Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a rendes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a rendes pasik hogy nincs nőjük, ha ez az ő hibájuk?

Figyelt kérdés

... és nem változtatnak rajta, mert könnyebb magukat sajnálni.

a rendesség nem egyenlő a "bocs hogy élek"- mentalitással, mikor nem mer megszólítani egy pasi egy csajt vagy már eleve úgy kezdeményez hogy ebből semmi se lesz. ilyen "szeretnélek megismerni"-t odavet, de le nem ülne mellém hogy beszélgessünk és Tényleg megismerjen (most a legutóbb történt ez. barátnőmmel voltam egy kávézóban, ő még direkt el is ment a pultossal beszélgetni hogy kettesben maradhassunk, erre bef.sott a gyerek. és akarjam így megismerni, hogy ilyet odavet hogy majd szóljak, ha akarom? jóég...

meg ez a másik kényszerképzet, hogy egy pasi csak akkor jó ha helyes, gazdag és bunkó. hát nem.

van egy haverom, ronda szegény. mégis kb. 30 nőt már lefektetett élete során mert oylan vicces és haláli szövege van. akkor lehet a külsőre fogni? nem. ha pattanásos valaki lehet kezelni. a ronda arcszőrzetet (ha tényleg h.lyén nő) el lehet távolítani. a túlsúlyt le lehet adni és sorolhatnám tovább... de még ezt se mindig kell, mert van rá példa hogy az ilyenek is nyerők.

aztán a pénz... én sose vártam. nem olyan csajt kell keresni aki haszonleső, nem csak ez a típus létezik.

bunkóság? tévedés hogy az tetszik, ha ütnek vágnak, aláznak. az tetszik ha kiállnak értünk, ha megvédenek, ha férfiasak, vannak terveik, céljaik, ha bátrak és oda mernek menni ismerkedni.

ez megint nem egyenlő az erőszakos nyomulással, a hűtlenséggel amikkel szeretik azonosítani.

az a jó ha valakinek vannak elvei, véleménye, de képes kompromisszumokra.

na meg az sem rossz ha kicsit kreatív valaki és nem a "szépaszemed"-szöveggel jön, hanem valami sajáttal, meg van humora.

nem a papucsállatkákat szeretjük (persze van itt is olyan aki igen! tehát az ilyen pasi se adja fel) és nem is az elmebeteg "szétverlek ha nem mosogatsz"- típust.

szerintem aki ráfogja ezekre a dumákra hogy emiatt nincs csaja az csak sajnáltatja magát, mert azt könnyebb mint tenni valamit azért hogy ez változzon.

muszáj volt leírnom, annyira kiakasztott az egyik kérdés hogy mennyire el vannak tájolódva a "rendes" pasik.


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

persze, csalódások meg blabla... hát mert orvas r.biknél kell próbálkozni, a szilikon, szolárium, fél cs.öcs kint a ruhából -csajok csak a befutók...aztán megy a csodálkozás hogy nahát, nekik a felfújt, gazdag fószerek kellenek.

gondja baja? ez is csak egy kamu...le nem írnátok azt a gondot, bajt.

a fejeketben van gond, az hogy nincs önbizalmatok! akinek van az nem sértődik be, ha szembesítik a hibáival, hanem átértékeli!

2012. febr. 5. 15:04
 12/69 A kérdező kommentje:

és lol hogy mindegyik hogy besérült :D

a csajoknak nincsenek problémáik szerinted? ettől még nem kell magát sajnálnia egész életében ha párszor nem sikerül valami.

ne tanuljon meg a gyerek járni, ha egyszer elesett, mert jaj, fáj?

2012. febr. 5. 15:06
 13/69 anonim ***** válasza:
73%

Még szerencse, hogy te ilyen okos vagy... de kivételesen lemegyek a te szintedre, és megpróbálom elmagyarázni a dolgot úgy, hogy te is megértsd.

Képzeld el, hogy olyan családba születsz, ahol a szüleid, és az ő szüleik is becsületes emberek, és-teszem azt-nem a mai generációból valók (értsd: késői gyerek vagy.) Olyan értékekre nevelnek, mint becsület, tisztesség, szeretet, a másik fél tisztelete, segítségnyújtás annak, aki rászorul, ésatöbbi. Az ilyen típusú srácok-férfiak a nőkhöz is másképp viszonyulnak, az udvarlást magát is máshogy képzelik el: egy virág, egy doboz bonbon, bókok, a gyengébb nem tisztelete. Nem pedig úgy, hogy ,,Sok pénzem van, menő kocsim, mindenkit elküldök az anyjába, és ebből látszik, hogy magabiztos alfahím vagyok"... és bizony, ha egy ilyen srác odamegy egy csajhoz, hogy megismerje, beszélgessenek, megigyanak valamit, akkor az esetek 95%-ban elutasítás a válasz (ezeknek egy része ,kedves", a többi már durvább.) Na, szerinted, ezek után melyik ilyen srácnak lesz kedve újra és újra azzal szembesülni, hogy elutasítják, mert nem ,,trendi" ? És a nők, ahelyett, hogy kicsit próbálnák ,,bátorítani" az ilyen fiúkat, még le is nézik őket...


Érted már, te agyaroggyant?

2012. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

nem én vagyok agyarottyant, te nem fogtad fel, amit írtam. hogy pont ez a lényeg.

udvarolj bonbonnal, nem ez a probléma. hanem hogy oda sem emr jönni az ember. egy gyönge csaj nem fogja letépni a fejét.

az a baj, hogy még odamenni sem megy oda "merthát úgyis csak a bunkó gazdag kell". akkor miért egy csomó udvarias, tisztelettudó, hűséges fiúismerőseimnek csaja?

hát mert van önbizalmuk. mert tudják hogy értékesek és erre büszkák, nem pedig szégyenlik, mint ti. ha valaki eleve úgy megy oda mint egy bűnös, lesír róla kilóméterekről az önbizalomhiány, sose kap nőt.

el kell hinni magatokról hogy jók vagytok!

ez az amit nem csináltok. lehet szidni aki megmondja, ezért vagyok :D ha 1 ilyen pasinak felnyitom a szemét, már haszna volt az egésznek.

az hogy régi értékekre neveltek, miért zárja ki hogy igenis harcoljatok azért a nőért! vannak akiknek tetszik. lehet hogy nem a nyálas romantika. igenis becsülendő dolgok amiket írsz, de nem egyenlőek a nyáltengerrel. a fogalomzavar a legnagyobb gond, azt látom.

2012. febr. 5. 15:14
 15/69 anonim ***** válasza:
Na jólvan, most takarodj a p i cs á b a a f a sz kérdéseddel együtt.
2012. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ilyen fiú vagyok. Nem szoktam sajnáltatni magam, egyszerűen elfogadtam, hogy sose lesz nőm. Amit leírtál mind igaz rám, beszari önbizalom hiányos, változtatásra képtelen nulla vagyok. DE! Sikerült elfogadni magam ilyennek, így most már boldog vagyok, a szexet meg megkapom a prostiktól. :)

2012. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:

ez is lehet, elfogadni. van amiben én sem tudok változtatni. pl. hogy sértően mondom el időnként a véleményem.

de én azokról beszélek, akik sírnak-rínak emiatt. akik azt mondják, akarnak változtani, mégse teszik. akik kérdezgetik, egy csajnak milyen pasi tetszik, de hiába írják le nekik, nem csinálnak 1-2 dolgot máshogy. pl. az önbizalom-kérdés. szerintem ez a legsúlyosabb az egészben, a többi elhanyagolható.

hogy várhatja el valaki hogy mások szeressék, ha ő maga utálja magát pl.?

akkor ezt is vetíti ki, hogy "én selejt vagyok". de ha értékelné magában azt, ami benne jó, ezeket kiemelné akkor már a tudat hogy békében van önmagával és tudja hogy igenis van benne jó, előrébb vinné. mert akkor lenne egy olyan kisugárzása, ami már nem taszító.

egyébként nem muszáj reagálni a kérdésemre. aki csak haragszik, kivetítheti rám, egy anonim személyre és szidhat, ez nekem nem fáj. itt az lenne a lényeg hogy akik akarnak változtatni, azok lássanak egy-két dolgot, amiben esetleg lehetne.

sok más csaj is van akiktől lehet kérdezni. én 1 típust képviselek. ezért is írtam valahol, hogy van akiknek kifejezetten az olyan férfiak tetszenek, akik gyámolításra szorulnak.

a sopánkodással van a baj, hogy magaokat nem fogadjátok el, az önbizalomhiánnyal.

aki elfogadta magát, gondolom valamilyen szinten azért elégedettebb is.

2012. febr. 5. 15:26
 18/69 anonim ***** válasza:
Én elfogadtam magam, de önbizalmam még mindig semmi. Amúgy nem tudom ezekkel a sírós srácokkal mik történtek, de engem például kb 30 csaj küldött el amíg próbálkoztam, és 0 siker volt köztük. Szóval akit ennyiszer elküldenek, annak nem lesz semmi önbizalma, ilyen ez élet. A sikertől nő az önbizalom, de ha nincs önbizalom nincs siker. Ez egy ördögi kör amiből nem lehet kilépni.
2012. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésre már válaszoltam ezt: ez a bepróbálkozás téma eleve egy halott ügy. Egy idegenhez odamész, az máris azt fogja érezni, hogy többet akarsz mint ő és nem fog belemenni semmibe. Ha meg van egy baráti társaság ahol vegyülnek a nemek és laza beszélgetés folyik ott bármi kialakulhat jóval nagyobb eséllyel és nincs ilyen h "ki kezdeményez"
2012. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak, nem a kérdéssel van baj, hanem inkább a stílussal. Az ilyen hangvételű kritikát senki nem szereti. Mondok egy példát, világosabb lesz, mi a probléma. Tegyük fel, hogy veszel egy új cipőt, ami csúnya. Neked melyik esne jobban?

1. Figyelj csak, ne hord ezt a cipőt, mert nem jó a színe, a szabása is elég szerencsétlen, szóval inkább szerintem ezt ne viseld.

2. Mi ez a sz*r a lábadon? Ez kib*szott ocsmány! még egyszer fel ne vedd, mert hányinger keltő ez a f*s.

Nyilvánvaló, hogy a másodikból nem tanulságlevonás lesz, hanem csak k*rvaanyád.

2012. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!