Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a rendes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a rendes pasik hogy nincs nőjük, ha ez az ő hibájuk?

Figyelt kérdés

... és nem változtatnak rajta, mert könnyebb magukat sajnálni.

a rendesség nem egyenlő a "bocs hogy élek"- mentalitással, mikor nem mer megszólítani egy pasi egy csajt vagy már eleve úgy kezdeményez hogy ebből semmi se lesz. ilyen "szeretnélek megismerni"-t odavet, de le nem ülne mellém hogy beszélgessünk és Tényleg megismerjen (most a legutóbb történt ez. barátnőmmel voltam egy kávézóban, ő még direkt el is ment a pultossal beszélgetni hogy kettesben maradhassunk, erre bef.sott a gyerek. és akarjam így megismerni, hogy ilyet odavet hogy majd szóljak, ha akarom? jóég...

meg ez a másik kényszerképzet, hogy egy pasi csak akkor jó ha helyes, gazdag és bunkó. hát nem.

van egy haverom, ronda szegény. mégis kb. 30 nőt már lefektetett élete során mert oylan vicces és haláli szövege van. akkor lehet a külsőre fogni? nem. ha pattanásos valaki lehet kezelni. a ronda arcszőrzetet (ha tényleg h.lyén nő) el lehet távolítani. a túlsúlyt le lehet adni és sorolhatnám tovább... de még ezt se mindig kell, mert van rá példa hogy az ilyenek is nyerők.

aztán a pénz... én sose vártam. nem olyan csajt kell keresni aki haszonleső, nem csak ez a típus létezik.

bunkóság? tévedés hogy az tetszik, ha ütnek vágnak, aláznak. az tetszik ha kiállnak értünk, ha megvédenek, ha férfiasak, vannak terveik, céljaik, ha bátrak és oda mernek menni ismerkedni.

ez megint nem egyenlő az erőszakos nyomulással, a hűtlenséggel amikkel szeretik azonosítani.

az a jó ha valakinek vannak elvei, véleménye, de képes kompromisszumokra.

na meg az sem rossz ha kicsit kreatív valaki és nem a "szépaszemed"-szöveggel jön, hanem valami sajáttal, meg van humora.

nem a papucsállatkákat szeretjük (persze van itt is olyan aki igen! tehát az ilyen pasi se adja fel) és nem is az elmebeteg "szétverlek ha nem mosogatsz"- típust.

szerintem aki ráfogja ezekre a dumákra hogy emiatt nincs csaja az csak sajnáltatja magát, mert azt könnyebb mint tenni valamit azért hogy ez változzon.

muszáj volt leírnom, annyira kiakasztott az egyik kérdés hogy mennyire el vannak tájolódva a "rendes" pasik.


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
anyukámat? nagyon sajnállak, akkor elég súlyos problémáid vannak, mert ő meghalt.
2012. febr. 5. 15:54
 32/69 anonim ***** válasza:
Ezért írtam az elejére, hogy sarkított a példa. Aki akarta, megértette a dolog lényegét, és azt, hogy mit akartam vele mondani. Az, hogy te a példán akadtál fent, az meg a te bajod. Olvasd el még egyszer, remélem akkor megérted.
2012. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:

senki sem kötelezett rá, hogy ide írj, ahogy a többieket sem :D

egyébként nem értek egyet, mert ez döntés kérdése! igenis lehet változtatni hogy elcs.szed végleg az életed, vagy inkább jóbbá teszed. Mindig van választás lehetőség.

Aláírom hogy gyerekkorben stb. sérülhet valaki. De akkor el lehet menni szakemberhez aki segít. Az önbizalomhiány tényleg lehet sikertelenség miatt. és? el kell érni a sikert. kezdetben annyit, hogy valami másban elismerjenek, amihez az illető ért. ez energiát ad, és utána lehet nagyobb dolgokkal próbálkozni.

nem szabad feladni, mert különben mi értelme az életnek, ha valaki csak végigvegetálja?

2012. febr. 5. 16:01
 34/69 anonim ***** válasza:
Azért azt remélem látod te fogyatékos, hogy eddig kb. senki nem értett veled egyet...
2012. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
Kérdező, látszik nem voltál még ilyen helyzetben, így nehezen tudod megérteni. :)
2012. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:

16:10: Nem is fogja soha, mert rettenetesen korlátolt...


Az alapelveddel ott a baj kérdező, hogy akinek már nincs önbizalma az nem fog tenni a sikerért. Mert már nem HISZ magában és hiszi, hogy nem képes rá. Így nem fog nekiállni semminek. Szakember felvetése meg önmagában megalázó gondolat. Akár tud segíteni akár nem. Ez még mélyebbre sodorja az illetőt, hogy ilyenre van szüksége...

Ezek után pedig a vegetálás sokkal kecsegtetőbben hangzik, mint a küzdés a semmiért. Tudom, hogy nem vagy képes ezt felfogni, de azért gondolkozz elr ajta egy darabig.



21F

2012. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

most, hogy ezt elmondtad nekünk már mindent tudunk!

erről jut eszembe egy lány ismerősöm aki rendes, csinos, okos lány, csak hát a fas*zkalapokhoz vonzódik! amikor megcsalják, kihasználják akkor pedig siránkozik... és kihangsúlyozza, hogy ő csak egy rendes pasit szeretne aki szereti. persze ha ott van a rendes pasi akkor nem jó, mert nem elég "jó pasi".

te is leadod itt a nagy kamu szöveget, hogy a rendes lányok a rendes fiúkat szeretik, nem minden a külső stb... de nő vagy te is, ugyanúgy szétteszed a lábad 15 perc után ha jön egy jóképű nagy dumás alak aki csak meg akar kú*rni!

2012. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

utolsó: tévedsz. de lehet hogy pont ez a baj?

tényleg, minek erőlködni a rendes pasik után ha ők nem hajlandóak semmit tenni magukért, a szerelemért.

hát így tényleg maradnak a bunkók, és ezt le kell nyelniük.

ráadásul a saját hibájukból, mert feladják.

2012. febr. 5. 19:24
 39/69 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy tűnik, hogy te bármit is erőlködnél...

Inkább olybá tűnik, hogy lököd a showdert, a világmegváltó dumát...

Nem nekünk kell lenyelni, hogy a bunkók maradnak, hanem nektek. A ti problémátok lesz, nem a mienk. Pláne ha teszel rá még egy lapáttal, hogy a nyomorult még nyomorultabbul érezze magát.



21F

2012. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 Lifeishard ***** válasza:

Fura, hogy a sok kedves aranyos rendes srác mekkora elánnal tud kiállni magáért, és mekkora a szája, milyen "magabiztos" itt a gyiken...

Abban mindenkinek igaza van, hogy a Kérdezőnek elég "erős" a stílusa, de az a lendület is meglepő és említésre méltó, amivel egyesek reflektálnak.

Más topicokban már leírtam, hogy a nőnek NINCS baja azzal, ha valaki kedves, aranyos, jó fej, stb., de emellett kell MÁS is, illetve nem folyamatosan a kedvesség az, amire vágyik (mielőtt még ezt a mondatomat ragadná ki valaki, nem arra vágyik a nő, hogy néha ütlegeljék, mert hát miért ne). Srácok, könyörgöm! Az miért baj, ha a nőnek tökös gyerek kell (ami NEM EGYENLŐ a beképzelt gazdag bunkó gyökérrel!!!)? Azért kell neki, mert egyszerűen így fejlődött, ez van a génjeibe írva! Ezt számon kérni nem lehet rajta, mert az olyan, mint azt számon kérni rajtunk, férfiakon, hogy miért szeretjük a disznó vicceket, a sportot, a fegyvereket, az akciófilmeket, stb. Nektek is megvannak az igényeitek. Lehet itt teli torokból bömbölni, meg az ellenkezőjét harsogni, de Ti sem jönnétek össze egy ronda lánnyal. (TUDOM, nem kell emlékeztetni, hogy a szépség relatív, de azért vannak "konvencionálisan" ronda emberek. Mondjuk helyesebb, ha azt írom, igénytelen nő nem kell nektek). VALÓBAN VANNAK felszínes ostoba tyúkok, akiknek csak a külső, pénz, stb. számít, de nem minden nő ilyen.

Miért baj az, hogy a határozott férfi kell a nőnek? Gondoljatok bele: kisebb, gyengébb, védtelenebb, mint Ti. Ha egy férfi határozott, feltételezi (mondjuk úgy, tudat alatt érzi, a génjei azt súgják neki), hogy a pasi akkor is határozott lesz, ha őérte (vagy az utódjaiért) kell kiállni. Az erő szintén fontos, és nem feltétlenül a fizikai. Ha sportoltok, nagyobb lesz a kitartásotok (az ágyban is...), erősebbek lesztek, és feltételezi, meg tudjátok védeni a támadótól. Ha "lelkileg" vagytok erősek, az azt jelenti, hogy Ti hordjátok a kalapot, nem tud titeket érzelmileg befolyásolni, és ez megintcsak azt sugallja neki, hogy számíthat rátok, mert az élet más területein sem inogtok meg.

"Szakember felvetése meg önmagában megalázó gondolat." Nem akarom senki szavait kiforgatni, de ez milyen már? Ha elromlik az autód, és nem tudod megcsinálni, szakemberhez viszed. Ha beteg a gyerkőcöd és nem tudod, mi a baja, orvoshoz (szakemberhez) viszed. Ez tényleg megalázó lenne? Remélem, az enyhe sarkítás ellenére is megértitek, mit szerettem volna leírni.

Mielőtt még bárki azt írná, mi a f@szt ugatok, fingom sincs, milyen, elmondom, hogy DE, van. Amilyen visszautasító szöveget meg lehet kapni nőtől, azt megkaptam, és akkor még hozzá is adhattok egyet. Aztán elkezdtem VÁLTOZNI (NEM pedig MEGVÁLTOZNI). Továbbra is magamat adtam, de igyekeztem megtanulni - már amennyire lehet :) -, mit is akarhat, mit is gondolhat a nő, hogyan működik, mik azok az értékek, amik vonzzák (MINDENKI az értéket keresi, a kedves, aranyos, rendes srácok is...), és ezeket igyekeztem beépíteni a SAJÁT személyiségembe. Nem volt könnyű, de nem is volt olyan hej, de nehéz, és láss csodát, röpke egy év alatt bepótoltam mindent... :)

Elhiszem, sőt, TUDOM, milyen szar, mikor sokadszorra küldenek el, és nincsen önbizalmad, mert tényleg a sikerélményekből van az önbizalom. Azonban:

1.) Tűzzetek ki célokat, nőktől független célokat, eléritek, magabiztosabbak lesztek, és ez meglátszik majd rajtatok, megérzik a csajok is, és Ti is bátrabban mertek majd kezdeményezni, mert rájöttök, akkor is értékesek vagytok, ha egy ismeretlen csaj (aki lehet, hogy az életben egy rongy, akkor meg minek foglalkoznátok vele???) elküld.

2.) Próbálkozzatok máshogy, ha a módszeretek nem jó. "Miért ne adhatnám magamat?", ez a kedvenc kérdésem, amivel a peches, beletörődött srácok lezárják a beszélgetést... Nos, ha teszem azt kukoricával mentek csukára horgászni, majd jön valaki, aki azt mondja: "Ember, jól dobod be a botot, jó helyen is horgászol, a damilod is fasza (értsd: szinte mindened megvan, hogy kifogd a halat (a nőt :)), de kishal legyen a csalid, mert arra harapni fognak.", elkülditek a fenébe, azt mondván neki, hogy ha így tennétek, az már nem ti vagytok? Holott nem játsszátok meg magatokat, hiszen ha fos lenne a damil, a bot, stb., úgysem járnátok sikerrel. Remélem, érthető voltam, és nem bántottam meg senkit. A segítés célja vezérelt, mert én is megjártam, amit Ti, de tudtam okulni belőle, levonni a megfelelő következtetéseket, és nem maradt el a várt siker...

26/F

2012. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!