Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na kicsit elkeseredtem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na kicsit elkeseredtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal voltam délután, semmi gond sem volt.

Holnap megyek orvoshoz, és mondtam neki fél9kor felhívom hogy mikor indul a busz!

Na és elérhetetlen volt, ha kikapcsolja sípol, most viszont "a hívott szám pillanatnyilag műszaki hiba miatt nem kapcsolható" Ugyanis offline módban tette, nem értem miért.

Szokta így csinálni mikor együtt vagyunk, ma is így volt, de végül át állította, és hívta is a haverja hogy találkozzanak már.

Kicsit aggódom, ráadásul 10kor mindig hív, és most nem tette. Aludni sem tudok, fejem is fáj.


2012. márc. 5. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet, hogy csak lemerült és nem vette észre. Skypon nem tudod utolérni?
2012. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos sehol nem tudom elérni, aggódom is meg kicsit rosszul is esik, nem szokott ő ilyet csinálni. :( fogalmam sincs most mivan.
2012. márc. 5. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet tönkrement a telefonja, esetleg haverjait vagy akit ismersz felhívhatod , ha megvan a számuk, vagy vezetékesüket hívd. Bár én ha a helyében lennék, legalább más valakijéről felhívnálak vagy írnék smst ha a telefonnal lenne baj... de kitudja :/ :(
2012. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!