Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett a 9-10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett a 9-10 éves lányoknak lehúzni a bugyijukat?

Figyelt kérdés

4. osztályban az osztályfőnökünk bejelentette, hogy valaki letojta a lány WC-t, ezért minden lányt megvizsgálnak "alul".

A fiúkat kiküldték, behúzták a függönyöket, és liba sorba kellett állnunk/várnunk.

Lekellett húzni a bugyinkat, lehajolni a tanár előtt, miközben ő hátulról megnézett minket ott "alul".

Én akkor voltam 9 éves, és nagyon szégyenlős! Nehezemre esett megtenni, de nem akartam, hogy azt higyék én voltam. -.-

Osztályfőnökünk (nő) vizsgált, de egy másik tanárnő is jelen volt. Életem egyik legszörnyűbb emléke az a nap.

26 éves se tudtam még feldolgozni a történteket.

Nem hiszem, hogy a sz*ros WC feljogosítja a tanárokat a diákok megalázására.


Az a gyanum, hogy nem a WC volt az igazi ok.

Szerintetek volt ehhez joguk? Ha le is tojták a WC-t, elég indok volt, hogy ezt csinálják?


2012. febr. 1. 21:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%
Mindegy... azt kívánom neked, hogy ez legyen a legnagyobb sérelmed az életedben....
2012. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Mindegy? ^^"

Köszi... ^^"""""


Szerencsére már minden rendben van az életemben. Van egy szuper édes férjem, és egy tündéri 5 éves kislányom! :)

Már nagy gond nem jöhet, együtt minden akadályt legyőzünk! :]

Most, hogy végre kibeszéltem magamból ezt a sérelmemet a lelkem is könnyebb.

Köszönöm, hogy megoszthattam veletek!

2012. febr. 1. 22:14
 13/22 anonim ***** válasza:
Én megkeresném, pár régi otárssal együtt és kérdőre vonnám, vagy hasonló finomság, persze enyhén. Legalább nyugodt lenne a lelkem, hogy tettem valamit, gondolom most azon agyalsz, mit tudnál tenni ellene, hogyan add vissza a sérelmet. Szerintem ez undorító...
2012. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Eddig még csak a férjemnek meséltem el a dolgot, nem szeretek róla beszélni. A férjem tanácsolta, hogy talán, ha kiírom magamból, tovább tudok lépni, és elfelejtem.

Hiszen nem történt olyan nagy dolog, nem esett semmi bajunk, maximum a lelkünk sínylette meg egy kicsit.

18 évesen elköltöztem a "városból", azóta egy osztálytársamat sem láttam. Nem keresném meg őket soha ezzel a dologgal, lehet ők már túl léptek rég rajta.

Bosszút állni ennyi év után nem akarok, és nem is vagyok a bosszúállás híve. Csak a seb szeretném, ha begyógyulna.


Egyébként mindig nagyon aranyos volt velünk Valikanéni. Ezt a hülyeségét leszámítva, nagyon szerettük őt! 28 körül lehetett akkoriban. Nagyon fiatal volt, talán a második osztálya lehettünk.

2012. febr. 1. 23:30
 15/22 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném tőle, hogy ez mégis mi volt. Örülj neki, ha te ezen magyarázat nélkül túl tudsz lépni, én kíváncsi lennék:D

Amúgy elég beteg a sztori, nehéz elhinni, hogy ilyesmi megtörtént, de szinte mindenre van példa sajnos már ..

2012. febr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Persze én is nagyon szeretném nagyon tudni, hogy miért is volt 2004-ben ez a megalázó eset, de olyan sok év telt el, hogy egyszerűen már nem érzem értelmét. Szülőfalumban élnek a szüleim és idősebbik bátyámék is, nem esne jól, ha esetleg a nő patáliát csinálna. 24 osztálytársamból 16 lány volt. Egyik sem vonta kérdőre. Ennyi idő után már én sem fogom.

Én csak azt szeretném, hogy teljesen beforrjon a lelki sebem. A férjem és a kislányom, már szinte teljesen begyógyították! :] Abban reménykedem, hogy mivel megosztottam veletek is, és kiadtam mindent magamból, teljesen be fog gyógyulni ez a seb.

2012. febr. 2. 08:39
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát aberrált egy banda lehetett, az biztos! Sajnállak, biztos rossz élmény... ennyi ésszel szabadlábon, mint ezek a tanárok... büntetőjogi eljárást kellett volna indítani!
2012. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
9-10 éves lányoknak osztályfőnök??? Szerintem tanító néni.Az osztályfőnök 5. osztályban kezdődik.
2012. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nekünk első osztálytól volt osztályfőnökünk! Ő.ő

Tudod aki évzárókor az osztály elején áll, és a szülői értekezletet tartja! ;)

Máshol nem így van? Ő.ő

2012. febr. 2. 16:18
 20/22 anonim ***** válasza:
2004-ben történt ez? Akkor 9-10 éves voltál, és most van egy 5 éves lányod? Az úgy korrekt. De nem úgy volt, hogy 26 éves vagy?:D Most mit írtál el?:D
2012. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!