Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy lányba de neki van barátja?

Figyelt kérdés
Mindig tök jól elbeszélgetünk, nagyon jól megvagyunk, de tudom, hogy van barátja! most akkor mit tegyek?
2012. febr. 28. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21:53, te az vagy akinek menni kellett volna agyonverni az uj "lovagot" , ez nem igy müködik, igazi kapcsolatot senki nem tud szétválasztani, és nem azon mulik, hogy ki kit ver meg. Ha valaki megadja az esélyt akkor azzal vagy te élsz vagy az utánadjövö, mert a mostani kapcsolatát feladta.
2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
verd fejbe egy vascsővel a srácot
2012. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2153 vagyok...énis igy gondolkodok ha már szét tudom választani akkor régen rossz..én nem akartam leverni a régi srácot nekem aztán olyan mindegy. csak nagyon nem szeretem h ha valaki kötözködik meg ugrál h jajdemegverlek aztán ha mondom h hova lehet jönni megverni engem akkor jaaa hát nem ugy értettem...az ilyen akkor ne ugráljon vagy válalja amit beigért ezért tettem hozzá azt a részt:)
2012. febr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most hallottam hogy szakítottak egymással állítólag! Most mit tegyek?
2012. febr. 29. 20:20
 15/16 anonim válasza:
Mi lett végül? :)
2015. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi lett?
2021. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!