Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a rendes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a rendes pasik hogy nincs nőjük, ha ez az ő hibájuk?

Figyelt kérdés

... és nem változtatnak rajta, mert könnyebb magukat sajnálni.

a rendesség nem egyenlő a "bocs hogy élek"- mentalitással, mikor nem mer megszólítani egy pasi egy csajt vagy már eleve úgy kezdeményez hogy ebből semmi se lesz. ilyen "szeretnélek megismerni"-t odavet, de le nem ülne mellém hogy beszélgessünk és Tényleg megismerjen (most a legutóbb történt ez. barátnőmmel voltam egy kávézóban, ő még direkt el is ment a pultossal beszélgetni hogy kettesben maradhassunk, erre bef.sott a gyerek. és akarjam így megismerni, hogy ilyet odavet hogy majd szóljak, ha akarom? jóég...

meg ez a másik kényszerképzet, hogy egy pasi csak akkor jó ha helyes, gazdag és bunkó. hát nem.

van egy haverom, ronda szegény. mégis kb. 30 nőt már lefektetett élete során mert oylan vicces és haláli szövege van. akkor lehet a külsőre fogni? nem. ha pattanásos valaki lehet kezelni. a ronda arcszőrzetet (ha tényleg h.lyén nő) el lehet távolítani. a túlsúlyt le lehet adni és sorolhatnám tovább... de még ezt se mindig kell, mert van rá példa hogy az ilyenek is nyerők.

aztán a pénz... én sose vártam. nem olyan csajt kell keresni aki haszonleső, nem csak ez a típus létezik.

bunkóság? tévedés hogy az tetszik, ha ütnek vágnak, aláznak. az tetszik ha kiállnak értünk, ha megvédenek, ha férfiasak, vannak terveik, céljaik, ha bátrak és oda mernek menni ismerkedni.

ez megint nem egyenlő az erőszakos nyomulással, a hűtlenséggel amikkel szeretik azonosítani.

az a jó ha valakinek vannak elvei, véleménye, de képes kompromisszumokra.

na meg az sem rossz ha kicsit kreatív valaki és nem a "szépaszemed"-szöveggel jön, hanem valami sajáttal, meg van humora.

nem a papucsállatkákat szeretjük (persze van itt is olyan aki igen! tehát az ilyen pasi se adja fel) és nem is az elmebeteg "szétverlek ha nem mosogatsz"- típust.

szerintem aki ráfogja ezekre a dumákra hogy emiatt nincs csaja az csak sajnáltatja magát, mert azt könnyebb mint tenni valamit azért hogy ez változzon.

muszáj volt leírnom, annyira kiakasztott az egyik kérdés hogy mennyire el vannak tájolódva a "rendes" pasik.


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

ez nem csak a mi problémánk. a tietek is mert nem lesz barátnőtök. mert a rendesebb csajok is taplók mellett lesznek kénytelenek kikötni, ha csak nem adják fel ugyanígy. ennek aztán meg nem lenne értelme.

én erre akarok rávilágítani. hogy valahol ennek a problémának, hogy nem veszik észre a rendes pasikat, ti is okai vagytok. mert elbújtok, féltek, vagy szerencsétlenül próbálkoztok.

azért lesztek még nyomorultabbak, mert nem akartok segíteni magatokon! igen, valaki írta hogy nincs közöm senki nyomorához és hogy hogyan oldja meg.

talán a hogyan-hoz nincs, de az alapproblémához igen. és azért mert ez más emberekre is kihat. például azokra a csajokra akik boldogok lennének mellettetek.

de, mint ahogy valaki írta, szerinte a szakember megalázó és csak mégnagyobb nyomorba dönti az embert.

miért? ha valakinak pl. több hozzátartozója is meghal és nem tudja magától feldolgozni, akkor inkább őrüljön meg, vagy nyírja ki magát? mindenre van megoldás.

ha halálos beteg, lakatlan szigetre száműzött, tehetetlen valakik lennétek, talán egyet értenék.

de hát megvan kezetek, lábatok, eszetek, tudtok tenni magatokért ha akartok.

sőt én már hallottam olyanról is hogy egy fiú lebénult, és úgyis talált magának nőt, méghozzá szépet, aranyosat.

akaraterő kellene. de hát nincs.

2012. febr. 5. 20:04
 42/69 anonim ***** válasza:

Lifeishard, ki a franc beszélt arról, hogy fáj nekünk, hogy tökös csávót akarnak a csajok? Ez az alap probléma ember. Ha én nem érzem magam eléggé annak, az egészet megette a penész.

Mikor a srácok lökik a showdert, hogy a bunkó macsók kellenek a csajoknak (teszem hozzá, az én számból ilyen soha el nem hangzott), akkor pontosan ez fáj nekik, hogy azok a fickók tökösebbek. Persze burkoltan és nem ez jön le rögtön.


Beszéltél a saját tapasztalataidról a saját erőfeszítéseidről. Remek, hogy ezeket véghezvitted/viszed. Ezen az úton vagyok én is, csak olyan 5 évvel lemaradva. De mond csak. Gyakorlati haszna volt? Van barátnőd? Elérted a célt? Csak kíváncsiságból kérdezem, nem hátsó szándékból.



Kérdező:

A barátnő hiány csak ideig óráig probléma. Idő után ehhez alkalmaszkodik az ember és többé nem lesz probléma. Innentől kezdve a részünkről/részemről nem lesz probléma.


"például azokra a csajokra akik boldogok lennének mellettetek."

Van ilyen? Lol... Aligha hiszem.


A szakemberes dologra miért hozol fel drasztikusabb példát? Nem ugyan az mint amiről itt van szó... Sőt egészen más.


"akaraterő kellene. de hát nincs."

Hát az már nincs. Elfogyott a motivációval együtt.



21F

2012. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 Lifeishard ***** válasza:

Lifeishard, ki a franc beszélt arról, hogy fáj nekünk, hogy tökös csávót akarnak a csajok? Ez az alap probléma ember. Ha én nem érzem magam eléggé annak, az egészet megette a penész.

Mikor a srácok lökik a showdert, hogy a bunkó macsók kellenek a csajoknak (teszem hozzá, az én számból ilyen soha el nem hangzott), akkor pontosan ez fáj nekik, hogy azok a fickók tökösebbek. Persze burkoltan és nem ez jön le rögtön.


Beszéltél a saját tapasztalataidról a saját erőfeszítéseidről. Remek, hogy ezeket véghezvitted/viszed. Ezen az úton vagyok én is, csak olyan 5 évvel lemaradva. De mond csak. Gyakorlati haszna volt? Van barátnőd? Elérted a célt? Csak kíváncsiságból kérdezem, nem hátsó szándékból.

Kedves Utolsó Válaszoló!

Nem egy-egy szóba kapaszkodok (utálom, ha valaki így érvel egy eszmecserében), de nem azt írtam, hogy fáj, hanem hogy baj. Mellesleg a kettő a leírt szöveg és a mondandóm összefüggésében végül is valóban ugyanaz. A válasz részben az első mondataim mögött van, részben Te magad adtad meg.

Ha valaki itt hatalmas garral tud ellenérveket felsorakoztatni vagy elküldeni az anyjába a Kérdezőt, az életben miért nem ilyen bátor? Nem ugyanaz a kettő persze, de ezek szerint az alap meglenne hozzá... Ráadásul, ahogy írod:

"Mikor a srácok lökik a showdert, hogy a bunkó macsók kellenek a csajoknak (...) akkor pontosan ez fáj nekik, hogy azok a fickók tökösebbek. Persze burkoltan és nem ez jön le rögtön." A dolog folytatása, hozománya pedig az, amit a Kérdező ír, vagy legalábbis valami hasonlót: a kedves fickók gyáván elbújnak, a tökös gyerekek nem, ahogy a bunkók sem sajnos, a nők pedig elsőre nem mindig szűrik ki elsőre a megfelelőt, a rendes srácok pedig azt látják, hogy a csaj már megint egy bunkó állattal van, így még mélyebbre "süllyednek"...

Sokan közülük írják, sebaj, marad a munka, majd gazdagok lesznek és lesz nőjük. Jah, egy felszínes liba, aki csak a pénzük miatt van velük, az életben nem fogja őket boldoggá tenni, max. a lábát dobja szét meg a száját nyitja ki, de hát ha ez elég egyeseknek... Nem mellesleg, amennyi erőfeszítéssel, munkával az ember gazdag lesz (kevés kivételtől eltekintve...), ugyanannyi energiát a változásába beleölve, lenne sikerélménye a nőknél.

Kérdésedre válaszolva, Volt gyakorlati haszna, van barátnőm és elértem a célomat. Ahogy nekem sikerült, úgy bárkinek, csak bennem megvolt az elhatározás a fejlődésre, és nem szégyelltem segítséget kérni, belátni, hogy "tanulhatok". Sok srácnak mindössze ennyi hiányozna a sikerhez.

2012. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

és magatokat szeretitek ilyennek? nem ez a legnagyobb baj, hogy nem?

mert különben 1) nem szidnátok a macsókat

2) nem tennének itt sokan fel olyan kérdéseket hogy mit tegyenek máshogy, mit szeretenk egy csajok 1 pasiban

3) nem lennétek ilyen mérgesek ha írok pár feltevést, mi lehet a gond.

mert akkor ez lehet. akinek jó hogy félénk/slampos/szerencsétlen, az elégedett sőt, boldgog így magával. nem ír nyomorról, nem érzi úgy hogy "de rossz nekem". az szereti önmagát és van egy olyan kisugárzása amit észrevesznek azok a nők, akik az olyan férfitípust keresik, aki gyámolításra szorul.

csak itt az a baj, hogy nem elégedett magával a többség. szeretné ha máshogy lenne az egész de mikor ott az akadály, nem meri átugrani, megtorpan. 1000 dologra lehet persze fogni hogy miért de megáll és nem csinál semmit.

aki változtatni akar annak többnyire sikerül, mint előttem írták, de ha nem, akkor is lesz benne egy érzés hogy "én megpróbáltam". és ha valóban, tényleg mindent megpróbált, ha az összes csajt, aki tetszett a városából, megkérdezett, akkor mondhatja hogy: hát nem sikerült, de büszke vagyok magamra hogy volt erőm, kitartásom, bátorságom ennyiszer megpróbálni. és akkor már el tudja magát fogadni.

de akik itt anyáznak, azok nem tudják.

2012. febr. 5. 20:44
 45/69 anonim ***** válasza:

1. Nem szídom a macsókat.

2. Soha nem tettem fel ilyen kérdést.

3. A probléma nem azzal van, hogy feltevést írtál, hanema az, hogy kioktatásként jött. A megnyilvánulásod gerjesztette a mérget bennem. Nagyon finnyás vagyok a megfogalmazásra és te elég kioktatóan fogalmaztál. Ez itt a porbléma. Mert ha nem csak a magas lóról prédikálnál, hanem saját élettapasztalati példáiddal tudnál segítséget nyújtani itt akárkinek, én lennék a legboldogabb, hogy elolvashattam. De dobálózól a magasröptű kifejezésekkel, szavakkal amiknek rossz esetben a gyakorlati hátterével sem vagy konkrétan tisztában, hogy mi fán terem a megvalósításuk.


"csak itt az a baj, hogy nem elégedett magával a többség. szeretné ha máshogy lenne az egész de mikor ott az akadály, nem meri átugrani, megtorpan. 1000 dologra lehet persze fogni hogy miért de megáll és nem csinál semmit."

Tényleg nem érzed a kettő közötti összefüggést? Ok-okozat. Önértékelési probléma --> nem bízik magában, nem mer csinálni semmit.



Tényleg azt hiszed ennyi önbizalom hiányos ember lenne a földök, ha ilyen alap, egyszerű dolgokkal csak úgy meg lehetne szüntetni?

Ez egy dominó effektus. Egyszer megindul, már kiszálni kib@szott nehéz. És nem az a nehéz, hogy sok erőfeszítésbe kerül hanem az, hogy az ember megtalálja azt a módszert amivel ki tud szállni a mókuskerékből. Mert ilyenkor az ember beszűkül és nem látja a fától az erdőt.



21F

2012. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi volt a célod a kérdés kiírásával? Te vagy Teréz anya? Vagy az irgalmas szamaritánus? Mert csak azért nem írtad ki, mert ,,kikívánkozott" belőled... és az 5 oldalnyi válaszból talán ha 2 volt, ami a te álláspontodat erősítette... szóval, minek írtad ki?
2012. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:

mi célom volt? egyrész érdekelt, hogy reagálnának a rendes pasik ha megtudnák mi az, amit esetleg rosszul csinálnak, ami miatt sorozatos kudarcba fullad a próbálkozásuk.

másrészt ki akartam deríteni hány változtatna meg pár dolgot, ha megtehetné és tudná mik a hibái. mondjuk kb. 1 sem, tehát lényegében kudarcba fulladt a próbálkozás. :D

végül, érdekelt, hogy ha már ilyen csökönyösen ragaszkodnak a sz.rhoz amiben ücsörögnek, azt miért teszik. mert kényelmes? mert rá lehet fogni mindent a rossz nevelésre, gonosz csajokra blablabla? mert könnyebb másokat hibáztatni?

kicsit provokálni is akartam. kíváncsi voltam hogy az életben oly meghúzódó, 2 gyufaszálat sem keresztbetevő fiúk vajon így reaglának-e akkor is, ha nem tetszeni akarnak.

majdnem mind elbukták, mert oroszlánként estek nekem. :D így bebizonyosodott az is, hogy igenis megvan bennük a képesség hogy bátran odaálljanak egy lány elé.

ha már ez kiderül, rá akartam jönni miért képtelenek rá.

ez is megvolt. orbitálisan önérzetesek és makacsok. a "csak nekem lehet igazam mert ha nem is férfi, de férfiutánzat vagyok" -elv érvényesült.

az a válaszoló, aki leírta normális, nem provokatív hangnemben hogy ő hogy változtatott, mik a következményei, olyan ellenérveket kapott amik lényegében megint csak azt mutatják, hogy kényelmesebb nem tenni semmit. inkább ülnek nyugodtan az önsajnálatukban, a nyomorukban ahogy fogalmaznak és eljátszák a sértett ötévest.

Teréz anya? lol messze vagyok tőle. őt bántod a hasonlatoddal. nem, én csak fel akartam nyitni pár szemet. de azt nem gondoltam volna hogy az igazság ilyen iszonyatosan fáj...

2012. febr. 5. 21:22
 48/69 A kérdező kommentje:

21 éves ...akkor is ott a hiba. olyan nincs hogy ne lehessen változtatni.

beszűkül? hagyni kell ezt? azért nincs önértékelése mert sikertelenségei vannak? én nem hiszem hogy az élet minden területén azok lennének.

csináldd azt, amiben jó vagy. ezt már írták mások is. abban majd lesz sikerélményed, magabiztosabb leszel és ezt követi lassan a többi dolog is.

nem kell belesüppedni a "nyomorba", önsajnálatba, mert akkor egy életen át lehet sírni a szobában hogy mekkora sz.r vagyok. fogni kell magad, felállni, kitűzni egy célt, akár munkában, akár sportban, megvalósítani és cső.

nem rákenni mindenre hogy jaj, emiatt nem lehet, amiatt nem lehet. nem mást hibáztatni. magad, amiért nem lépsz. csak TE léphetsz ki a depresszióból vagy akármiből is.

csak 21 vagy, ha 120 lennél valahogy jobban együttéreznék.

de hát aki nem is akar segíteni magán csak szomorkodni a sarokban az akkor ezek szerint ettől boldog. segítséget, szakembert nem hajlandó elfogadni, azt jelenti mazochista és szeret szenvedni. így már érthető az egész.

2012. febr. 5. 21:32
 49/69 anonim ***** válasza:

"azért nincs önértékelése mert sikertelenségei vannak? én nem hiszem hogy az élet minden területén azok lennének."

Valóban. De az apróságokkal senki nem foglalkozik. Ha a nagy dolgok negatívak, akkor az apróság fel se tűnik.


"csináldd azt, amiben jó vagy"

Csinálnám. Ezért nincs munkám fél éve. Mert olyat szeretnék amiben esetleg jó is vagyok.

Vagy ha jó nem is de legalább közöm van hozzá.


"nem kell belesüppedni a "nyomorba", önsajnálatba, mert akkor egy életen át lehet sírni a szobában hogy mekkora sz.r vagyok. fogni kell magad, felállni, kitűzni egy célt, akár munkában, akár sportban, megvalósítani és cső."

Megvalósítani és cső. Bravó. Ez aztán a színvonal, komolyan nem értem ezek után minek méltatom magam válaszra...


"nem rákenni mindenre hogy jaj, emiatt nem lehet, amiatt nem lehet. nem mást hibáztatni. magad, amiért nem lépsz. csak TE léphetsz ki a depresszióból vagy akármiből is."

Kibáztattam én bárkit? Rákentem a problémám forrását bárkire? Maximum addíg, hogy pozitív inger kívülről még nem ért. Igen, maximum ebben.


"de hát aki nem is akar segíteni magán csak szomorkodni a sarokban az akkor ezek szerint ettől boldog. segítséget, szakembert nem hajlandó elfogadni, azt jelenti mazochista és szeret szenvedni. így már érthető az egész."

Igazából ez az a megnyilvánulás amire most nagyon anyázhatnékom támadt. Ez az arrogáns provokáció már-már hajmeresztő.

Egy tanács: Ha valaki nem kéri a segítséged, ne próbálj neki segíteni, emrt szart sem fog érni. Ha mindezt pluszban ilyen arrogánsan teszed nem csak, hogy az ellenkezőjét éred el, de még olyan emberekből is kihozod az agressziót, akik alapból nyugodt típusúak. Magamra céloztam.


A szövegeidből az jött le, hogy te valamilyen módon segíteni akarsz a hozzánk hasonló embereken. Nos, a legjobban úgy tudsz segíteni, hogy inkább elhallgatsz. Mindenkinek jobb lenne így...



21F

2012. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

hát figyelj, oldalakon keresztül te írsz nekem. erre téged senki nem kötelezett, önszántadból jöttél és kerested magad számára a kifogásokat, miért ne tedd jobbá az életed.

jó, a te életed, a te dolgod. nem érdekel. reméltem hogy pár embernek feltűnik, hogy nem kellene sokat tenni a változásért.

az már más kérdés hogy neked nem ez a véleményed.

de ha nem kérsz segítséget, és nem tetszik a stílusom mégis minek írsz? hogy sajnáljanak?

attól hogy csúnyákat mondasz én még itt leszek, engem nem fog meghatni.

ha nem kérsz segítséget, kereshetsz lazán már kérdést, ami szimpatikusabb :D

de ha már itt maradsz vitázni, el kell viselned a "minősíthetetlen stílusom" vagy hogy is fogalmaztál.

írtad hogy finnyás vagy, de ezek szerint nem eléggé, sokáig kitartottál.

inkább lennél olyan csajoknál kitartó, akik tetszenek... milyen érdekes hogy itt mindenki hogy meg akar engem győzni arról, milyen korlátolt és buta vagyok, de magukat nem győzködik arról hogy esetleg jók.

pedig ezt a sok energiát erre is fordíthatnák. te is.

2012. febr. 5. 21:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!