan száraz,olyan unalmas,olyan hétköznapi...sokkal szívesebben találkoznék Vele csak úgy spontán,lazán egy ital mellett,aztán ha kettesben vagyunk,akkor egyszerűen megcsókolnám búcsúzáskor...
2012. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Pedig a nőknek igenis szavakra van szüksége, ez van, ilyenek vagyunk! :) Na meg tettekre is, de egy ilyen helyzetben, amiben vagy, csak szavakkal tudod elérni azt, hogy a tettek mezejére léphess! Ez van sajnos...
2012. jan. 21. 14:51
 29/44 anonim ***** válasza:
hát ez szívás...de én nem fogom most felhívni és elmondani Neki, utálok telefonálni...az olyan személytelen. azt szeretném,ha találkozhatnék Vele,és személyesen tudnék Vele beszélni. de ha egyszer soha nem ér rá...
2012. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Ezek csak kifogások, és ha így állsz hozzá, hogy te személyesen akarod, de nincs rá lehetőség, meg adjon ő biztatást, akkor veszett fejsze nyele... :(

Sajnálom. :(

2012. jan. 21. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!