Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett a 9-10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett a 9-10 éves lányoknak lehúzni a bugyijukat?

Figyelt kérdés

4. osztályban az osztályfőnökünk bejelentette, hogy valaki letojta a lány WC-t, ezért minden lányt megvizsgálnak "alul".

A fiúkat kiküldték, behúzták a függönyöket, és liba sorba kellett állnunk/várnunk.

Lekellett húzni a bugyinkat, lehajolni a tanár előtt, miközben ő hátulról megnézett minket ott "alul".

Én akkor voltam 9 éves, és nagyon szégyenlős! Nehezemre esett megtenni, de nem akartam, hogy azt higyék én voltam. -.-

Osztályfőnökünk (nő) vizsgált, de egy másik tanárnő is jelen volt. Életem egyik legszörnyűbb emléke az a nap.

26 éves se tudtam még feldolgozni a történteket.

Nem hiszem, hogy a sz*ros WC feljogosítja a tanárokat a diákok megalázására.


Az a gyanum, hogy nem a WC volt az igazi ok.

Szerintetek volt ehhez joguk? Ha le is tojták a WC-t, elég indok volt, hogy ezt csinálják?


2012. febr. 1. 21:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Igazad van elírtam!

2004-et írtam, de 1994 akart az lenni. :)

Éjjel háromnegyed 1-kor azt gondolom ez elnézhető! ^^"

Milyen szemfüles vagy! :D

2012. febr. 2. 23:41
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem egyedi esetek..nalunk egyszer azt akartak megnezni hogy kinek van meg mert veres volt az uloke..de paran vallaltak hogy lemossak...
2013. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!