Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 év körüli férfiak melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év körüli férfiak melyik kategóriát kedvelik jobban álatlában?

Figyelt kérdés

1. Vagány, bulizós, cicabab stílusú nők. Főzni a büdös életben nem fog neked, a külseje fontosabb, de tény jó nő.


2. Kedves, aranyos, segítőkész lány, de nem bulis, nem vagány. Persze vele sem lehet unatkozni, de más kategória, nem a pörgős, minden pasival haverkodok fajta. És házias. Átlagos külsejű, nem agyon festett, természetes.


Nos? Kort is írjatok, kérlek! Melyik mellett döntenétek?


2012. márc. 13. 14:31
1 2 3
 21/30 Gergo_30F ***** válasza:
futó kalandra 1., de nem az én világom. a 2., egyértelműen, nem a főzés/mosás miatt, tudok magamról gondoskodni, mindig is ez a típus vonzott. nem feltétlenül érettség kérdése, de lehet van, akinél az.
2012. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ugye el is olvastad mit írtam? Azt, hogy ez teljesen szubjektív. És épp ez a "kikérem magamnak" dolog miatt nem veszlek komolyan, mert rögtön felháborodsz, fújod a magadét, de arra sem veszed a fáratságot, hogy elolvasd az előzményeket. És átgondold ezt az egészet. Élj boldogan, senki sem mondta, hogy nem lehet.
2012. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Na nem vitatkozok veled... 32 évesen még helyesen írni sem tanultál meg.
2012. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én sem vitatkozom senkivel. Főleg nem olyan huszonévesekkel , akiknek nagyobb az öntudata mint az esze. A kérdező feltett egy kérdést. Amire válaszolni lehetett. Direkt odaírtam, hogy a véleményem "szubjektív". És személy szerint nem tudom komolyan venni. Te rögtön magadra vetted, és kikérted magadnak. Na ezekért a dolgokért nem tudlak komolyan venni. Ennyi. Nem vitatkozom. Viszlát.
2012. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne legyen unalmas,azaz néha menjen el bulizni, de tudjon főzni és a külseje legyen egy átlag feletti de ne nagyon sokkal.Én is egy buliban találkoztam a feleségemmel de a buli felén elmentünk sétálni,mert jó-jó volt,de úgy még jobb volt.

32F

2012. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, és a 2-es kategóriából keresek magamnak párt éppen, kevés sikerrel. :(
2012. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A "cicabab" jó főzeléknek?
2012. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Áóóóóóóóó, ez gonosz volt. :) Kössz! :) Elírtam, de felőlem eheted is!
2012. márc. 13. 21:55
 29/30 anonim ***** válasza:
Az 1-es és 2-es között lévőket, az olyan csajokat, akik jól néznek ki, kedvesek, aranyosak, lehet velük beszélni, nem beképzeltek, segítőkész, és lehessen vele azért bulizni( amiért valaki 30 éves, az nem azt jelenti, hogy nem szeretne elmenni bulizni).
2012. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az 1-es és 2-es között lévőket, az olyan csajokat, akik jól néznek ki, kedvesek, aranyosak, lehet velük beszélni, nem beképzeltek, segítőkészek, és lehessen vele azért bulizni( amiért valaki 30 éves, az nem azt jelenti, hogy nem szeretne elmenni bulizni).
2012. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!