Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális barát/barátnő interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális barát/barátnő interneten? Gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából részben bocsánat, mert nem ide tartozik a kérdésem, de tudom hogy itt olvassák a legtöbben...


14 éves lány vagyok...igazából nem jövök ki jól a környezetemben lévő lányokkal...az én agyamnak túl gyerekesek...pl. ha hozzászólok egy fiúhoz akkor most júúúúj, meg ha nem festem ki magam akkor már hülye vagyok...


Interneten ismerkedtem eddig, volt egy játék, ott volt kb. 10 arc akivel nagyon jól elvoltunk, d egy idő után (kb 1. év) összevesztünk, és mára egyedül maradtam...még a kér legjobb barátnőm is...nem igazán legjobbak...


Hol tudnék akár fiú, akár lány barátot szerezni interneten? Talán fiúkkal jobba megértem magam...


Előre is köszi...


Új suliig még van másfél évem...és addig szeretnék valakivel jóban lenni...tehát ha hazajövök, tudjak néha kicsit dumálni valakivel...


Remélem nem tűnök túl elmebeteg fazonnak :)



Téll. köszi a normális válaszokat előre is :)


2012. febr. 5. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet neten is barátokat szerezni persze:)

csak vigyázni kell, h kivel áll le az ember, mert itt könnyű másnak kiadni magad.

ajánlom a játék oldalakat, vagy az olyan fórumokat, oldalakat amik az érdeklődési köreidre tartoznak. Ha szimpatikus valaki vedd fel msnre. Bárki bármit mondjon még mindig ott lehet a legkényelmesebben beszélgetni, és ha minden jól megy akkor találkozzatok személyesen :)Én is ilyen találkozóra készülök és már nagyon várom :) 17/L

2012. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!