Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha egy nő csak ki akar hasznáni és ugró deszkának akar használni a sikeréhez? Hölgyek válaszát is várom!

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 17:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nos, megmondom a választ:A barátnőd a nagy távolság és ritka találkozások miatt távolságtartó.Ezek sajnos olyan körülmények, amik eléggé megnehezítenek egy kapcsolatot, könnyen véget vetnek neki.Én már csak tudom, hisz volt távkapcsolatom.Szóval, nem kell túlmisztifikálni.
2012. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
mosanában rossz passzban vagyok és vannak kisebb gondjaim és most amikor szükségem lenne rámúgy érzem mintha kicsit elfordulna tőlem és arra várna hogy addig oldjam meg és addig nem is akar velem nagyon beszélni,nekem ez jön le.a kérdést pontosan ezért tettem fel,mert eddig nem volt okom arra hogy ilyet gondoljak és eddig feltéte nélkül megbíztam benne,most is megbízom csak érdekesen jön le hogy pont amikor gondjaim vannak akkor nem akar velem beszélni.kicsit furán jön le.
2012. febr. 11. 17:58
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 17:58


igen ez mind rendben van!de eddig nem ilyen volt!!és ez itt a lényeg.pontosan ezért szúrt nekem szemet,mert volt olyan hogy skypon több órát beszéltünk,most meg telefonon is alig akar.most is beszéltem vele nem rég,és azt mondta hogy majd szól ha ráér.eddig minden nap a megbeszélt időpontba hívtuk egymást vagy skypon beszéltünk.

2012. febr. 11. 18:01
 14/19 A kérdező kommentje:
mindig megbeszéltük hogy ki mit csinált vagy mi a programja,vagy ha valakinek gondja baja volt akkor elmondtuk egymásnak és megbeszéltük.olyan is volt hogy azt mondta hogy nem érdekli most a gondom és ne beszéljünk a gondokról mert rossz kedve lesz.
2012. febr. 11. 18:03
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát...

Ez azért elég fura!

Nem vagy jó passzban, és pont most kezd el távolodni a lány...

Nem szép dolog tőle!

Én csak ennyit mondok, mert a többit te is tudod a lelked mélyén.

Nem túl szép az ilyen viselkedés, hogy finoman fogalmazzak.

2012. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mivel fura passzban vagy, lehet, hogy azt hiszi, neked van bajod ővele és épp azért ilyen.Erre nem gondoltál?

Vannak, akikbe nem sok empátia szorult és ha probléma közeleg, ők inkább hátrálnak.Lehet, hogy ő is ilyen.

Ha tudni akarod, ki akar-e használni, akkor tedd próbára.Légy szokatlanul vidám és mondd neki, hogy megoldódni látszik a problémád, vagy hogy jó üzleti lehetőség van kilátásban, ha ezután is távolságtartó marad, akkor valószínű, hogy őszinte.Ha felvidítja a dolog, akkor esetleg gyanakodhatsz.Mindenesetre egyik reakció sem jelent sok jót.

2012. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha már érzel rajta valamit az már gyanús. Egy otthonfelejtett bekapcsolt diktafon nálam csodát tett. Páromnak egy ismeretlen oldalát halhattam amikor a barátnőjével telefonon kibeszélt. Mintha egy idegen embert hallottam volna. Nem szép dolog hallgatózni, de még csúnyább dolgokat hallhattam magamról. Felesleges köröket spóroltam meg segítségével.
2012. febr. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez bizony kemény dió.

Lehet elmúlt valami a részéről, de nem akar megbántani.

Megeshet hogy "menekülési" érzés van benne, de így meg neked ad okot a kétségekre. Másrészt meg az lenne tőle az egyenes dolog, ha elmondaná mi baja van, és nem csak kifogásokat keresne, meg kertelne.

2012. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Csak egy hölgy válaszát kérjed, a te hölgyedét. Neki tedd fel a kérdéseidet, talán ő fogja tudni a válaszokat a kérdéseidre.
2012. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!