Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések »  Szerintetek létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

 Szerintetek létezik fiú-lány (igaz) barátság? Miért zárkóznak el a férfiak ennek eshetőségétől?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy legtöbbször a férfiak szájából hangzik el ez a mondat: "Fiú és lány között nincs barátság." Az a kérdésem, hogy szerintetek, létezik-e? És ha nem, akkor miért nem? (Persze, nem (csak) arra a válaszra várok, hogy "Mert az egyik beleszeret a másikba". Komolyabb gondolatok megfogalmazására lennék kíváncsi...:) ) Fiúk/Férfiak, tapasztalat,(hogy beleszerettek a lányba, akinek sokáig vagytok a "barátzónájába"?) ami miatt ennyire nem hisztek a fiú-lány barátságban? (Ezt azért kérdezem inkább a férfi nemtől(csak, hogy tiszta legyen...), mert tőlük hangzik el (állítólag) ez a mondat többször.) De lányok várom a ti véleményeteket is... :D Az elzárkózást úgy értem, hogy a nem hisznek annyira a barátságban a két nem között, mint a nők. :)
2012. febr. 11. 21:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Létezik.
2012. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én tudom mi a különbség haver és barát közt. Nagyon megválogatom h kit tartok igazán barátomnak. Nem azt mondom h a párom minden barátja az enyém is. Van ameik csak haver de 3 igazi barát szinten van. 2 év után sztem ez nem csoda mert sokat lógunk velük. És nem vagyok szerelmes egyikbe sem és valoszínűnek tartom h ők sem. 1 nek nincs barátnője
2012. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kérdezd meg a fiú barátaidtól, hogy lefeküdnének-e veled.
2012. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik. Nekem zömével az ellenkező nemből kerülnek ki a barátaim, és ugyan tökéletesen senkiben, de egy férfiben ezerszer inkább megbízom, mint egy nőben.
2012. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy lány akit kis alsós korom óta a barátom.7 éven keresztül eszembe se jutott barátságon kívül semmi.de 2 hónapja egyszer csak találkoztunk a suliba és hozzám szólt...na akkor belémnyilalt szó szerint a szerelem és azóta napról napra egyre szerelmesebb leszek bele
2012. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7 éve vagytok barátok, de csak két hónapja szólt hozzád?:D Az a fasza:DD
2012. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
értőolvasás megy ?kedves uolsó....amikor hozzám szólt akkor lettem belé szerelmes
2012. febr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó fiú barátom, de őt óvodás korom óta ismerem. Azokkal a fiúkkal, akikkel idősebb koromban ismerkedtem meg nem alakult ki ilyen szoros barátság. A gyerekkori barátommal pedig testvéri a viszonyom.
2012. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha egy fiu es es lany a kezdetetkol ismerik egymast, baratok, akkor igen i elofordulhat!


Ugyanis a tesom en meg egy lany egyutt nottunk fel, mert a nagymamaink nagy spanok voltak!:D


Es most meg az a lany nagyon szep, de tenyleg meg modell kepek is vannak rola! S a lany mamaja mindig viccel a fiu tesommal, hogy majd jo lesz enked a .....!

A tesom csak nevet rajta, nem szol semmit, de nekem elmondta, hogy ugy tekint arra lanyra, mintha o is a tetvere lenne, mert egyutt nottunk fel!


Es nem mondhatom hogy a tesom felenk meg ilyenek, mert amikor 14 eves volt egy nala idosebb pincer csajjal kezdett ki aki benne volt a buliba! Meg meg ugy csomo csajjal, nagyon csajozos tipus, de ahhoz az egy lanyhoz nem ugy kozeledett soha!


Szoval....Ritka mint a feher hollo, de letezik!

2012. febr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársamnak (lány) egy srác a legjobb barátja. Régen kicsi ideig jártak kb két hétig. Most legjobb barátok
2012. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!