Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 év körüli férfiak melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év körüli férfiak melyik kategóriát kedvelik jobban álatlában?

Figyelt kérdés

1. Vagány, bulizós, cicabab stílusú nők. Főzni a büdös életben nem fog neked, a külseje fontosabb, de tény jó nő.


2. Kedves, aranyos, segítőkész lány, de nem bulis, nem vagány. Persze vele sem lehet unatkozni, de más kategória, nem a pörgős, minden pasival haverkodok fajta. És házias. Átlagos külsejű, nem agyon festett, természetes.


Nos? Kort is írjatok, kérlek! Melyik mellett döntenétek?


2012. márc. 13. 14:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Amúgy bocs, értem a kérdést, de annyira szuggesszív :D A második csoportnak nincs gyenge pontja a felsorolásban :D.
2012. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, a pasim 29. 5 hónapja élünk együtt. Én elég vagány csajnak tartom magam, elég hirtelen, és magabiztos is vagyok. Bulizni ritkán, de járunk. Barátnőmmel is el szoktam menni néha. Festem magam(de csak módjával), általában a szememnek adok rendesen (hosszú barna hajam, és nagy barna szemem van, ezért inkább azt hangsúlyozom) Egy héten 3-4 alkalommal főzök, süti mindig van itthon (de nem bolti:D ) Szerinte én vagyok a tökéletes nő, és egyre jobban szeret:)
2012. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hozzám hasonlóan , te is inkább a 2. kategória vagy.
2012. márc. 13. 15:46
 14/30 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. kategória. De annyival kiegészítve, hogy ne 20-on éves legyen. Mert akármilyen érettnek is hiszi magát, akkor is csak egy 20éves kislány. Lehet lepontozni.

32/F

2012. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Csak azt áruld el, ogy miért???


Én a 20-as éveim elején járok, és egy 31 éves férfiba szerettem bele. Ő is kedvel.


Bármit mondhatsz, egyedül élek, mosok, főzök magamra, és nem vagyok kislány, néha komolyabban gondolkodom, mint ő 31 évesen. HM..hogy is van ez akkor?


Ne kor alapján ítélj, mert lehet 10 olyan, de a 11 . normális.

2012. márc. 13. 16:04
 16/30 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen elárulom. Én személy szerint nem tudok komolyan venni egy 20-on éves kislányt. Ez teljesen szubjektív. Van aki pont arra indul be, ha valaki "hamvas" és tapasztalatlan. De a 20 éveddel nincs meg a kellő élettapasztalatod, hogy hosszútávon tűzön-vizen át kitarts valaki mellett. Lehet, hogy 2 év mulva jön egy olyan időszakod, hogy hoppá, én még nem is éltem. Vagy akármi. És ez nem bántás. Ez tapasztalat.

32/F

2012. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A 29 éves is "huszonéves" aki kb semmivel nem fiatalabb nálad.
2012. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Látom, jönnek az öntudatos 20évesek. Igen, a 29 éves is "20-on éves". De fogjuk már fel mit jelent a kifejezés! :/
2012. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne álatlámosítani. Én 22 éves vagyok, és nem volt egyszerű életem, egy nemnormális családból sikerült kitörnöm, úgy, hogy közben normális emberi értékek maradtak bennem, elvégeztem egy főiskolát, és mellette végig dolgoztam. Eltartottam a családomat, megvívtam a csatát anyámmal, és most 22 évesen külön élek. Soha nem élősködtem anyucin meg apucin. Úgyhogy kikérem magamnak, hogy éretlen, meg tapasztalatlan vagyok. Főzök, mosok, takarítok. És egy 29 éves emberrel élek együtt. Sikeresek vagyunk , és boldogok.
2012. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ehy huszonéves nem biztos , hogy kislány... de egy harmincas éveiben járó nő sem biztos, hogy egy érett nő. Te is elég éretlen, és tapasztalatlan vagy, ha ilyen dolgot kijelentesz 32 évesen!
2012. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!