Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam idősebb fiúba, de nem merem elmondani neki, mert félek, kinevet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta meg kéne mondanom neki, de nem merem, mert biztos vagyok benne hogy kinevetne. Nem is tudom miért szerettem bele, nagyon nem vagyunk egy kategória. Ő jóképű is, határozott is, én meg ilyen könyvmolyféle. De hónapok óta csak rá tudok gondolni, és úgy érzem hogy lehoznám neki a csillagokat is az égről ha kérné. Ez így nem állapot, mit kéne tennem?
2012. febr. 12. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bitch please, Akkor mondtad hogy annyi vagy amikor nem hagytad el az oldalt "a böngésződ Vissza gombja segítségével",és akkor ha a háziállatok témakör lenne nézetteb oda írtad volna? OBJECTION!
2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nos szólj neki. Mi a legrosszabb ami történhet? Olyan lesz, mintha a szobád falán rajzszögezett sztárral jönnél össze. Jó lesz, elmondhatod majd az egódnak hogy megtörtént, jól is fog esni, büszke is leszel rá. Ő meg esetleg elmegy. Az élmény megmarad. Legjobb esetben meg visszahív, és Te maradsz meg neki. De ha semmit sem csinálsz?
2012. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen add tudtára valahogyan.Hidd el,megkönnyebbülsz majd,és egyre rosszabb lesz, ha halogatod,tapasztalatból mondom.Csak ügyesen :)
2012. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nincs túl nagy korkülönbség, nyugodtan mond el neki...mondom ezt annak ellenére, hogy minden korodbeli érettebbnek vallja magát, mi közben... na nem ez a kérdés! De mit veszíthetsz? Maximum azt mondja, hogy bocsi, nem, túl fiatal vagy hozzám... de lehet, hogy azt mondja, hogy örül neki, és szívesen járna veled. Ha nem próbálod meg, soha nem fogod tudni!
2012. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Üdv! Mond csak ,meg neki, én 19 f szerelmes voltam egy 14és fél majdnem 15 éves l... az volt a baj,h ő messzi lakott tőlem így sosem találkozhattunk, -"Neten" ismertük meg egymást,sajnos lett egy fiúja,(pasija) aki egy évvel volt idősebb nála,és sajnos ő közelebb volt hozzá,mint én,de meg kedvelt, aztán barátok maradtunk! :) Sajna a fiúval még mindig jóba van,és már abba szerelmes. :) Szerintem ne habozz,nehogy úgy járj,mint én,későn szólsz neki,és bele szeret valakibe,hacsak már van esetleg valakije,mert akkor pehhed van :S. De ha nincs, csak mond meg neki,mielőtt késő lesz! És ha most nem mondod meg neki, akkor örökre bánni fogod majd,hogy sose próbáltad meg! 1x élünk tedd meg mielőtt késő lesz,ha vissza utasít ,akkor vessen magára,és akkor is megmarad a tudat,te meg próbáltad :)
2012. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utóbbi válaszoló vagyok,ha esetleg nem jönne össze, megismernélek 19f ,max barátok maradunk,ha túl messzi vagy :) ,ha érdekel,akkor megírom az e-mail em :p
2012. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!