Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Ma voltam nő napi buliba és egy olyan cuki pincért láttam. Egyszerre beleszerettem. Ja és jött uncsitesóm anyja és akkor mondta hogy szomszédja a srác. Úgy hogy tők közel lakik hozzám. Szerintetek jő ötlet lenne vele haverkodni és lehet összejönnenk. Vagy hagyjam és verjem ki fejemből?? Vagy próbálkozzak ? És ha igen akkor hogy kezdjek vele beszélni,? Tudnatok tanácsot adni.


17 l


2012. márc. 11. 01:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, személyesen szerintem jobb, persze, neten is rákereshetsz, de az olyan személytelen.
2012. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szóval én,olyanban hiszek és egyszer már volt ilyenben részem (szerencsére kölcsönösen),hogy meglátod és érzed,hogy igen ő az,ott van az a kémia..mikor a másik illatából (nem parfümök játéka..) érzed,hogy neked ő kell...mikor nincs olyan kérdée,hogy na talizunk még?hanem már teljesen egyértelmű mindkét részről,hogy pl hnap után ezt és ezt csináljátok...minden kérdés nélkül..igy leirva olyan gyatrán hangozhat..de velem volt ilyen és 4évig tartott..aztán most is éreztem nem rég ezt vkinél..csak nála nem egészen volt ez kölcsönös...
2012. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen. Velem már megtörtént 3x, vagy 4x (az egyikben nem vagyok teljesen biztos... az csak ilyen félig-meddig volt ilyen és nagyon rég, még kissrác voltam)


Igen van ilyen. Meglátod és egyből olyat érzel, mintha már 2 hónapja minden nap kefélnétek. :-D Ennél jobb hasonlat most nem jutott hirtelen az eszembe :-D

2012. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kőszi mindenkinek aki eddig hozzászólt. ;)))
2012. márc. 11. 18:33
 15/18 anonim ***** válasza:
persze...alap:DD
2012. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
:))
2012. márc. 11. 19:45
 17/18 anonim ***** válasza:
persze. szerintem létezik..... úgy hogy próbály közeledni csak ne nyomuly ra nagyon nehogy megijedjen :-)
2012. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kőszi. De nem tom még nevét se. Pedig kerestem.. Hogyan derítsem ki??? Szerintetek? Tudnatok adni tippeket?? Ja és tuti idősebb nalam. Szerintetek???
2012. márc. 12. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!