Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a legjobb barátod meleg?

Figyelt kérdés
Itt elég sok ember van, aki intoleráns a melegekkel szemben. Mit tennétek, ha kiderülne hogy egy hozzátok nagyon közel álló személy homoszexuális?

2012. febr. 4. 23:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
40%

Furcsállanám, mert a legjobb barátaim már voltak illetve még most is kapcsolatban vannak.

De, feltételezve, hogy nem ez lenne a helyzet.. Nem különösebben izgatna. Érdekelne is a világképe. Viszont,épp ezért szinte lehetetlen, hogy akármelyik barátom homoszexuális legyen, mert azért barát, mert ismerem és számíthatok rá és ő is engem. Ez pedig kizárja azt, hogy ne tudnék róla ilyet. Ha mégis megtörténik, sosem volt jó barát csak egy álarc mögé bújt hamisítvány. Csalárd!

2012. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%
Hát meg lepödnék de, elfogadnám, amig nekem békén hagy, négy fal között azt csinál amit akar. És ne mondja el miért jobb egy pasi egy nönál, meg ilyenek, de mind ezt leszögeznénk s minden menne tovább. Most igy gondolom, de ha ilyen helyzetben lehet nem tetszene, amit az elején irtam most azt gondolom, de éles helyzetben hát.... elég érdekes. Ha egyszer elmagyarázzná nekem valaki hogy miért vonzodik valaki ugyan ahoz a nemhez mitöl alakulna ki, vagy ilyenek, mert szerintem nem igy születünk, és a társadalom amiben felnövünk, a szocializáció során nem ezt tanuljuk meg, leg alább is a mi kulturánkban nem.
2012. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
ezeken a téli napokon még jól is jöhet a meleg!
2012. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, egyszerűen csak érdekeltek a válaszok. :)
2012. febr. 5. 11:33
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
tudod egy normális ember sem cserélgeti a barátait a haverokat azt lehet ,barátot csak azért nem cseréljük, mert ne adj ég ő a német kocsit szereti én meg pl. a ruszkit, ha ki derülne ,hogy valamelyik meleg tisztáznám vele,hogy ne is próbálkozzon mert én kimondottan a gyengébbik nemhez fűződöm!
2012. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,abszolút megérteném őt,segítenék,ha kell,de mivel legjobb barátról van szó,így ez nem is kérdés.
2012. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel én lány vagyok,ezért folytatódna a barátság:D Ha fiú lennék szerintem még akkor is,hiszen mégis csak a legjobb barátom..
2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
12%
mit tennél ha a meleg barátodról kiderülne ,hogy aids-es? csak ,hogy a meleget cifrázzuk!
2012. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

ha legjobb barátról van szó,nem tudom ez kinek mit jelent,de nálam azt h számíthatunk egymásra a bajban,megértjük egymást,akkor én emiatt nem viszonyulnék másképp hozzá

max leszögezném neki h én heteró vagyok,tehát tőlem ne akarjon semmit,ha tiszteletben tartaná,akkor nem lenne gond,mert a szexuális élete az nem rám tartozik,az magánügy

aki ezért megszakítaná a kapcsolatot a "legjobb" haverjával,azok eleve nem is igazi haverok.

mert most hogy nézne ki már h mondjuk gyerek korom óta ismerném,és elmondaná h figyu meleg vagyok,

én meg azt mondanám igaz h gyerek korom óta ismerlek de megszakítok veled minden kapcsolatot mert a 4 fal között pasival szexelsz,ami igazából nem is tartozik rám

lehet h bennem van a hiba,de én inkább örülnék neki h úgy érzi őszinte lehet velem


21/L

2012. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
7%
Úgy látom gondok vannak a Magyar társadalomban!ha az ember szóba hozza a másságot ami bizony betegség és nem divat, ezt meg tűzi a vele járó betegséggel ez már nem tetszik az olvasóknak!
2012. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!