Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a rendes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a rendes pasik hogy nincs nőjük, ha ez az ő hibájuk?

Figyelt kérdés

... és nem változtatnak rajta, mert könnyebb magukat sajnálni.

a rendesség nem egyenlő a "bocs hogy élek"- mentalitással, mikor nem mer megszólítani egy pasi egy csajt vagy már eleve úgy kezdeményez hogy ebből semmi se lesz. ilyen "szeretnélek megismerni"-t odavet, de le nem ülne mellém hogy beszélgessünk és Tényleg megismerjen (most a legutóbb történt ez. barátnőmmel voltam egy kávézóban, ő még direkt el is ment a pultossal beszélgetni hogy kettesben maradhassunk, erre bef.sott a gyerek. és akarjam így megismerni, hogy ilyet odavet hogy majd szóljak, ha akarom? jóég...

meg ez a másik kényszerképzet, hogy egy pasi csak akkor jó ha helyes, gazdag és bunkó. hát nem.

van egy haverom, ronda szegény. mégis kb. 30 nőt már lefektetett élete során mert oylan vicces és haláli szövege van. akkor lehet a külsőre fogni? nem. ha pattanásos valaki lehet kezelni. a ronda arcszőrzetet (ha tényleg h.lyén nő) el lehet távolítani. a túlsúlyt le lehet adni és sorolhatnám tovább... de még ezt se mindig kell, mert van rá példa hogy az ilyenek is nyerők.

aztán a pénz... én sose vártam. nem olyan csajt kell keresni aki haszonleső, nem csak ez a típus létezik.

bunkóság? tévedés hogy az tetszik, ha ütnek vágnak, aláznak. az tetszik ha kiállnak értünk, ha megvédenek, ha férfiasak, vannak terveik, céljaik, ha bátrak és oda mernek menni ismerkedni.

ez megint nem egyenlő az erőszakos nyomulással, a hűtlenséggel amikkel szeretik azonosítani.

az a jó ha valakinek vannak elvei, véleménye, de képes kompromisszumokra.

na meg az sem rossz ha kicsit kreatív valaki és nem a "szépaszemed"-szöveggel jön, hanem valami sajáttal, meg van humora.

nem a papucsállatkákat szeretjük (persze van itt is olyan aki igen! tehát az ilyen pasi se adja fel) és nem is az elmebeteg "szétverlek ha nem mosogatsz"- típust.

szerintem aki ráfogja ezekre a dumákra hogy emiatt nincs csaja az csak sajnáltatja magát, mert azt könnyebb mint tenni valamit azért hogy ez változzon.

muszáj volt leírnom, annyira kiakasztott az egyik kérdés hogy mennyire el vannak tájolódva a "rendes" pasik.


2012. febr. 5. 14:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
9%

Bizony kedves kérdező, jobban tennéd, ha végre lakatot tennél az ólajtó pofádra, és elhúznál a halál náthás f a sz á r a.

Bölcselkedj a névtelen alkoholisták körében, oda valók a hozzád hasonló szenteskedő f a sz f e j dumák.

2012. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

22:02: Te is befoghatnád már végre, mert egy értelmes megnyilvánulás nem hangzott el tőled. Csak ontod itt a szart.



Kérdező:

Azért vagyok itt, mert ha már egyszer belefogtam egy vitába, nem szállok ki. Nem lépek le mert azzal is csak igazat adnék neked, pedig nem érdemled ki.

Továbbá azért írok, mert piszkosul felbosszantott a hülyeséged és burkoltan apránként küldelek el melegebb éghajlatra.


Még hogy sajnáljanak :D:D:D:D:D Az lenne az utolsó amit elvárnék bárkitől... Előbb lőném fejbe magam, mint, hogy sajnálatot várjak bárkitől.


Amúgy ahogy írtad. Valóban nem értek egyet azzal, hogy kevés változás is elég. Nem. Nem elég. Azonban ez nagyban függ az adott helyzet súlyosságától. Van akinél elég van akinél nem. Ha már segíteni próbálasz másokon, ezt igazán tudhatnád.


"hát figyelj, oldalakon keresztül te írsz nekem. erre téged senki nem kötelezett, önszántadból jöttél és kerested magad számára a kifogásokat, miért ne tedd jobbá az életed."

Most komolyan erre mit lehetne mondani? Hogy te meg feljöttél az oldalra és nem a megfelelő célra használtad? Feltettél egy provokatív "értelmesemmi" ál-kérdést?

Arról nem is beszélve, hogy az a minimum, hogy megvédem a saját álláspontomat. Remélem ez nem szúrja a szemed...

Kifogásokat pedig nem kerestem, tényket közöltem. Ha a tényeket kifogásként értelmezed, tényleg korlátolt vagy és buta.



21F

2012. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:

hát főbe lőheted akkor magad, mert sajnállak. kiérdemelted.

van értelme a kérdésemnek. elgondolkoztat. persze azok számára, akik tudnak gondolkodni.

felsorakoztattad itt a tényeidet, én is az enyémeket.

nem fogok egyetérteni veled, olyan nincs hogy ne lehetne változtatni. te elvileg beletörődtél a nyomorúságodba mégis itt téped a szád. a másik aberrált is aki csak alpári megnyilvánulásokat tesz.

lehet hogy tényleg jobb, ha nem írok vissza.

nem azért mert meggyőztél a baromságaidról, mert nem tudsz.

hanem mert ti agybetegek vagytok. itt sírtok mennyi ok és következmény miatt lettetek szánandó nyomorékok de semmi áron nem változtatnátok.

hát valóban jobban tennétek, ha főbelőnétek magatokat. :*

2012. febr. 5. 22:29
 54/69 anonim ***** válasza:

A megnyilvánulásaidból nekem úgy tűnik inkább te vagy az aki képtelen gondolkodásra. De a szörnyűbb, hogy bámi nemű empátiára is.


"agybetegek vagytok." :D:D:D Ezen de jót nevettem. Olyan ostoba paraszt vagy, hogy neked is csak a kapa való a kezedbe :D:D:D

Legszomorúbb, hogy úgy osztasz tanácsot, hogy semmi alapod nincs... Valóban jobb lenne, ha inkább nem írnál erre az oldalra :D



21F

2012. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

ja és ... ha nem irogatok ide, te akkor is egy szánalmas nyomorék maradsz. még az általad annyira lesajnált munkásembereknél is sokkal sajnálatraméltóbb.

segíthetnél magadon, de nem teszed. azt hiszed, a világon mindenkinél többet tudsz, de ha majd elszalad melletted az élet és vele együtt minden aranyos nő, akkor leshetsz és vakarászhatod a középsődet.

magadnak választottad a nyomorúságodat. te Akarsz selejt lenni.

tudod mit? maradj is az! jobbat teszel azzal a csajjal így, aki boldog lehetne veled. kap majd jobbat.

2012. febr. 5. 22:45
 56/69 anonim ***** válasza:

Ma 22:23: Tévedsz, írtam már ,,építő" jellegű hozzászólásokat is, de ahogy olvastam a kérdező egyre nagyobb f a sz s á g a i t, úgy pattant el szép fokozatosan az agyam.

Kérdező, te meg legyél jó kislány, tartsd be amit ígértél, és húzzál el szépen aludni.

2012. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit:a te körösztanyád, és egyéb tetszés szerinti felmenőid az agybetegek.
2012. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:

Észrevetted, hogy semmi értelmeset nem mondtál már elég rég óta? :) Csak annyi jön belőled, hogy próbálsz minél jobban provokálni :) Meg oltogatni... Csak hát nem sok eredménnyel :O


"jobbat teszel azzal a csajjal így, aki boldog lehetne veled. kap majd jobbat."

Na látod, ezzel teljes mértékben egyet értek. Ezért nem is erőltettem eddíg...



21F

2012. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

hehh, igen :D jól mondtad :D a TE felmenőid:D

na te meg menj, és sz.opd le magad :D úgyse lesz senki, aki megteszi helyetted :'(

majdnem megsajnáltalak...ha nem lettél volna ilyen tapPANCSló :D de így... :D

2012. febr. 5. 22:50
 60/69 anonim ***** válasza:
Én megdugnám a kérdezőt, olyan kis tüzes menyecske. :D:D
2012. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!