Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a rendes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a rendes pasik hogy nincs nőjük, ha ez az ő hibájuk?

Figyelt kérdés

... és nem változtatnak rajta, mert könnyebb magukat sajnálni.

a rendesség nem egyenlő a "bocs hogy élek"- mentalitással, mikor nem mer megszólítani egy pasi egy csajt vagy már eleve úgy kezdeményez hogy ebből semmi se lesz. ilyen "szeretnélek megismerni"-t odavet, de le nem ülne mellém hogy beszélgessünk és Tényleg megismerjen (most a legutóbb történt ez. barátnőmmel voltam egy kávézóban, ő még direkt el is ment a pultossal beszélgetni hogy kettesben maradhassunk, erre bef.sott a gyerek. és akarjam így megismerni, hogy ilyet odavet hogy majd szóljak, ha akarom? jóég...

meg ez a másik kényszerképzet, hogy egy pasi csak akkor jó ha helyes, gazdag és bunkó. hát nem.

van egy haverom, ronda szegény. mégis kb. 30 nőt már lefektetett élete során mert oylan vicces és haláli szövege van. akkor lehet a külsőre fogni? nem. ha pattanásos valaki lehet kezelni. a ronda arcszőrzetet (ha tényleg h.lyén nő) el lehet távolítani. a túlsúlyt le lehet adni és sorolhatnám tovább... de még ezt se mindig kell, mert van rá példa hogy az ilyenek is nyerők.

aztán a pénz... én sose vártam. nem olyan csajt kell keresni aki haszonleső, nem csak ez a típus létezik.

bunkóság? tévedés hogy az tetszik, ha ütnek vágnak, aláznak. az tetszik ha kiállnak értünk, ha megvédenek, ha férfiasak, vannak terveik, céljaik, ha bátrak és oda mernek menni ismerkedni.

ez megint nem egyenlő az erőszakos nyomulással, a hűtlenséggel amikkel szeretik azonosítani.

az a jó ha valakinek vannak elvei, véleménye, de képes kompromisszumokra.

na meg az sem rossz ha kicsit kreatív valaki és nem a "szépaszemed"-szöveggel jön, hanem valami sajáttal, meg van humora.

nem a papucsállatkákat szeretjük (persze van itt is olyan aki igen! tehát az ilyen pasi se adja fel) és nem is az elmebeteg "szétverlek ha nem mosogatsz"- típust.

szerintem aki ráfogja ezekre a dumákra hogy emiatt nincs csaja az csak sajnáltatja magát, mert azt könnyebb mint tenni valamit azért hogy ez változzon.

muszáj volt leírnom, annyira kiakasztott az egyik kérdés hogy mennyire el vannak tájolódva a "rendes" pasik.


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
92%
tl;dr
2012. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%
akkor én meg leírnám, hogy sz*rok most a nőkre, kiélni kiéltem magam, most a munkám fontosabb; majd ha egy jó nő elcsábít lesz valami, én nem állok sorba többször
2012. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
63%
Jólvan b a z d m e g , akkor te vagy a hónap dolgozója. Majd egyszer-ahelyett hogy írogatnál-gondold magad a másik fél helyébe te istenbarma.
2012. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: hozzászólásom a kérdezőhöz szólt!
2012. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

na ezt hagytam még ki, hogy mindig várják, hogy a nő kezdeményezzen.

a legtöbb esetben nem fog és legtöbbször akkor veszíti el a nőiességét, a báját ha elkezd látványosan hajtani egy pasira.

én már kezdeményeztem mikor szerencsétlen 1000 éve bámult és csak nem jött oda. aztán kideült hogy akkora lecsó és úgy fél még saját magától is hogy nincs értelme.

többnyire így van: amelyik pasinak nincs elég vér a Ott, az nem kezdemézez = nem is érdemes nála mert ha megtámadnak az utcán pl. még ő fog sírni hogy a csaj védje meg.

2012. febr. 5. 14:51
 6/69 A kérdező kommentje:

igen, ez a legnagyobb baj: hogy nemcsak a lányoktól, saját maguktól is félnek a rendes pasik, legalábbis az önsajnáltató mintapéldányok.

én bele tudom magam képzelni a helyzetbe ha arra érted hogy kezdeményezni kell. igen, össze kell szedni magad, oda kell menni szépen és beszélgetni. ráterelni a témát egy esetleges újabb találkozásra. átmentem ezen párszor és igen! volt hogy lekoptattak. naés? ettől összedől a világ? egy-két órát kesereg az ember, aztán keres mást és kész.

2012. febr. 5. 14:54
 7/69 anonim ***** válasza:
68%
Hát te egy nemzetközien szomorú marha vagy kedves kérdező... gondolom ennyi ésszel még fotoszintetizálsz.
2012. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

látom nem bírjátok a kritikát és az igazságot. ez szomorú mert így változtatni se tudtok rajta és ilyen lecsók maradtok

persze, sértett önérzetetekben most leostobáztok, de komoly érvekkel nem tudjátok alátámasztani, miért gondoljátok ezt, mi a hiba a gondolatmenetemben.

de ez általában a valódi buták hibája: mindig az mutogat ujjal a másikra, aki takargatni akarja a saját hibáját mikor szembesítik vele.

2012. febr. 5. 14:59
 9/69 A kérdező kommentje:
csak, ha nem akarjátok megtudni, mi is a gond, nem kell más kérdésekben sipákolni hogy "miért nem kellek senkinek sem" meg hogy "milyen pasira is vágyhatnak a nők" - aztán ha elmondják, szinte megkövezik őket, mert nem olyanok, mint ti :D
2012. febr. 5. 15:01
 10/69 anonim ***** válasza:
77%

14:56: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ment a zöld. :D



Kérdező, ku*va jó, hogy ilyen fontoskodó vagy, de húzz a sz@rba mert senki nem kíváncsi a nyomorodra :D

Mindenkinek meg van a saját gondja, baja és a saját mentalitása ahogy feldolgozza azt vagy sem. Neked semmi közöd hozzá. Törődj a magad dolgával.

Tolod itt a kioktató szöveget, de elképzelésed sincs, hogy az az ember vajon miért ilyen... Nem is nagyon érdekel, ahogy látom.



21F

2012. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!