Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a rendes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a rendes pasik hogy nincs nőjük, ha ez az ő hibájuk?

Figyelt kérdés

... és nem változtatnak rajta, mert könnyebb magukat sajnálni.

a rendesség nem egyenlő a "bocs hogy élek"- mentalitással, mikor nem mer megszólítani egy pasi egy csajt vagy már eleve úgy kezdeményez hogy ebből semmi se lesz. ilyen "szeretnélek megismerni"-t odavet, de le nem ülne mellém hogy beszélgessünk és Tényleg megismerjen (most a legutóbb történt ez. barátnőmmel voltam egy kávézóban, ő még direkt el is ment a pultossal beszélgetni hogy kettesben maradhassunk, erre bef.sott a gyerek. és akarjam így megismerni, hogy ilyet odavet hogy majd szóljak, ha akarom? jóég...

meg ez a másik kényszerképzet, hogy egy pasi csak akkor jó ha helyes, gazdag és bunkó. hát nem.

van egy haverom, ronda szegény. mégis kb. 30 nőt már lefektetett élete során mert oylan vicces és haláli szövege van. akkor lehet a külsőre fogni? nem. ha pattanásos valaki lehet kezelni. a ronda arcszőrzetet (ha tényleg h.lyén nő) el lehet távolítani. a túlsúlyt le lehet adni és sorolhatnám tovább... de még ezt se mindig kell, mert van rá példa hogy az ilyenek is nyerők.

aztán a pénz... én sose vártam. nem olyan csajt kell keresni aki haszonleső, nem csak ez a típus létezik.

bunkóság? tévedés hogy az tetszik, ha ütnek vágnak, aláznak. az tetszik ha kiállnak értünk, ha megvédenek, ha férfiasak, vannak terveik, céljaik, ha bátrak és oda mernek menni ismerkedni.

ez megint nem egyenlő az erőszakos nyomulással, a hűtlenséggel amikkel szeretik azonosítani.

az a jó ha valakinek vannak elvei, véleménye, de képes kompromisszumokra.

na meg az sem rossz ha kicsit kreatív valaki és nem a "szépaszemed"-szöveggel jön, hanem valami sajáttal, meg van humora.

nem a papucsállatkákat szeretjük (persze van itt is olyan aki igen! tehát az ilyen pasi se adja fel) és nem is az elmebeteg "szétverlek ha nem mosogatsz"- típust.

szerintem aki ráfogja ezekre a dumákra hogy emiatt nincs csaja az csak sajnáltatja magát, mert azt könnyebb mint tenni valamit azért hogy ez változzon.

muszáj volt leírnom, annyira kiakasztott az egyik kérdés hogy mennyire el vannak tájolódva a "rendes" pasik.


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

igen, az utolsóval egyet értek. sokszor ott rontják el hogy így ismerkednek és ez erőltetett. persze érthető hogy ha valaki nagyon szex/szeretethiányos, az sürgetné a dolgokat hogy mihamarabb megkapjon egy nőt.

de a lassabb és biztosabb ha előbb barátkozik. valahogy be kell vonni a közös haveri társaságba. pl. magányosan vagy egy barátnővel üldögél, felajánlani hogy társuljanak a ti nagy csapatotokhoz.

nálam pl. járt így sikerrel pasi, úgyhogy ez tényleg előrébb vihet. meg így oldottabb is az ismerkedés hiszen nincs készeríze.

2012. febr. 5. 15:45
 22/69 anonim ***** válasza:
Írni sem tudsz rendesen, és még te osztogatsz? Mekkora ótvar sz a r vagy XD
2012. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

márminthogy aki előtte írt.

ja igen, elég bunkó a stílusom. most vissza is vettem. na nekem meg ez a hibám látod :D

2012. febr. 5. 15:48
 24/69 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pasinak nincs semmiféle társasága, gondolom ezért próbálnak egyedül nyomulni.
2012. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

hát mindenki magából indul ki. aki másokat alpári jelzőkkel illet, úgy gondolom, a magával hozott környezeti, és családi mintákat veszi alapul.

tehát: ne szégyenítsd szegény szüleidet.

2012. febr. 5. 15:49
 26/69 anonim ***** válasza:
15.42 vagyok. Írnék gondolatokat a kérdésedre is, de ilyen provokáló stílusú emberrel nem vagyok hajlandó vitatkozni, beszélgetni. Sajnálom, az nálam nem mentség, hogy neked ilyen a stílusod. Mondok egy sarkított példát: Nekem meg olyan a stílusom, hogy a provokáló embereket sósavval arcon öntöm. Ez akkor mentség?
2012. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

igen, ezen gondolkodtam, hogy lehetne valami olyan ismerkedős oldalt létrehozni, ahol kimondottan barátilag ismerkedhetnének emberek. meglennének városok szerint, mint a társkeresőben és kötetlenül lehetne levelezni.

szerintem erre nagy igény lenne, talán még nagyobb is mint a társkeresőkre.

de én sajnos nem tudom kivitelezni mert nem értek hozzá.

2012. febr. 5. 15:51
 28/69 anonim ***** válasza:
Anyukádat szoktam esténként szégyeníteni;)
2012. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:

Kérdező, te nagyon el vagy tévedve. Úgy beszélsz erről az egészről mint valami rossz döntésről.

Ahhoz hogy valakinek legyen erős önbizalma az nem egy határozott döntés b@sszameg. Az egy folyamat. Ami gyerekkorból indul. Aki ezen nem ment át rendesen, vagy út közben valami lelki sérülés érte, attól várhatod, hogy határozott döntéssel visszanyerje az önbizalmát.

Maga lóról könnyű prédikálni ám... Arról pedig már nem is beszélve, hogy a lelki problémákat egyedül megoldani nem lehet. Azok képsek rá akiknél történt valami drasztikus változás az életükben és sikerült máshonnan felfogniuk a világot.

Az esetek 99%-ban ilyen nem következik be. A te önbizalmadért sem te magad vagy a felelős. Ha a környezeted szarba (se) néznek a tied is a béka segge alatt lenne.


Habár nem azonosulok teljesen a mondandóddal, mert életembe nem önsajnálkoznék, pláne nem egy ilyen oldalon, de nagyon jól tudom milyen ez az egész. És ha az önbizalom hiányból, meg az önértékelési problémák miatt nem lesz soha senkim, akkor kénytelen leszek ezt elfogadni. Sőt talán jobb is, hogy ezt az egészet nem zúdítom rá másra...


Csak az bosszant fel, hogy idejössz és kioktatsz. Engem meg a többieket akik csak egy kicsit is átérzik azt amiről beszélsz...

Akkor prédikálj, amikor már átérezted az egészet...


Meg a másik ami nagyon röhelyes, mikor az emberek az életmód váltásról beszélnek, de kifejtik, hogy gyenge szarok, hogy végigvigyék mert nincs akaraterejük. Na, ku*va kíváncsi lennék arra, hogy ők képesek lennének-e 180fokos fordulatot vinni az életükbe...



21F

2012. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 A kérdező kommentje:

kedves sósavas: a hasonlítodban az a hiba, hogy míg a bunkóság nem sért törvényt, a sósavval leöntésért életfogytiglant adnak, mivel egy életre megnyomorítasz vele mást.

tudod, a kettőt nem lehet összehasonlítani.

egy csúnya szó elszáll, a tettek viszont nem.

így nincs is miről vitatkozni, mert megintcsak nem neked van igazad, de mindegy.

2012. febr. 5. 15:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!