Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretik ma a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Mennyire szeretik ma a nők a romantikát?

Figyelt kérdés

Èn pèldàul szeretek verseket ìrni,viràgot venni,ajàndèkozni,meglepni a pàrom aprosàgokkal,vacsoràzni vinni stb.Bàr a Valentin napot utàlom...szerintem nem kell kifejtenem mièrt.


24/f



2012. febr. 7. 01:19
1 2
 11/18 whatshername ***** válasza:

Szeretjük,de persze túlzások nélkül,és inkább a négy fal között kettesben,nem mindenki előtt..mert amiket írtál,az inkább a közönségnek szól nem?Jaj látjátok,virágot viszek neki,jaj látjátok együtt vacsizunk...Ennél sokkal egyszerűbb dolgok is vannak,egy-egy apró gesztus sokkal többet ér szerintem...nem kell a hősszerelmest játszani.

Manapság egyébként a romantika nem divat,kezd kihalni...pedig néha tényleg jól esik/esne.


21/L

2012. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

" érdekes egy lány lehetsz Te kedves előttem válaszoló. ha valaki szán arra időt, hogy verset ír neked akkor tiszteld meg annyival, hogy legalább meghallgatod. "


Meghallgatom, de nekem egy férfi ne csináljon nyálas bolondot magából azzal, hogy valami amatőr firkálmányt az orrom alá tol. Ha annyira ki akarja fejezni az érzéseit, akkor álljon elém, és egyenesen mondja meg mi van, nem kell a köntörfalazás.

2012. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jaj persze nem a külvilàgnak szòl.Nem napi dolog hogy meglepje az ember a pàrjàt.Amùgy pèldàul èn diszkrèt vagyok màsok elõtt.Nem szeretek mindenki elõtt csókolozni meg nyàlaskodni.A romantika tènyleg egyènfüggõ.Ha a làny nem szereti a romantikàt,azzal sincs problèma.Alkalmaszkodò vagyok.Szòval ismerni kell a màsikat.
2012. febr. 7. 13:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem kell a romantika, de reális határok közt. Sokkal többre tartom, ha mélyen egymás szemébe nézünk némán, és tudom, hogy ő engem szeret.

A verset nem díjaznám, az már sok(k) lenne nekem.

Volt olyan udvarlóm, aki hölgyemnek szólított és magázott, mert annyira csodált állítása szerint. Megdöbbentő volt ez számomra, nem szeretem, ha egy férfi így megalázkodik előttem. Egyenlő félre vágyok. Mondtam, hogy hagyjon békén, de ő csak egyre szaladt utánam. Szörnyű volt! Az elkeseredett pasik a kedves visszautasítást, biztatásnak élik meg, és magyarázatot akarnak. Pedig egyszerű a képlet, nem jön be az illető, nem szimpatikus stb., de ők ezt nem tudják elfogadni. Azóta határozottabban mondom ki a nemet, és nem érdekel, ha bunkó vagyok!

26N

2012. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagyon szeretem!


Azonkívül, ha csak az üzletesedés miatt utálod a Valentin napot, akkor anyukádnak se vegyél semmit anyák napján és a nőket se köszöntsd nőnapon virággal/bonbonnal!


22/L

2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem...

19/L

2012. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem az üzletesedèsrõl van szò.A valentin nap nekem sok.Ne csak azon a napon szeressem a màsikat...Egyèbkènt ez egy nyugatròl àtvett baromsàg.Lehet a volt pàrom miatt sem szeretem,mert mi nem nagyon tartottunk.Nem csìpem a kötött dolgokat... Jobb a spontaneitàs! :)
2012. febr. 8. 12:28
 18/18 anonim ***** válasza:

"Azonkívül, ha csak az üzletesedés miatt utálod a Valentin napot, akkor anyukádnak se vegyél semmit anyák napján és a nőket se köszöntsd nőnapon virággal/bonbonnal! "


A valentin-nap egy amcsi majom dolog. Magyarországon olyankor Bálint nap van. Az anyák napja és a nőnap nem amcsi kitaláció, régi hagyomány, úgyhogy nem igazán értem, hogy sikerült összemosnod a hármat. Vagy csak egy sértett kiscsaj vagy, aki csak ilyenkor számíthat valami különlegességre a fiújától?

Ideje lenne túllépni ezen a nyálas amerika-majmoláson, ahhoz, hogy az ember meglepje azt, akit szeret, nem kell mindenféle csicsás sz*r nap.

2012. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!